2016 vasario mėn. 19 dieną įvyko "Biofirst" klinikos organizuotas seminaras į kurį atvyko ir lektorius Benjamin I. Brow iš Didžiosios Britanijos. Benjamin - natūropatas, mokslinių straipsnių rašytojas ir pranešėjas. Knygos apie virškinimo sistemą ir mitybos svarbą autorius („Digestive Health Solution“), reguliariai publikuoja straipsnius tiek moksliniuose tiek ir populiariuosiuose žurnaluose. Benas yra žurnalo „CAM Magazine“ redaktoriaus pavaduotojas, taip pat Didžiosios Britanijos koledžo „College of Nutrition and Health (BCNH)“ lektorius ir valdybos narys. Kompanijoje Viridian Nutrition dirba mokslinių tyrimų srityje, kuria naujas maisto papildų sudėtis ir tiria jų poveikį organizmo funkcijoms.

Seminaro temos:

Lekt. Benjamin I. Brown „Virškinimo ir psichinė sveikata: mitybos strategija funkciniams virškinimo sistemos sutrikimams ir pagalba optimaliai psichinei sveikatai.“

Lekt. Benjamin I. Brown „Mitybos vaidmuo mitochondrijų metabolizmui ir psichikos ligoms.“

Lekt. Prof. Nijolė Savickienė „Augalinių preparatų bioreguliacinis poveikis nervų sistemai ir virškinimui.“

Labai džiaugiamės sulaukę daugiau nei šimto dalyvių! Visiems dėkojame ir tikimės, kad seminaras buvo įdomus bei naudingas jo dalyviams ir greitu metu turėsime ir daugiau progų susitikti panašiuose renginiuose!