makiažo meistrėVasara tampa tikra švenčių fiesta, kuomet keliamos vestuvės, švenčiami jubiliejai, gimtadieniai, dalyvaujama krikštynose. Tai svarbiausios, įsimintiniausios ir gražiausios mūsų gyvenimo šventės, kurių metu norime atrodyti ir jaustis gražios, išsiskirti subtiliu bei skoningu stiliaus pojūčiu, o svarbiausia, būti patenkintos savo išvaizda, net ir pasibaigus dienai. Tačiau viena klaida – netinkamai namuose atliktas makiažas – gali sugadinti net ir pačią linksmiausią šventę.

Apie nepriekaištingą makiažą mintimis dalijasi estetinės medicinos specialistė bei makiažo meistrė Ramunė Pečulaitienė.

„Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurią daro besidažančios namuose moterys – per daug paryškinta apatinė voko dalis. Svarbiausia taisyklė, padedanti visuomet atrodyti nepriekaištingai bei tinkamai pasidažius – saikingumas. Kaip ir visose kitose gyvenimo srityse, grožio sferoje taip pat labai svarbu jausti saiką. Štai kodėl kasdieniniam makiažui rekomenduočiau rinktis tik blakstienų tušą, šiek tiek skaistalų ir lūpų dažus,“ – taip apie makiažo subtilybes pradėjo pokalbį pažangios medicinos ir estetikos „Biofirst“ klinikos estetinės medicinos specialistė bei makiažo meistrė Ramunė Pečulaitienė.

Specialistės teigimu, dar viena dažnai pasitaikanti klaida yra netinkamai naudojami akių šešėliai – akys dažomos ryškiaspalviais, perlamutriniais, blizgiais šešėliais, kurie nedera prie aplinkos, kurioje esama. Jei vis tik dievinate šešėlius ir be jų neįsivaizduojate savo kasdienio makiažo, makiažo meistrė rekomenduoja rinktis šviesesnių tonų, neryškius šešėlius bei pasistengti naudoti šešėlių fiksavimo priemones, kurios padės jiems ne tik išsilaikyti vietoje visą dieną, nesubėgti į raukšleles, bet ir nepriekaištingai atrodyti.

Svarbiausia – pasirūpinti oda

„Į mane neretai kreipiasi klientės, kurias vargina dar nuo paauglystės likę randai nuo aknės, diskomfortą kelianti nelygi veido oda ar įvairūs bėrimai. Grožio srityje dirbu jau 18 metų, tad galiu drąsiai teigti, jog geras savo srities specialistas visas šias problemines vietas moka puikiai užmaskuoti. Juk ypatingai svarbią dieną norime pamiršti visas problemas ir mėgautis nuostabiomis akimirkomis," – patirtimi dalinasi estetinės medicinos specialistė ir pabrėžia, jog probleminei odai patartina rinktis tik profesionalias makiažo priemones, kurios nekemša porų bei puikiai maskuoja odos netobulumus.

„Svarbu atsižvelgti į tai, jog labai svarbu rūpintis ir savo odos būkle – odos gydymas vienas iš nepriekaištingo makiažo aspektų,“ – pasakojo estetinės medicinos specialistė bei makiažo meistrė Ramunė Pečulaitienė.

Jaunesnėms – ryškesnis, vyresnėms – lengvesnis

Paklausta apie vyresnio amžiaus klientes, makiažo meistrė užsiminė, jog daugelis vyresnio amžiaus moterų taip pat labai mėgsta pasidaryti makiažą, bei pasidalino naudingais patarimais.

„Vyresnės moterys turėtų naudoti lengvesnės tekstūros makiažo pagrindą – taip mažiau išryškėja veido raukšlės, stengtis vengti veido kontūravimo technikų, o makiažo priemonių spalvas rinktis kuo natūralesnes. Tai suteikia gaivumo, šviežumo pojūtį, –  priduria makiažo meistrė, – Jaunesnėms merginoms galima atlikti ne tik ryškesnį, bet ir daugiau spalvų turintį makiažą.“

Makiažo meistras privalo atsižvelgti į jūsų norus

 „Sakoma, jog skonis draugų neturi – klienčių poreikiai labai įvairūs. Būtent todėl makiažo meistras turi įveikti nelengvą iššūkį – subtiliai „pajausti“ klientės poreikius ir stengtis juos patenkinti, atsižvelgiant į progą, dėl kurios yra daromas makiažas, bei kokia bus šventės metu dėvima apranga. Svarbiausia – aiškiai papasakoti, kaip įsivaizduojate save su makiažu. Tik tinkamai išsiaiškinęs jūsų norus, makiažo meistras gali padaryti stebuklus,“ – įspūdžiais dalinosi pažangios medicinos ir estetikos „Biofirst“ klinikos estetinės medicinos specialistė bei makiažo meistrė Ramunė Pečulaitienė.

Dieninio ir vakarinio makiažo kainos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu