Endoskopija – vidaus organų apžiūra endoskopu iš vidaus. Modernios endoskopinės įrangos pasižymi aukšta skiriamąja geba – tai leidžia tyrimo metu matyti net mažiausius pakitimus ir tiksliai nustatyti ligą ankstyvosiose stadijose. Nors tyrimas atliekamas greitai ir efektyviai, beje, yra saugus pacientui, atsižvelgiant į paciento būklę ir pageidavimą, tyrimo metu gali būti taikoma sedacija – paskiriami raminantys vaistai – arba vietinė nejautra. Šitaip kiekvienas mūsų pacientas apsaugomas nuo nemalonių pojūčių ir diskomforto tyrimo metu.

„Biofirst“ klinika, rūpindamasi kiekvienu klinikos lankytoju, visada renkasi tai, kas yra geriausia – naujausia „Olympus Exera III“ aparatūrą su įdiegta siauro pluošto mėlynąja šviesa. Ši vieno patikimiausių pasaulyje japonų gamintojo endoskopinė videosistema padeda pastebėti net labai ankstyvas vėžio užuomazgas ir gali perteikti monitoriuje ypač aukštos raiškos vaizdą.

Neseniai „Biofirst“ klinikoje lankėsi operos solistas Merūnas Vitulskis. Jam buvo atliktas nosies, nosiaryklės, gerklaryklės, minkštojo gomurio, gerklų endoskopinis tyrimas lanksčiu videoendoskopu. Juo galima apžiūrėti visą nosies landą iki gerklų, įvertinti vidurinio plyšio zoną, uodžiamąjį plyšį. Tyrimas leidžia tiksliau nustatyti lėtinės slogos, pasikartojančio sinusito, pasunkėjusio kvėpavimo pro nosį ar pablogėjusios uoslės priežastis. Tyrimą rekomenduojama atlikti, kai vargina užsitęsę ar nuolat pasikartojantys nosies ir gerklės funkcijos sutrikimai.

„Man, kaip gy­dytojui otorinola­ringologui, nosies landų, nosiaryklės ir gerklės en­doskopiniai tyrimai yra nepamai­nomi apžiūrint nosies landas, no­siaryklę ir gerklę. Tyrimas padeda tiksliai nu­statyti lėtinės slogos, pasikartojančio sinusito, sunkaus kvėpavimo per nosį ir pablogėjusios uoslės priežastis. Šis tyrimas yra nepamainomas vertinant balso klosčių būklę ir funkciją, o tai ypač aktualu operos solistui Merūnui Vitulskiui. Tyrimu taip pat galima diagnozuoti gerybinius ar piktybi­nius gerklų pažeidimus, gastroezofaginio refliukso ligą“, - kalbėjo tyrimą Merūnui Vitulskiui atlikęs gy­dytojas otorinola­ringologas, medicinos mokslų daktaras, Vykintas Liutkevičius.

 

Nosies landų, nosiaryklės endoskopiniai tyrimai tyrimai atliekami naująją vieno patikimiausių pasaulyje japonų gamintojo OLYMPUS „Evis Exera III“ endoskopine videosistema – tai rafinuota technologija, sukurianti sąlygas maksimaliai pasirūpinti paciento sveikata. Revoliucinė endoskopijos videosistema padeda specialistams aptikti net labai ankstyvas onkologinių susirgimų užuomazgas.

Endoskopinių tyrimų kainos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu