Klientas: Sandra K.
Atliktos procedūros: Global Diagnostics
Procedūrą atliko: gydytoja-homeopatė Jadvyga Kolaitienė

Sandra, dėl kokių priežasčių kreipėtės į „Biofirst“ kliniką?

Mane nuolat kamavo nuolat atsirandantys veido spuogai ir pilvo pūtimas. Tai tikrai nebuvo vien estetinė problema, nes spuogai būdavo skausmingi, o pilvo pūtimas irgi yra labai nemalonus dalykas. Kai tai aplanko retkarčiais, gali kentėti. Bet abu šie simptomai tapo tikrai chroniška bėda, kuriai tepaliukai ar įvairūs vaistai nebepadėdavo. Problemą reikėjo spręsti iš esmės. Apie šią kliniką sužinojau internetinės paieškos pagalba. Kaip ir daugelis žmonių, ieškojau gerų atsiliepimų. Pagal tai ir nutariau čia apsilankyti.

Kokia procedūra Jums buvo atlikta?

Praėjo jau nemažai laiko, todėl visų detalių nebeatsimenu. Bet man buvo atliktas viso organizmo ištyrimas su „Global Diagnostics“ aparatu. Jeigu gerai pamenu, tyrimą atliko gydytoja-homeopatė Jadvyga Kolaitienė. Likau maloniai nustebinta, kaip greitai ir kaip išsamiai man buvo parodytos visos organizmo problemos. Pamačius, kad mano kūnas yra užterštas parazitais ir bakterijomis, buvo rekomenduotas detoksikacijos kursas. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tiek negerumų sugeriame iš maisto bei aplinkos. Ne visada yra lengva priimti naujovę, todėl iš pradžių man paskirtus „The Organic Pharmacy – Detox“ maisto papildus gėriau truputį skeptiškai nusiteikus. O dabar, net ir praėjus daugybei laiko, su šia kompanija nebesiskiriu... Net ir kai laikinai gyvenau užsienyje, ieškojau kaip įsigyti tuos papildus vietoje.

Kas Jus labiausiai nustebino/nudžiugino klinikoje?

Vos pravėrius „Biofirst“ duris, patenki į tikrai jaukią ir ne visai „klinikišką“ aplinką. Aptarnaujantis personalas – labai malonus ir paslaugus. Taip pat džiaugiuosi, kad gauti patarimai iš gydytojos man vis dar leidžia mėgautis gyvenimu be anksčiau varginusių problemų. Man tikrai niekas taip nepadėjo, kaip ši klinika. Džiaugiuosi, kad nepasidaviau ieškant sprendimų, kad kovojau iki galo. Ir ta kova buvo sėkminga, su jos pabaiga atėjo tikras palengvėjimas. Dabar susiduriu su žiemiška veido odos problema – niekaip nesiliaujančiu raudoniu. Kai tik grįšiu iš atostogų, iš karto grįšiu ir į „Biofirst“. Vienareikšmiškai rekomenduoju šią kliniką visiems!