BIOFIRST klinikos estetinės medicinos specialistė Loreta Stulginskienė gavo itin malonų laišką iš savo klientės Jurgitos:

Jurgita, atsiliepimas apie Loretą„Gerbiama Loreta,

Rašau norėdama jums nuoširdžiai padėkoti už mane ilgus metus kamavusios problemos sprendimą. Per 15 metų aplankiau ne vieną kosmetologę ir grožio saloną, tačiau po depiliacijos rezultatas visada būdavo vienas ir tas pats - labai gausus ir nemalonus bėrimas. Išbandžiau begalę patarimų ir  priemonių, bet niekas nepadėjo, kol neapsilankiau pas jus. Dabar negaliu atsidžiaugti jūsų profesionalaus darbo rezultatais. Oda švelni ilgą laiką ir jokių bėrimų. Dar kartą tariu didelį ačiū. Jurgita“

Loreta Stulginskienė yra BIOFIRST estetinės medicinos specialistė kurios darbo patirtis – daugiau nei 18 metų. Loreta konsultuoja ir atlieka įvairias kosmetines ir aparatines (ultragarsu, radijo dažniais, intensyvia pulsine šviesa, šveitimo vandeniu) veido bei kūno procedūras RAY LIFE ir FACE LAB aparatais. 

Atlieka veido, kaklo, dekoltė srities, kūno bei plaukų stiprinimo mezoterapijos, biorevitalizacijos procedūras, kraujagyslinį etapą, indukcinę kolageno terapiją. Taip pat, nepageidaujamų plaukų šalinimo procedūras vašku ir cukrumi, intensyvia pulsine šviesa (IPL). Sudaro individualų odos priežiūros planą ir atsakingai parenka odos priežiūros priemones.