Reguliarus sveikatos patikrinimas, siekant įvertinti moters bendrą sveikatos būklę, organizmo sistemų veiklą, medžiagų apykaitą, infekcinių, onkologinių ar alerginių rodiklių pakitimus, gali padėti laiku nustatyti ligas ir išvengti rimtų jų komplikacijų.

Išplėstinė ištyrimo programa moterims, tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta toms, kurios nori išsitirti visą organizmą. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžiniai žymenys ir kt:


Šiokiadieniais kraujo tyrimus atliekame 09:00 – 15:30, šeštadieniais – 09:00 – 14:30

El. paštas ir telefonas pasiteiravimui tyrimai@bioklinika.lt, +370 (694) 23555 

Pasiūlymas galioja nuo 2021 07 01 iki 2021 07 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų liepos mėnesiui. Vizitas turi būti suplanuotas ir įvykdytas iki 07 31 d. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija. Veido kaukių rinkinių už 1 ct kiekis yra ribotas