PRP – tai paciento kraujo plazmos injekcijos į problemines vietas. Atitinkamai paruoštos ir sumaišytos su hialurono rūgštimi, jos tinka šių indikacijų gydymui:

  • Seksualinės funkcijos sutrikimai: dispareunia (skausmas lytinių santykių metu), lytinio susijaudinimo sumažėjimas, sunkumas pasiekti orgazmą.
  • Lyties organų ligos: makšties atrofija (deginimo jausmas, niežėjimas, perštėjimas)
  • Lėtinių makšties infekcijų gydymas: dažnai pasikartojantis makšties grybelis ar nespecifinės kilmės lėtiniai makšties uždegimai.
  • Šlapimo takų ligos: šlapimo nelaikymas, skausmingas šlapinimasis, lėtinė šlapimų takų infekcija.


2 mėgintuvėlių procedūros kaina, kai vienas mėgintuvėlis yra praturtintas hialurono rūgštimi, o kitas - tik atskirta kraujo plazma tik 309 Eur vietoje 409 Eur;
1 mėgintuvėlio procedūros kaina: 209€ vietoje 280€ (tik atskirta kraujo plazma); 229€ vietoje 300€ (kai mėgintuvėlis yra praturtintas hialurono rūgštimi).

Plačiau apie procedūrą, skaitykite čia (dėmesio - būsite nukreipti į puslapį, kuriame kainos nurodytos BE nuolaidos).

Pasiūlymas galioja nuo 2020 10 01 iki 2020 10 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, spalio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2020 m. spalio mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas lapkričiui. Būtina išankstinė registracija: