Net ir kruopščiai kasdien prižiūrėdami savo veido odą, negalime jos visiškai išvalyti. Taip atsiranda proga bakterijoms daugintis - pradeda atsirasti spuogeliai ir kimštis komedonai. Viso šito galime išvengti reguliariai apsilankydami kosmetologo kabinete ir atlikdami profesionalias procedūras.

Kas yra veido valymas ultragarsu?

Tai modernus ir saugus odos valymo metodas, plačiai taikomas šiuolaikinėje kosmetologijoje. Procedūros populiarumą stipriai įtakoja tai, kad veido valymas ultragarsu yra tinkamas net ir tiems, kieno oda yra ypač jautri. Procedūros metu netraumuojamas odos paviršius: saugiai pašalinamos negyvos odos ląstelės, nešvarumai ir užsikimšusios poros.

Kaip atliekama veido valymo procedūra?

Pirmiausia atliekamas paviršinis odos šveitimas ultragarsu – negyvybingų paviršinio odos sluoksnio ląstelių atsluoksniavimas, veikiant ultragarso bangoms. Procedūra vyksta giliai, tarpląsteliniam lygmeny – ultragarsinių bangų pagalba atveriamos odos poros, greičiau ir geriau išvalomas riebalų perteklius ir susikaupę nešvarumai, spuogai, inkštirai ir komedonai. Sekančiame etape kliento oda brinkinama – drėgna, minkšta oda puikiai tinka tolimesniems odos valymo procesams. Ultragarsu išvalius odą, atlikus mikromasažą ir suaktyvinus kraujotaką, į giliausius odos sluoksnius įvedamos aktyviosios medžiagos – profesionalios kosmetikos serumai. Procedūros metu, jaučiama labai silpna vibracija, nemalonių pojūčių klientas nepatiria. Veido valymas ultragarsu būna derinamas su mechaniniu veido valymu, masažu, įvairiomis kitomis kosmetologinėmis procedūromis.

Daugiau informacijos rasite čia. Dėmesio: vidiniuose puslapiuose kainos nurodytos be nuolaidos.

Kaip atliekamos veido procedūros su ultragarsu? Kaip prižiūrėti raustančią, išsausėjusią odą, šaltuoju metų laiku? Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite žemiau esančiame video:

Pasiūlymas galioja nuo 2020 04 01 iki 2020 04 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, balandžio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2021 m. balandžio mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas 2021 m. gegužei. Būtina išankstinė registracija.