KODĖL VERTA RINKTIS „GLOBAL DIAGNOSTICS“? Ar žinote, kad jau atėjo laikas, kai organizmo sutrikimus galima nustatyti dar iki pasireiškiant simptomams, o gydyti – be vaistų? Sunku patikėti, bet tai tiesa. Šveicarų kompanija „Vitatec“ sukūrė unikalią sistemą „GLOBAL DIAGNOSTICS“, kuri veikia trejopai: ištiria, analizuoja ir pateikia atstatančios terapijos planą.

Negalavimų priežastys - per kelias minutes. Šveicarijoje šis metodas itin populiarus. Pirmiausia dėl to, kad pasitelkus „GLOBAL DIAGNOSTICS“ galima aptikti užuomazgą ligos, kurios simptomų žmogus dar nejaučia. Tokia profilaktika užtikrina ligų prevenciją, padeda išvengti sveikatos sutrikimų ir išsaugoti darbingumą.

Kuo naujasis diagnozavimo metodas skiriasi nuo tradicinių medicininių tyrimų? Šių dienų medicinoje taikoma daugybė pažangių diagnostikos metodų organizmo funkcijų sutrikimams nustatyti. Įprastai diagnostikos procedūra atliekama tokiu principu: paėmus kraujo, seilių, nosies sekreto ar smegenų skysčio pasėlio, laukiama, kol bakterijų kultūra užaugs. Tačiau infekcijos galima ir neaptikti. O štai „GLOBAL DIAGNOSTICS“ metodas padeda nustatyti uždegimo židinį ląstelių lygmenyje, t. y. pačioje proceso pradžioje. Žinodami apie grėsmę galime laiku užkirsti kelią ligos vystymuisi. Antra vertus, tradiciniai tyrimai padeda nustatyti uždegimo faktą, o „GLOBAL DIAGNOSTICS“ parodo ir uždegimo aktyvumo lygį. Remiantis tuo, diagnozuojantis gydytojas gali įvardyti uždegimo sukėlėjus ir tiksliau paskirti gydymą pacientams, tad tenka atlikti mažiau papildomų tyrimų. Diagnozavimo procesas greitesnis, tikslesnis ir paprastesnis. Be to, taupomas pacientų laikas ir lėšos. Klinika BIOFIRST pirmoji Baltijos šalyse pradėjo dirbti su „GLOBAL DIAGNOSTICS“ nuo 2012 m. „Turėdami galimybę nustatyti būsimų ligų užuomazgas galime ne tik slopinti ligų simptomus, bet ir pašalinti priežastis“, – džiaugiasi BIOFIRST klinikos gydytojai. Pacientė Viktorija (22m., Kaunas): „Kasmet laukdavau žiemos su nerimu, nes nuolat sirgdavau peršalimo ligomis, užpuldavo virusinės infekcijos ir sloga. Atlikus ,,GLOBAL DIAGNOSTICS“ tyrimą ir keletą terapijų savijauta žymiai pagerėjo, peršalimo ligos kartojasi daug rečiau.“ Pacientė Birutė (52m., Šiauliai): „Daug metų kovojau su baisia migrena, didžiulis skausmas jau buvo tapęs gyvenimo dalimi. Antidepresantai ir nuskausminamieji buvo vienintelis pasirinkimas, kurį turėjau, kol nesužinojau apie šį tyrimą. Jau po trijų seansų galvos skausmas liko praeityje. Neįtikėtina, kad ši terapija tokia veiksminga!”

Norite būti sveiki? Su "Global diagnostics" tai paprasta!