Pirmasis birželio sekmadienis dedikuotas Tėčiams. Vyrams, lygiai kaip ir damoms, reikalingas dėmesys bei rūpestis. Ieškodami, kuo nudžiuginti Tėtį šį kartą – padovanokite „BIOFIRST“ klinikos dovanų kuponą, įtiksiantį išrankiausiam vyrui. Dvigubas džiaugsmas: visiems tėčiams, birželio mėnesį užsiregistravusiems ir atvykusiems gydytojo urologo konsultacijai, PSA (prostatai specifinis antigenas) tyrimą ir šlapimo tyrimą suteiksime vos po 0,01 Eur!

Kodėl vyrams reikalingas PSA tyrimas ir šlapimo tyrimas?

Prostatai specifinis antigenas - tai pats svarbiausias tyrimas diagnozuoti prostatos vežį ir stebėti gydymą. Taikomas ir profilaktiškai tirti vyresnius nei 30 metų vyrus, ankstyvąjai prostatos vėžio diagnostikai. Šlapimo tyrimas yra rekomenduojamas ne tik vyrams: tai greitas, paprastas ir informatyvus būdas sužinoti nemažai informacijos apie paciento sveikatą. Šlapimo tyrimo metodas: automatizuotas juostelinis.

Ar BIOFIRST klinikoje dirba tikrai geri urologai?

Mes visada leisime Jums spręsti patiems. Daugiau informacijos apie klinikoje dirbančius gydytojus urologus, jų darbo patirtis, mokslinius laipsnius bei domėjimosi sritis, rasite čia: https://bit.ly/3mLGJ5n


Akcijos taisyklės. PSA tyrimas + šlapimo tyrimas po 0,01 Eur galioja visiems vyrams, besiregistruojantiems ir suplanuojantiems vizitą pas gydytoją urologą klinikoje 2022 m. 06 mėn. 02 d. – 30 d. Registruojantis nuolaidos kodas nereikalingas. Tėvo dienos spec. pasiūlymo nuolaida bus taikoma tiek atsiskaitant banko kortele/grynaisiais, tiek turint dovanų kuponą. Nuolaidos nesumuojamos. Vizitų skaičius klinikoje yra ribotas tiek, kiek yra laisvų registracijos vietų, akcijos galiojimo mėnesį. Dovanų kuponai į pinigus nėra keičiami. Nuolaida galioja renkantis tiek vien gydytojo konsultaciją, tiek kitus ne akcijinius tyrimus.