Lazerinė ginekologija - visiškai naujos lazerinės estetinės ginekologijos galimybės, padėsiančios išspręsti tokias problemas, kaip šlapimo nelaikymas, makšties elastingumo sumažėjimas, makšties atrofija ar vaginalinis sausumas, apie kurias kalbėti paprastai vengiama. Procedūra trunka vos 15 minučių, o po 2 procedūrų kurso jau džiaugsitės rezultatais. Ir tai dar toli gražu ne visos lazerio galimybės!
Atliekant gydymą „Juliet“ lazeriniu aparatu, naudojamas „Erbium:YAG“ lazeris, kuriuo greitai, neskausmingai ir atsargiai atliekama procedūra su nedidele šalutinio poveikio rizika ir minimaliu gijimo laikotarpiu.
Daugiau apie procedūrą skaitykite čia.

Dėmesio! Kainos vidiniuose puslapiuose nurodytos be nuolaidos! Atliekant procedūrą su vienkartiniu "Juliet" aplikatoriumi, paslaugos kaina - 199 Eur vietoje 250 Eur. Atliekant procedūrą su daugkartiniu, sterilizuojamu aplikatoriumi, kaina 169€ vietoje 220€.

Procedūras atlieka gydytojas akušeris-ginekologas.


Gydytojų akušerių-ginekologų konsultacijai nuolaida nėra taikoma.

Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja nuo 2024 04 01 iki 2024 04 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, balandžio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.