Kalėdos - puikus laikas pasirūpinti tais, kurie niekada nenustoja rūpintis mumis. Gražiausių metų švenčių laikotarpiu kviečiame pasirūpinti mamomis ir padovanoti itin universalią dovaną - "Biofirst" klinikos dovanų kuponą.  Tai puiki galimybė sveikatos ne tik palinkėti, tačiau ir ją padovanoti. Dovanų kupono sistema yra lanksti, todėl jums suteikiame galimybę įsigyti ne tik fizinį, bet ir elektroninį čekį. Kaip jį panaudoti efektyviai? Skaitykite žemiau: 

Pasirūpinkite savo mama

Mamos, rodos, nepailsta rūpintis visais ir viskuo, tik ne savimi. Siūlome progą pasirūpinti mamos sveikata ir padovanoti galimybę išsamiai specialisto konsultacijai. ,,Biofirst'' klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys įvairių medicinos ir grožio sričių gydytojai/specialistai:

Konsultacijų kainos tik nuo 48€, o konsultacijos metu pateiktos gydytojų įžvalgos - neįkainojamos! Plačiau apie klinikoje dirbančius gydytojus skaitykite čia.

Leiskite mamai atsipalaiduoti

SPA masažas - prabangos ir atsipalaidavimo akimirka, kurią galite padovanoti mamai. Tiek kosmetinio, tiek gydomojo masažo nauda siejama su tuo, kad nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, todėl oda lengviau aprūpinama deguonimi, o riebalinių ir prakaito liaukų veikla pagreitėja. Po masažo mūsų oda tampa švelnesnė, elastingesnė. Masažo dėka, stiprėja mūsų raumenys ir pagerėja kraujo paskirstymas tarp raumenų ir vidaus organų. Reguliarios masažo procedūros gali palengvinti širdies darbą ir padidinti darbingumą. Po varginančios dienos, masažas gali pasitarnauti ne tik kūnui, bet ir sielai – ši procedūra pasižymi puikiu terapiniu poveikiu. Tai gali tapti natūraliu vaistu nuo nuovargio, nemigos ar organizmo išsekimo. SPA masažų kainos tik nuo 20€! Plačiau apie procedūrą skaitykite čia.

Užkirskite kelią ligoms

Moters profilaktinis ištyrimas – gydytojų sudarytas tyrimų rinkinys moterims, kuriuo siekiama laiku užkirsti kelią Lietuvoje dažniausiai pasitaikančioms ligoms, jų vystymuisi. Reguliarus sveikatos patikrinimas, siekiant įvertinti moters bendrą sveikatos būklę, organizmo sistemų veiklą, medžiagų apykaitą, infekcinių, onkologinių ar alerginių rodiklių pakitimus, gali padėti laiku nustatyti ligas ir išvengti rimtų jų komplikacijų. Kviečiame pasirūpinti mamos sveikata ir padovanoti moters profilaktinį kraujo ištyrimą, kurio kaina pasideda tik nuo 39€! 

Jeigu Jūsų mama skundžiasi suprastėjusia konkrečių organų veikla - klinikoje taip pat atliekame kitas specializuotas tyrimų programas: reumatinių ligų ištyrimo programa, širdies ir kraujagyslių ištyrimo programa, inkstų funkcijos ištyrimo programa. Klinikoje atliekamos tyrimų programos padės išsiaiškinti varginančių negalavimų priežastis ir užkirsti kelią naujiems negalavimams. Plačiau apie tyrimą skaitykite čia.

Padovanokite energijos!

Limfodrenažas (presoterapija) – gydymo metodika, skirta audiniuose užsilaikiusio vandens pertekliaus pašalinimui,  kraujo grįžimo į širdies raumenį skatinimui, atsižvelgiant į kliento fiziologiją ir poreikius.  Procedūra  pagreitina riebalų pertekliaus pasišalinimą per limftakius į raumenis, kur deginami riebalai, masažas stiprina imunitetą, veikiant limftakius, taip pat yra naudinga, siekiant pagerinti žarnyno veiklą. 

KAIP LIMFODRENAŽAS (PRESOTERAPIJA) VEIKIA?

Ši procedūra yra maloni bei veikia atpalaiduojančiai:

 • Stimuliuoja ląstelių regeneraciją;
 • Mažina kūno apimtis;
 • Naikina celiulito požymius;
 • Gali būti naudojama „sunkių kojų“ gydymui;
 • Pašalina skysčių perteklių ir šlakus.

Procedūros metu pacientas užsideda specialų diržą, rankoves ir batus, į kuriuos aparatas paduoda suspaustą orą. Presoterapijos procedūrą galima apibūdinti kaip ritmišką slėgio ir pauzių kaitą, kai oro bangos tiesiogiai mechaniškai veikia odą, poodinę riebalų ląstelieną, raumenis ir gilias venų bei limfos gyslas.

Limfodrenažinis masažas padeda stangrinti kūno formas, atsikratyti perteklinių skysčių ir atgauti pasitikėjimą savimi, o vienos procedūros kaina tik nuo 25€! Plačiau apie procedūrą skaitykite čia.

Jauninanti procedūra/Odos stangrinimas

Patrauklus, jaunatviškas, sveikata spinduliuojantis veidas – jau ne sunkiai pasiekiama svajonė, o šių dienų realybė, kurią įgyvendinti jums mūsų klinikos grožio specialistai. ,,Biofirst" klinikoje atliekamos plataus spektro odos atjauninimo procedūros, jų tarpe - Jauninanti procedūra/Odos stangrinimas.

FACE LAB – tai estetinės medicinos specialistus sužavėjęs Vokietijos kompanijos „Asclepion Laser Technologies“ mokslininkų kūrinys, sukurtas išskirtinai veidui! Taikant inovatyvias vokiškas technologijas atliekamos saugios, neskausmingos ir ypač veiksmingos veido gražinimo procedūros. 

FACE LAB sėkmės raktas – trys neinvazinės technologijos, gebančios greitai ir efektyviai patenkinti visų, svajojančių apie dailią ir sveiką veido odą, lūkesčius. Taikant jas kartu ar atskirai yra sprendžiamos įvairios odos problemos: 
 • šalinami odos nelygumai, randeliai, pigmento pakitimo žymės;
 • sutraukiamos poros;
 • sprendžiamos riebios odos problemos;
 • skatinama kolageno, elastino gamyba;
 • lyginamos raukšlelės.

Mes siūlome mamai padovanoti trijų FACE LAB jauninančių procedūrų kompleksą, sudarytą iš šveitimo vandeniu procedūros, ultragarso procedūros ir radijo dažnių terapijos. Procedūrų komplekso kaina tik nuo 72 - 87 €! Plačiau apie procedūrą skaitykite čia.

Sugrąžinkite mamai jaunystę

Blefarochalazės operacija – tai viršutinių akių vokų odos pertekliaus pašalinimo operacija. Užkritusių vokų pašalinimo operacijas klinikoje atlieka gyd. oftalmologė, med. m. dr., doc. Rasa Liutkevičienė. ir gyd. oftalmologas, med. m. dr. Jurgis Trumpaitis

Šios operacijos atliekamos dėl 2 priežasčių:

 • Funkcinė –  jaučiamas diskomfortas, kadangi viršutinių vokų odos perteklius trukdo regėjimui, susiaurėja regėjimo laukas, dažniausiai labiau užstojamas lateralinis, t.y. išorinis akiplotis. Odos perteklius siekia ir dengia  blakstienas, esant pažengusiai stadijai, verčia jas į vidų, darosi sunku mirksėti. Rytais vokai būna užtinę, sunkiau atsimerkti, dėl didelių vokų odos pertekliaus gali formuotis papilomos, net gi gali prasidėti akių uždegimai ir infekcijos.
 • Estetinė - funkciniai sutrikimai nestebimi, nėra regėjimo funkcijos sutrikimo, tačiau pacientui nepatinka užkritę vokai ir jis nori pašalinti regėjimui netrukdančias perteklines odos klostes dėl estetinių priežasčių. Po operacijos pacientai jaučiasi jaunesni ir gražesni, labiau savimi pasitikintys, dėl to pagerėja gyvenimo kokybė.

Padovanokite mamai galimybę atsikratyti fizinio ir moralinio diskomforto bei atgauti pasitikėjimą savimi. Procedūros kaina tik 600€ (gruodžio mėnesį procedūrai taikoma nuolaida - kaina tik 499€!) Plačiau apie procedūrą skaitykite čia.

Pasirūpinkite mamos širdimi

Širdis - bene svarbiausias žmogaus organas, o ypač svarbi ir trapi - mamos širdis. Kviečiame pasirūpinti mylimos mamos širdimi ir pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu kompleksiniam kardiologiniam ištyrimui! Kompleksą sudaro:

- Gydytojo kardiologo konsultacija;

- Širdies echoskopija;

- Veloergometrijos tyrimas (elektrokardiogramos registravimas fizinio krūvio metu, atliekamas minant specialų medicininį stacionarų dviratį).

Ultragarsiniai širdies tyrimai atliekami išskirtinės kokybės itin tiksliais ultragarso aparatais. Naudojant pažangias technologijas Jums gali būti atliekamas nepaprastai platus echoskopinių tyrimų spektras ir tiksliai nustatoma diagnozė.

Kompleksinio kardiologinio ištyrimo metu atliekami tyrimai padeda visapusiškai ištirti kardiologinę asmens sveikatą ir tiksliai nustatyti diagnozę, tuo pačiu taupant paciento laiką, kadangi procedūros atliekamos nuosekliai, vienoje klinikoje.

Kompleksinio kardiologinio ištyrimo kaina tik 125 € (gruodžio mėnesį tyrimui taikoma nuolaida - kaina tik 99 €!)

 

Ramių, sveikų ir prasmingų švenčių Jums bei Jūsų artimiesiems! 🎁 Dovanų kuponą galite įsigyti "Biofirst" klinikoje, Studentų g. 37, Kaunas. Arba internete.
Elektroninį dovanų kuponą galite užsisakyti parašę mums elektroninį laišką, adresu: info@bioklinika.lt