Aparatinė mezoterapija – neinvazinė odos atnaujinimo procedūra, orientuota į saulės sukeltų odos problemų (odos papilkėjimo, hiperpigmentacijos, raukšlių, sumažėjusio elastingumo) gydymą. Įprastai mezoterapiją esame pratę sieti su adatomis, todėl ne visi žmonės šią procedūrą mėgsta. Aparatinė mezoterapija puikiai tiks tiems, kurie siekia tokio paties rezultato, kurį suteikia adatinė mezoterapija, tačiau norintiems išvengti skausmo. Vitaminų „kokteilis“ yra suvedamas jonoforezės pagalba, todėl nemaloių pojūčių klientas nepatiria.

Ši procedūra gali būti naudojama veido, kaklo ir paakių odos atnaujinimui. Aparatinės mezoterapijos veikimo principas pagrįstas hialurono rūgšties, vitamino C ir kitų veikliųjų medžiagų įvedimu į mezodermą (vidurinį odos sluoksnį), jonoforezės aparato antgalio pagalba. Taip oda pamaitinama ir atnaujinama, skatinama kolageno ir elastino gamyba, stimuliuojamas odos metabolizmas.

Kadangi kiekvieno žmogaus organizmas ir jo veido būklė yra skirtinga, sunku nustatyti vieningą procedūrų skaičių. Tačiau remiantis kosmetikos gamintojų atliktais tyrimais, dažniausiai geriausi rezultatai pastebimi po 4-5 procedūrų.

BIOFIRST klinikoje atliekama aparatinės mezoterapijos procedūra - IONTOSOM (su Cell Fusion C medicininės kosmetikos produktais). Prieš atvykstant į procedūrą, jokio specialaus pasiruošimo nereikia - Jūsų oda pasirūpins kosmetologė.


Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamą aparatinę mezoterapiją ir jos kainas, rasite čia.
Gydytojų dermatovenerologų sąrašą rasite čia
.

Kitos klinikoje atliekamos paslaugos:
Veido valymas ultragarsu
Veido procedūros su medicinine kosmetika „Cell Fusion C“
Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu
Frakcinis odos atnaujinimas

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu