Informuojame, kad nuo š.m. gegužės 11 d. vėl atveriame savo duris pacientams! Kadangi karantino laikotarpiu sveikatos priežiūros įstaigoms galioja aukšti pacientų ir sveikatos priežiūros darbuotojų apsaugos reikalavimai, prašome susipažinti su nauja priėmimo tvarka.

Remiantis Vyriausybės nutarimu dėl planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo, klinikoje bus teikiamos gydytojų konsultacijos bei diagnostiniai tyrimai. Jeigu Jūsų vizitas buvo suplanuotas, bet neįvykdytas dėl šalyje paskelbto karantino, iš naujo registruotis nereikia. Dėl vizito perkėlimo mūsų personalas su kiekvienu pacientu susisieks asmeniškai.

Kitus pacientus prašome paslaugoms registruotis įprastine tvarka. Tai galite padaryti keliais būdais:
Telefonais: +37062090544 / +37068640115 / +37037750866
El. paštu: info@bioklinika.lt

Kol kas negalėsime suteikti kai kurių grožio paslaugų ir SPA bei gydomųjų masažų:

  • Visų kosmetologinių procedūrų (veido valymas, aparatinės veido / kūno procedūros ir kt.);
  • Visų kineziterapinių paslaugų (konsultacijos, gydomieji masažai, tempimai ir kt.).

Kaip sieksime užtikrinti Jūsų ir mūsų saugumą?

Susiklosčius šiai neeilinei situacijai, mums visiems tenka priprasti prie naujų iššūkių. Mūsų personalas Jus pasitiks ir dirbs su pilnu apsauginių priemonių komplektu, o Jūsų prašysime keleto dalykų:

  • Į kliniką atvykti ne anksčiau, nei likus 10 min. iki paskirto vizito. Siekdami reguliuoti pacientų srautus, kad galėtume išlaikyti saugų atstumą, negalėsime Jūsų įsileisti anksčiau.
  • Kiekvieno paciento prašome atvykti su apsauginėmis priemonėmis: medicininėmis kaukėmis ir vienkartinėmis pirštinėmis. Jeigu tokių priemonių neturėsite, jomis aprūpinsime patys. Apsauginės priemonės turės būti dėvimos viso vizito klinikoje metu.
  • Prie durų Jus pasitiks personalo darbuotojas ir pamatuos temperatūrą, bekontakčiu termometru. Paprašysime nusidezinfekuoti rankas, užpildyti informaciją dėl galimų kontaktų su COVID-19 infekcija ir palydėsime į registratūrą, vizitui reikalingų dokumentų užpildymui.
  • Po kiekvieno paciento vizito, dezinfekuosime visus kontaktą turėjusius paviršius, kad kitas pacientas įeitų į saugią aplinką.
  • Prašome į kliniką atvykti be lydinčiųjų asmenų, nebent nėra kitos galimybės (pavyzdžiui: nepilnametis pacientas, specialių poreikių turintis pacientas, pacientas, kuriam bus atliekamas tyrimas su anestezine pagalba ir pan.). Maksimalus lydinčių asmenų skaičius - 1.

Kas atsitiks su dovanų kuponais, kurių galiojimas pasibaigė karantino metu?

Dovanų kuponai, į kurių galiojimo laiką įeina karantino metas, bus pratęsti proporcingai jam. Klinika savo veiklos negalėjo vykdyti 2020-03-16 – 2020-05-09, todėl šis laikotarpis į kupono galiojimo laiką neįeina. Dėl kuponų pratęsimo, papildomai daryti nieko nereikia. Registruodamiesi vizitui, administratorei pasakykite, kad turite dovanų kuponą ir iki kelintos dienos jis galioja. Karantino dienos bus išskaičiuotos automatiškai.

Ar bus atliekami kraujo ir laboratoriniai tyrimai?

Taip, tačiau siekdami reguliuoti pacientų srautus ir užtikrinti procedūrinio kabineto dezinfekciją po kiekvieno paciento apsilankymo, prašysime Jūsų tyrimams užsiregistruoti iš anksto (Ne karantino metu, registruotis nereikėdavo).

Registracija kraujo tyrimams yra teikiama:

Telefonais: +37062090544 / +37068640115 / +37037750866
El. paštu: info@bioklinika.lt

Ar bus galima įsigyti vaistų bei papildų mūsų fizinėje vaistinėje?

Taip. Tame pačiame pastate įsikūrusi „Biovaistinė“ veikė viso karantino metu, tik buvo pasikeitęs jos darbo laikas. Nuo gegužės 15 d. vaistinė dirbs įprastu grafiku:
I – V 9.00 – 20.00 val.
VI 9.00 – 15.00 val.
VII nedirbame

Primename, kad „Biovaistinėje“ taip pat rasite visas:
- Higienai reikalingas prekes: vienkartines ir daugkartines veido kaukes, dezinfekcinio skysčio, vienkartinių pirštinių, kosmetikos.
- Imuniteto stiprinimui skirtus maisto papildus suaugusiesiems ir vaikams.

Nekantriai laukiame susitikimo!

"BIOFIRST" kliniką rasite adresu: Studentų g. 37, Kaunas.

Darbo Laikas:

I – V 9.00 – 20.00 val.

VI 9.00 – 15.00 val.

VII nedirbame