Net trys poveikiai vienoje procedūroje: gilus valymas ultragarso aparatu, intensyvus giluminis drėkinimas ir stiprus anti-aging efektas.

 

Tiek šaltuoju metų laiku, tiek vasarą mūsų odą veikia daugybė išorinių veiksnių: šaltis, vėjas, saulė, sūrus vanduo, aplinkos tarša. Išorinių veiksnių veikiama, oda kur kas greičiau užsiteršia, sensta, sausėja todėl labai svarbu ja rūpintis nuolat. Giliai išvalykite, pridrėkinkite veido odą bei pasilepinkite akivaizdžiu anti-aging efektu su trigubo poveikio veido procedūra su „The Organic Pharmacy“ priemonėmis.

„The Organic Pharmacy“ – tai gerai pasaulyje žinoma, klinikiniais tyrimais patvirtinta kosmetika, kurios sudėtyje tik aktyvūs, gryni ir natūralūs ingredientai, kurių didžioji dalis yra ekologiški, kas itin reta šių dienų kosmetikos priemonių rinkoje.

Procedūros metu, pirmiausia atliekamas odos nuvalymas „Rose Diamond“ linijos priemonėmis, vyksta odos šveitimas deimantų dulkėmis ir fermentais. Valymo metu ne tik mažinama  pigmentacija ir raukšlės, bet kartu skatinama ir kolageno gamyba bei intensyviai drėkinama oda. Efektas sustiprinamas naudojant ultragarso aparatą.

Po giluminio veido valymo, atliekamas „anti-aging“ veido masažas su prabangiu ir grynu šalto spaudimo erškėtuogių aliejumi, kad oda atrodytų dar gyvybingesnė, pamaitinta, elastinga ir visapusiškai komfortiška.

Vėliau, procedūros metu,  rezultatui dar labiau sustiprinti, ultragarso aparatu yra suvedama kolageno kaukė. Šio etapo metu odoje padidinamas kolageno kiekis, gerinama kraujotaka, oda pagyvinama, pamaitinama ir energizuojama.

Procedūra užbaigiama dvigubo poveikio lūpų ir paakių kremu bei lengvu, bet drėkinančiu ir maitinančiu veido kremu.

 

Pasiūlymas galioja nuo 2021 05 01 iki 2021 05 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, gegužės mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Vizitas turi būti suplanuotas iki 05.31 d.; įvykdytas iki 06.30 d. Būtina išankstinė registracija.