Lazerių technologijos yra puiki alternatyva rizikingoms chirurginėms operacijoms, kadangi gydymas atliekamas neinvaziniu būdu – spinduliuojant intensyvią, specifinę, kryptingą šviesą, kurios savybės suteikia galimybę veikti vieną odos struktūrą nepaveikiant kitų, esančių aplinkui. Dėl lazerių procedūrų paprastumo ir iškart matomo rezultato, šį gydymą renkasi išbandyti vis daugiau įvairaus amžiaus moterų ir vyrų, kurie yra nepatenkinti savo odos būkle, pigmentinėmis dėmėmis, pastebimais kapiliarais, randais ar veido raukšlėmis.

Daugiau jokių įaugusių plaukelių!

Šalinant plaukelius lazeriu, oda nėra pažeidžiama, todėl yra išvengiamos odos bėrimo ir plaukelių įaugimo problemos. Vienas didžiausių procedūros privalumų – ji visai neskausminga, kadangi plaukeliai nėra raunami. Taikant 4 procedūrų kursą ir jas atliekant kas 4–6 savaites pacientė gali džiaugtis aksomine oda ir ilgam pašalinti nepageidaujamus plaukelius. „Biofirst“ klinikoje plaukeliams šalinti yra naudojamas lazeris „MeDioStar NeXT PRO“, kuris veiksmingai sunaikina visas plaukų šaknis. Tai pirmasis lazeris pasaulyje, kuriuo atliekamos plaukų šalinimo procedūros nesukelia jokio skausmo yra saugios, greitos, o svarbiausia, garantuoja ilgalaikius rezultatus!

 

Švytinti ir atjaunėjusi veido oda

Frakcinio odos atjauninimo procedūros metu yra saugiai ir veiksmingai lyginamos raukšlės, mažinamos išsiplėtusios poros, naikinamos pigmentinės dėmės, gerinama saulės pažeistos odos būklė bei gydomi spuogų (acne) sukelti randai. Ši procedūra gali būti atliekama bet kurioje kūno odos srityje, tačiau dažniausiai taikomos veido, kaklo, dekoltė ir rankų odos srityse. Frakcinis odos atnaujinimas „Biofirst“ klinikoje atliekamas „MCL Dermablate Superfractional Er:YAG“ lazeriais – tai puiki pagalba kovoje su išryškėjančiais nepageidaujamais odos pokyčiais.

 

Atsikratykite kraujagyslių „voratinklio“

Išsiplėtusios kojų venos gali sukelti ne tik estetinį diskomfortą bet ir rimtus dermatologinius susirgimus – pavyzdžiui, kraujo krešulių susidarymą, odos pažeidimus ir kojų opas.
Lazerio procedūros gali padėti atsikratyti perteklinių kraujagyslių. Geltonosios šviesos lazerio veikimo principas bendras tiek kapiliarams, tiek raudoniui – kraujas, esantis išsiplėtusiuose kapiliaruose ar kuperozę (paraudimą) sudarančiame smulkių kraujagyslių tinkle, sugeria lazerio šviesą ir kraujagyslių sienelės sulimpa, užanka, tokiu būdu kraujagyslės sunyksta. Naudojant „QuadroStarPROYELLOW“ lazerį, nedidelės kraujagyslės pašalinamos 1–3 procedūrų metu su kelių savaičių pertraukomis, tačiau didesniems pažeidimams, ypač kojų odoje, gali prireikti ir daugiau procedūrų.

 

Efektyviausias nagų grybelio šalinimo būdas

Nusilpęs imunitetas ar nekvėpuojanti avalynė gali sukelti nagų grybelį. Šią, tradiciniais būdais sunkiai įveikiamą infekciją gali lengvai sunaikinti lazeris, kurio skleidžiamą šviesą grybelis sugeria ir paverčia ją karščiu, kuri sunaikina infekciją. Gydymo lazeriu procedūros yra greitos, be jokio šalutinio poveikio, o jų skaičius priklauso nuo nago pažeidimo. Tai puiki išeitis norint išvengti medikamentinio gydymo ar skausmingo chirurginio nago pašalinimo. Nagų grybelio gydymas „Biofirst“ klinikoje atliekamas šiuolaikiškai, naudojant „MeDioStar NeXT PRO lazerį“. Tai efektyvumu kitus gydymo metodus pranokstanti pagalba kovojant  su grybeline nagų infekcija.  Dažniausiai nagų grybelio gydymas užtrunka 3 mėnesius – yra atliekamos 3 gydymo procedūros kas 30 dienų, tačiau jei nagai stipriai pažeisti, gali prireikti 4–5 ar daugiau procedūrų.

 

„Biofirst“ klinikos gydytojai didžiuojasi galėdama pasiūlyti savo pacientams grožio ir gydymo procedūras, atliekamas Vokietijos kompanijos lazeriais. Naujausios technologijos suteikia galimybę greitai, saugiai, neskausmingai atlikti įvairias procedūras ir pašalinti odos defektus be rizikingos chirurginės intervencijos. Klinikoje dirbantys specialistai užtikrina, kad procedūros būtų atliktos nepriekaištingai, o galutinis rezultatas pranoktų paciento lūkesčius.