Atėjus rudeniui, ne visi džiaugiamės vasaros paliktomis "dovanomis": oda gali susidurti su padidėjusios pigmentacijos bei išsausėjimo problemomis ir tiesiog "reikalauti" pagalbos. Skaistinanti terapija su vitaminais, atliekama su medicinine kosmetika iš Pietų Korėjos - nuostabi procedūra, sprendžianti keletą problemų vienu metu. 

Dėl produktų sudėtyje esančio gryno vitamino C, vitaminų A ir E terapija skaistina ir drėkina pigmentacijos paveiktą odą, suteikia odai elastingumo, skatina odos regeneraciją, bei kolageno ir elastino sintezę. Naudojamos priemonės pasižymi itin stipriu antioksidaciniu poveikiu. Tinka pigmentacijos paveiktos odos atjauninimui, skaistumą ir elastingumą praradusiai brandžiai odai.

Procedūrą sudaro 5 etapai: demakiažas, pilingas, veido masažas, 2 kaukės, veido kremas.

Procedūros trukmė apie 60 min.

Rugsėjo mėnesį, visoms 3 skaistinančiosioms terapijoms su medicinine "Cell Fusion C" kosmetika taikysime -20% nuolaidą!

  • Skaistinanti terapija su vitaminais (marlinė kaukė) - 40€

    50 €
  • Skaistinanti terapija su vitaminais (lapeliais kaukė) - 48€

    60 €
  • Skaistinanti terapija su vitaminais (kreminė kaukė) - 40€

    50 €

Pasiūlymas galioja nuo 2021 09 01 iki 2021 09 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, rugsėjo mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2021 m. rugsėjo  mėnesį; vizitas gali būti suplanuojamas ir įvykdomas iki 2021 m. spalio mėn. 31 dienos.