Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijos dermatovenerologijoje yra skirtos veido/kaklo/dekolte/rankų odos problemų sprendimui bei plaukų slinkimo gydymui. Tai unikalus ir analogų neturintis metodas, dėl savo efektyvumo ir kokybės pripažintas visame pasaulyje. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo, kuriame gausu augimo faktorių bei biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos. Daugiau informacijos rasite čia.

PRP injekcijos dermatovenerologijoje atliekamos:

  • Smulkioms raukšlėms, odos išvaizdai: pagerina odos išvaizdą, išlygina smulkias raukšleles veido, rankų, dekoltė srityse.
  • Tamsiems ratilams: oda aplink akis pasidaro skaistesnė, bei atgauna savo tonusą.
  • Randams: PRP injekcijos yra vienos efektyviausių strijų, aknės randų, bei hipertrofinių randų gydymo metodų.
  • Plaukų slinkimui: PRP injekcijos į galvos odą stimuliuoja plaukų svogūnėlius ir skatina mikrocirkuliaciją. Procedūros, skatina ataugimą, stabdo plaukų slinkimą (vyriško tipo nuplikimo gydymui).
  • Odos gydymui po cheminio arba lazerinio odos šveitimo: PRP mažina skausmą ir pagreitina žaizdų gijimą po lazerio ar cheminio odos šveitimo procedūros.

Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja nuo 2023 01 01 iki 2023 01 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų sausio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.