Jūs prašėte - mes išgirdome! Todėl suskubkite pasinaudoti net -30% nuolaida viršutinių akių vokų odos pertekliaus pašalinimo operacijai jau dabar!

Kaip atliekama užkritusių akių vokų pašalinimo operacija? 

Pirmiausiai yra pažymimos linijos ant akių viršutinių vokų, kur bus daromi pjūviai.

Pirmas pjūvis daromas ties apatine odos kloste, antras pjūvis daromas atsimerkus virš odos apie 2-3 milimetrus. Patikrinama odos pertekliaus klostė, kad atlikus procedūrą pacientas galėtų pilnai užsimerkti. Dezinfekavus operacijos lauką atliekamas vietinis nuskausminimas. 

Nuskausminimui naudojami anestetikai ir adrenalinas. Jis reikalingas tam, kad operacijos metu mažiau kraujuotų ir būtų mažesnės hematomos (mėlynės). Esant viršutinio voko riebalinėms išvaržoms, papildomai nuskausminus, atliekamas ir jų pašalinimas. Po odos pertekliaus pašalinimo žaizda yra susiuvama. Žaizda dezinfekuojama, sulašinami lašiukai į akis. Užklijuojami specialūs pleistrai ir dedamas sterilus tvarstis, kurį rekomenduojama laikyti iki kitos dienos ryto. Operacijos klinikoje atliekamos su elektrochirurginiu prietaisu "MaXium® smart C" (Vokietija), pasižyminčiu itin aukšta kokybe, plonais pjūviais (mažesnio randėjimo tikimybė) ir puikia pjūvio srovės reguliavimo sistema (mažiau mėlynių, preciziška operacijos eiga).

Ar procedūros yra skausmingos?

Darinių šalinimas chirurginiu būdu atliekamas vietinėje nejautroje, kai nuskausminamieji vaistai suleidžiami tik toje vietoje, kur bus šalinamas odos perteklius. Tai reiškia, kad operacijos metu pacientai skausmo nejaučia. Atliekant vietinį nuskausminimą, procedūros atlikimo vietoje galite jausti nemalonų tempimą, kuris jaučiamas, tarsi bitės įgėlimas, kol bus įdurta adata ir suleidžiami vietiniai anestetikai. 

Tai gali būti šiek tiek skausminga, tačiau kiekvieno skausmo barjeras yra individualus. Po operacijos toje vietoje bus jaučiamas tempimas ir atsiras hematomų, tačiau jos praeis po maždaug 2 savaičių.

Daugiau informacijos apie šią operaciją rasite: https://bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/uzkritusiu-akiu-voku-pasalinimo-operacija/

Akcijos taisyklės. Pasiūlymas galioja nuo 2020 11 19 iki 2020 12 07 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų. Nuolaidos nėra sumuojamos. Dėmesio: nuolaida negalioja, jei operaciją atlieka gydytoja oftalmologė, prof. dr. Rasa Liutkevičienė.