Kada paskutinį kartą išsamiai tyrėtės gerklę, nosį bei ausis?

Gegužės mėnesį, dovanojame 20% nuolaidą gydytojų otorinolaringologų (LOR) konsultacijoms

 

Gydytojas otorinolaringologas, medicinos mokslų daktaras, docentas, Vykintas Liutkevičius konsultuoja ir gydo suaugusius bei vaikus dėl ausų, nosies, gerklės ir ryklės ligų: ūmios ir lėtinės slogos, sinusito, ausų susirgimų, ryklės ir gerklės įvairių negalavimų. Atlieka nosies, nosiaryklės ir gerklės endoskopinius tyrimus, kraujavimo iš nosies stabdymo, sieros kamščių šalinimo, biopsijos procedūras. Taip pat taiko galvos - kaklo ir kitų kūno sričių gleivinių, odos ir paodės darinių chirurginį gydymą atliekant įvairias operacijas taikant vietinę nejautrą.

 

 

Med. mokslų dr. Aurelija Vegienė konsultuoja ir gydo vaikus bei suaugusius dėl ausų, nosies, gerklės, ryklės ligų. Diagnozuoja ir gydo ūmines ir lėtines nosies ir sinusų, ausų, ryklės, gerklų ir balso ligas. Konsultuoja ir gydo balso profesionalus. Atlieka įvairias diagnostines ir gydomąsias procedūras: nosies, ryklės, gerklų endoskopinius tyrimus, veido daubų atsiurbimo, praplovimo procedūras, stabdo kraujavimą iš ANG organų, atlieka nosies kraujagyslių prideginimo procedūras, esant klausos patologijai atlieka impedansometrinį tyrimą, prireikus ima biopsijas, pasėlius mikrobiologiniams tyrimams, tepinėlius citologiniams tyrimams.

 

Gydytojas otorinolaringologas, Jonas Smirnovas konsultuoja ir gydo suaugusius bei vaikus dėl nosies, ryklės, ausų bei gerklų ligų. Diagnozuoja ir gydo ūmines ir lėtines nosies ir sinusų, ausų, ryklės, gerklų ir balso ligas. Atlieka nosies, nosiaryklės ir gerklų endoskopinius tyrimus. Stabdo kraujavimą iš ANG organų. Šalina sieros kamščius bei svetimkūnius iš nosies, ryklės ar ausų, atlieka nosies kraujagyslių prideginimo procedūras, paratonzilinių pūlinių atvėrimą, esant klausos patologijai atlieka impedansometrinį tyrimą, esant reikalui ima biopsijas, pasėlius mikrobiologiniams tyrimams.

 
Nuo šiol www.bioklinika.lt galite matyti laisvas vietas registracijai ir jas rezervuoti kur kas paprasčiau! Kartu su manodaktaras.lt įdiegėme sistemą, kuri leis savarankiškai rezervuoti vizito laiką, LOR ir daugelio kitų specialistų paslaugoms:
1. Pasirinkite norimą specialistą
2. Paspauskite ant jo vardo ir pavardės;
3. Registracijos langą rasite aprašyme šalia specialisto nuotraukos;
4. Pažymėkite norimą vizito datą ir laiką bei spauskite "Registruotis vizitui".
 
Taip pat paslaugoms galite registruotis ir visais įprastais metodais:
📞+37068640115 📞+37062090544 arba internetu: www.bioklinika.lt. Taip pat galite atsiųsti mums laišką: info@bioklinika.lt
🏥 BIOFIRST kliniką rasite Studentų g. 37, Kaune.
 
Pasiūlymas galioja nuo 2021 05 01 iki 2021 05 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, gegužės mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Vizitas turi būti suplanuotas iki 05.31 d.; įvykdytas iki 06.30 d.