Pacientė: Rasa A.
Atliktos procedūros: Global Diagnostics, LOR konsultacija.
Procedūrą atliko: Global Diagnostics tyrimą atliko gydytoja reabilitologė, homeopatė, Jadvyga Kolaitienė. LOR konsultaciją teikė otorinolaringologas, medicinos mokslų daktaras Vykintas Liutkevičius.

Rasa, dėl kokių priežasčių kreipėtės į „Biofirst“ kliniką?

Pacientė Rasa šiandien džiaugiasi puikia sveikata!

Pirmąjį kartą į Biofirst kliniką kreipiausi beveik prieš dvejus metus. Tuo metu buvo stiprus organizmo silpnumas, krėtė šaltis ir labai keistai skaudėjo kaklą priekyje apatinėje dalyje. Maniau paprasčiausiai perpūtė, bet išsigandau kai po kelių dienų skausmas ne silpo, o plito. Iš šeimos draugės sužinojusi apie Global diagnostics tyrimą, kitą dieną jau atvykau išsitirti.

Pas kokį specialistą lankėtės ir kokios procedūros buvo Jums atliktos?
Patekau pas gydytoją J. Kolaitienę, papasakojusi situaciją ji norėjo apžiūrėti mano kaklą ir pastebėjo, kad aš labai karščiuoju, ko aš pati karštą vasaros dieną  visai nejaučiau. Greitai patikrino temperatūrą, ji buvo aukšta, paskyrė būtinai pasidaryti kraujo tyrimus, pasikonsultuoti su LOR gydytoju ir pasidaryti kaklo echoskopiją . Kaip ir diagnostikos tyrimai taip ir kraujo rodikliai buvo labai blogi, rodė stiprų uždegimą,  tačiau tą pačią dieną patikrinęs LOR nieko blogo iš savo pusės nepastebėjo. Kadangi Biofirst klinikoje echoskopijai laisvas laikas buvo tik po savaitės, todėl dėl echoskopijos kreipiausi į savo polikliniką. Gydytoja Kolaitienė netgi ne darbo metu laukė mano skambučio ir domėjosi ką pasakė LOR. Dėl to begalinė pagarba ir dėkingumas gyd. Jadvygai Kolaitienei.

Global diagnostika visai malonus dalykas :), tarsi meditacija, iš miesto šurmulio priverčianti bent pusvalandį atsijungti nuo visko. Tiesiog guli ir medituoji, kol tuo metu „tave skaito“. Iš pradžių nustebino, kad tokį visapusišką, informatyvų tyrimą atlieka be kraujo praliejimo, ar dar kokio mėginio paėmimo, tiesiog prie kulnų prilipdomi lipdukai ir VISKAS. Netgi mano atsineštus maisto papildus patikrino. 🙂
Žinoma, galbūt žiūrėjau truputį ir nepatikliai, bet kol nepamačiau, kad viskas, ką gydytoja išskaitė iš tyrimo buvo visiškai taiklu. Nenustatomos tikslios diagnozės, bet pabrėžiamos sistemos, kurioms reikia pagalbos. Mano atveju buvo širdies, kvėpavimo ir endokrininė sistemos. Labai nustebino kai į savo polikliniką nuėjusi pasidaryti kaklo echoskopijos pagal mano būklės pasakojimą ir Global diagnostikos išrašą, šeimos gydytoja nusprendė, kad man reikia ne kaklo echoskopijos, o persišviesti plaučius, nors jai daug kartojau, kad “man kaklą skauda, gydytoja rekomendavo echoskopiją”. Iš rentgeno “surado” neva tai plaučių uždegimą, o nei kosėjau, nei slogavau. Savaitę antibiotikais gydė plaučių uždegimą, kraujo tyrimai kasdien blogėjo. Po savaitės sugėrus antibiotikus išrašė kitų, nes savijauta tik blogėjo. Į mano prašymą kaklo echoskopijai nekreipė dėmesio. Išgėrus vieną tabletę kitų antibiotikų vos neuždusau. Nuėjus pas gydytoją ji nebežinojo ką daryti, “pabandykit nuvažiuot į Infekcinę ligoninę”. Be siuntimo. Niekas ten nenorėjo priimti, nes nėra siuntimo, norim guldom, nenorim neguldom, eikit namo. Aš jau vos paėjau. Suskambinus keliems vadovams, atsirado noras priimti, apžiūrėti. Pagal tyrimų rodiklius ir dar kart peršvietus plaučius ten mane paguldė, penkias dienas paracetamoliu ir ibuprofenu numušinėjo temperatūrą ir klausė plaučius. Į Biofirst išrašą nekreipė dėmesio, habilituotos mokslų daktarės man buvo pasakyta “tokių tyrimų nėra ir negali būti, homeopatinių vaistų mes nepripažįstam”. Po penkių dienų buvo pasakyta: “na gerai, pasižiūrim tą tavo kaklą, nes neįsivaizduoju kas tau yra”, o ten ir buvo! Po pusvalandžio jau buvau išvežta į klinikas. Klinikose buvo nustatytas poūmis tiroiditas, sekė ilgas gydymas, o paskui ir tęsimas Biofirst klinikoje.

Kas Jus labiausiai nustebino apsilankymo metu?

Mane nustebino atmosfera pačioje Biofirst klinikoje. Jaučiau, kad gydytojai RŪPI mano organizmas ir kaip jam sveikai padėti. Kad čia kreipiamas dėmesys į priežastį, o kai nėra priežasties, nėra ir pasekmių. Nes pati pamačiau kas į mus, o kas pro mus žiūri. Visuomet eidama čia žinau, kad rasiu kokybę ir sveiką požiūrį.
Džiaugiuosi, kad po varginančio metus trukusio gydymo pagaliau aš jaučiuosi ir esu sveika! Visiems pasakoju savo istoriją, nes noriu, kad žinotų, jog labai svarbu yra tinkama, kokybiška medicina.

Gydytoja reabilitologė, homeopatė Jadvyga Kolaitienė
Medicinos mokslų daktaras, otorinolaringologas, Vykintas Liutkevičius.