Klientas: Judita M. 
Atliktos procedūros: Karpos pašalinimas
Procedūrą atliko: gydytoja-dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Silvija Kontautienė

Pacientė Judita šiandien džiaugiasi gražia nosyte!

Judita, dėl kokių priežasčių kreipėtės į „Biofirst“ kliniką?

Prieš porą metų, po nosimi pastebėjau mažą darinuką. Iš pradžių pagalvojau, kad tai spuogelis ar inkštiras, bet vėliau jis nemažėjo ir nenyko, o tik pradėjo didėti. Geriau apžiūrėjus pagalvojau, kad tai gali būti karpa. Tiesiogine ta žodžio prasme pasijutau kaip ragana (juokiasi - aut. past.) Pradėjau domėtis dermatologinėmis procedūromis, jų rezultatais ir pasiryžau pasirodyti gydytojui (ne "Biofirst" klinikoje). Pirmas bandymas pašalinti darinį buvo nesėkmingas, darinys atsinaujino ir labai greitai. Iš tikrųjų išsigandau, kad man užsiteršė didesnis plotas, nes karpa padidėjo ir atsirado per dvi vietas. Kreipiausi vėl į tą pačią kliniką, procedūrą pakartojo. Tačiau vėl po poros mėnesių atsinaujino. Tuomet internete pradėjau ieškoti kitos klinikos, skaičiau atsiliepimus, gydytojų aprašymus, konsultavausi su pažįstamais ir nusprendžiau išbandyti "Biofirst" kliniką.

Kokia procedūra buvo Jums paskirta?

Gydytoja apžiūrėjusi nusprendė karpą šalinti lazeriu, tačiau vieta buvo labai jautri ir stipriai kraujavo, todėl reikėjo truputį pakoreguoti procedūros eigą. Tai buvo tarsi prideginimas, kad kraujas sustotų bėgęs ir geriau matytųsi šalinamas darinys. Pati procedūra buvo tikrai skausminga. Reikėjo kelis kartus lokaliai nuskausminti, kas taip pat sukelia diskomfortą.  Bet rezultatas viską atperka. Gydytoja buvo labai maloni ir taktiška. Pateikė procedūrų variantus, ko reikėtų vengti po darinio šalinimo, o pati procedūra atlikta profesionaliai.

Kas Jus labiausiai nustebino apsilankymo metu?

Labai džiaugiuosi procedūrą atlikusios gydytojos profesionalumu. Kaip ir minėjau, procedūra nėra maloni ir ji atliekama su tarpais, kad būtų galima atsikvėpti, tad gydytoja vis pabrėždavo, jog norint visiškai pašalinti reikia truputį pakentėti, vis paguosdavo, kad nedaug liko ir tuoj viskas baigsis, būsiu graži ir galėsiu džiaugtis nosyte be darinių. Taip pat patiko klinikos interjeras ir kolektyvas. Nesijaučiau baugiai. Šiai dienai turiu gražią nosį, nesijuokiu pati  iš savęs, jog esu ragana su karpa ant nosies galo. Nebesulaukiu klausimų: "Kas tau ant nosies? Čia pas  tave karpa?" ir t.t.

Ar jaučiate skirtumą Biofirst klinikos ir kitų klinikų paslaugų kokybės atžvilgiu?

Tikrai taip. Pirmuosius du kartus kai procedūrą pasirinkau ne "Biofirst" klinikoje jaučiausi neužtikrinta procedūros atlikimu. Vis jaudindavausi, kad viskas atsinaujins ir bus dar blogiau. Drįsčiau teigti, kad tos klinikos gydytoja buvo kiek jaunoka ir per daug pasitikinti savo atliktu darbu, nesuteikė visos informacijos apie procedūrą, netikėjo, kad darinys atsinaujins, tačiau buvo atvirkščiai. O „Biofirst“ klinikoje buvau supažindinta, kad vienos procedūros gali nepakakti, po procedūros gali skaudėti  ir jog bet kada galiu kreiptis vėl. Tikrai dar sugrįšiu, nes siūlomų procedūrų sąrašas gausus, o mums, moterimis, vis negana valandėlių sau.

Medicinos mokslų daktarė, dermatovenerologė Silvija Kontautienė

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu