Ne visos saulės dovanos džiugina - rudenį dėl kenksmingų UV spindulių gali padaugėti pigmentinių dėmių, o oda atrodyti papilkėjusi. Kosmetologinė procedūra su "The Organic Pharmacy" - tai puikus būdas atgauti švytėjimo, drėgmės ir skaistumo pojūtį!

Šią ypač veiksmingą procedūrą sudaro trys svarbūs etapai – veido nuvalymas, pilingas, odą skaistinanti kaukė:

VEIDO NUVALYMAS

Procedūra pradedama veido valymu su popdievaitės Kylie Minogue garbinamu morkų sviesto valikliu „Carrot Butter Cleanser“. Tai tikras stebuklas veidui – jo dėka oda tampa kūdikiškai švelni ir spindinti!  Kvapnus tonikas „Herbal Toner“ ypač gausiai sudrėkina odą, užbaigdamas šį prabangų veido valymo ritualą.

VEIDO PILINGAS

Dar vienas malonumas jūsų veidui – pilingas su „Flower Petal Deep Cleanser and Mask“. Ši dvigubo poveikio (giluminio valymo ir šveitimo) kaukė sutraukia nešvarumus, pašalina negyvas ląsteles ir nuostabiai skaistina odą!

SKAISTINANTI KAUKĖ

O dabar svarbiausias ritualas – veido palepinimas tobulu šedevru – „Vitamin C Papaya Mask“. Šios novatoriškos kaukės sudėtyje esantys kinrožės, vitaminas C, papaja ir augalinių rūgščių ingredientai odą veikia net keletu krypčių:

  • naikina amžiaus dėmes,
  • mažina pigmentaciją,
  • užkertą kelią smulkių raukšlelių atsiradimui,
  • gerina odos tonusą,
  • neįtikėtinai skaistina veidą,
  • akivaizdžiai gražina ir jaunina odą.

Skaistinamosios procedūros efektą sustiprinsime „The Organic Pharmacy“ veido kaukės ir kremo duetu, kurį parinksime individualiai, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.

Pasiūlymas galioja nuo 2021 09 01 iki 2021 09 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, rugsėjo mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2021 m. rugsėjo  mėnesį; vizitas gali būti suplanuojamas ir įvykdomas iki 2021 m. spalio mėn. 31 dienos.