Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijos dermatovenerologijoje yra skirtos veido/kaklo/dekolte/rankų odos problemų sprendimui bei plaukų slinkimo gydymui. Tai unikalus ir analogų neturintis metodas, dėl savo efektyvumo ir kokybės pripažintas visame pasaulyje. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo, kuriame gausu augimo faktorių bei biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos. Daugiau informacijos rasite čia.

Pasiūlymas galioja šiai procedūrai:

  • Plaukų slinkimui: PRP injekcijos į galvos odą stimuliuoja plaukų svogūnėlius ir skatina mikrocirkuliaciją. Procedūra skatina ataugimą, stabdo plaukų slinkimą (vyriško tipo nuplikimo gydymui). Procedūra tinkama tiek vyrams, tiek moterims.

Gegužės mėnesį užsiregistravus ir įvykdžius PRP procedūrą galvos odai ir vizito apmokėjimo metu pateikus nuolaidos kodą SAUSIS, Jums ne tik bus pritaikyta nuolaida procedūrai, bet dovanų gausite TRX2 maisto papildų plaukams pakuotę (šio papildo vertė 68.50 EUR)! PRP specialaus pasiūlymo kaina galioja, kai sunaudojamas 1 mėgintuvėlis kraujo plazmos.

TRX2 maisto papildas skatina plaukų augimą!

Oksfordo mokslininkų išrastoje unikalioje TRX2® formulėje į vieną sprendimą pritaikytos inovatyvios mokslinės žinios, padedančios palaikyti normalią plaukų, odos ir gleivinių būklę.

TRX2 maisto papildas skatina plaukų augimą.
Tai pirmasis maisto papildas, kuriame yra išskirtinis, patentuotas Carnipure® (L-karnitino L-tartrato) kompleksas.
TRX2 sukurtas Oxfordo universiteto mokslininkų.
Sudėtyje esantis biotinas, cinkas, selenas ir niacinas padeda palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę.
TRX2 poveikis patvirtintas klinikiniais tyrimais.

Daugiau apie papildą sužinoti galite čia:https://newcrush.com/lt/maisto-papildai-plaukams/243-maisto-papildai-plaukams-trx2

PRP injekcijos dermatovenerologijoje taip pat gali būti atliekamos:

  • Smulkioms raukšlėms, odos išvaizdai: pagerina odos išvaizdą, išlygina smulkias raukšleles veido, rankų, dekoltė srityse.
  • Tamsiems ratilams: oda aplink akis pasidaro skaistesnė, bei atgauna savo tonusą.
  • Randams: PRP injekcijos yra vienos efektyviausių strijų, aknės randų, bei hipertrofinių randų gydymo metodų.
  • Odos gydymui po cheminio arba lazerinio odos šveitimo: PRP mažina skausmą ir pagreitina žaizdų gijimą po lazerio ar cheminio odos šveitimo procedūros.

Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

 

Pasiūlymas galioja pateikus nuolaidos kodą: GEGUŽĖ, registruojantis ar vizito apmokėjimo metu.

Pasiūlymas galioja nuo 2024 05 01 iki 2024 05 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų sausio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems ir vizitą įvykdantiems 2024 m. gegužės mėnesį.  Būtina išankstinė registracija: