Paprastai prakaitavimas – tai natūralus žmogaus organizmo procesas, reguliuojantis mūsų odos temperatūrą. Tačiau tie, kas susiduria su hiperhidroze (pertekliniu prakaitavimu) žino, kiek daug nepatogumų sukelia ši būklė. Dažnas poreikis keisti drabužius, nemalonus kvapas bei menkai veiksmingi terapijos metodai vargina pacientą, todėl tikėtina, kad ilgainiui jam susiformuoja socialinės atskirties, nerimo ir bendro nepasitenkinimo gyvenimo kokybe, jausmai. 

Gera žinia yra ta, kad šiandien hiperhidrozę galima veiksmingai pažaboti botulino toksino injekcijų pagalba. Tai  pažangus metodas, tinkantis pagrindinėms kūno sritims (pažastų, pėdų ar delnų) bei visiems būklės sunkumo laipsniams. Sumažėjęs prakaitavimas pastebimas jau po 3-5 dienų, o pilnas efektas pasijunta maždaug po dviejų savaičių. Kiekvieno žmogaus organizmas ir jo būklė yra individualūs, tačiau paprastai perteklinis prakaitavimas išnyksta nuo 4 iki net 17 mėnesių. 


Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja nuo 2023 06 01 iki 2023 06 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, birželio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.