Kuo nustebinti šiuolaikines mamas, kai jos – tokios skirtingos? „BIOFIRST“ klinikos dovanų kuponas pradžiugins net pačias išrankiausias ir leis savo dovaną išsirinkti pačioms! Dvigubas džiaugsmas: visoms mamoms, užsiregistravusioms ir atvykusioms į „BIOFIRST“ kliniką iki 2022 m. gegužės 31 d. su slaptu nuolaidos kodu GERIAUSIA MAMA, padovanosime net -20% nuolaidą atrinktoms procedūroms!

  1. SKUBANČIAI MAMAI ➡ -20% NUOLAIDA VISOMS KRAUJO TYRIMŲ PROGRAMOMS

Daugybė sveikatos rodiklių – vos vienu kraujo paėmimu. Skubančia mama bus pasirūpinta operatyviai, nes vizitą kraujo paėmimui dažnai galime pasiūlyti tą pačią ar rytojaus dieną. Dirbame ir šeštadieniais, o dėl kraujo tyrimų rezultatų pakartotinai atvykti nereikės – juos siunčiame el. paštu. Populiariausios kraujo tyrimų programos:

Tai dar ne viskas! Visą tyrimų programų rasite čia. Pastaba. -20% nuolaida netaikoma pavieniams kraujo tyrimams. Vidiniuose puslapiuose kainos nurodytos BE nuolaidos. Kraujo tyrimų paėmimo kaina – 3 Eur.

  1. NEPAILSTANČIAI MAMOS ŠIRDŽIAI ➡ -20% NUOLAIDA KOMPLEKSINIAM KARDIOLOGINIAM IŠTYRIMUI

Profilaktiniai kardiologiniai tyrimai naudingi ne tik rizikos grupėje esantiems asmenims, tačiau ir tiems, kas sveikatos nusiskundimų neturi. Ankstyvus organizmo pakitimus visada įveikti lengviau, nei kovoti su jau įsisenėjusiomis problemomis. Kompleksinį kardiologinį ištyrimą sudaro:

  • Gydytojo kardiologo konsultacija;
  • Širdies echoskopija;
  • Veloergometrijos tyrimas (elektrokardiogramos registravimas fizinio krūvio metu, atliekamas minant specialų medicininį stacionarų dviratį).

Visą paslaugos aprašą rasite čia. Pastaba. Vidiniame puslapyje kainos nurodytos BE nuolaidos.

  1. BRANDŽIAI MAMOS ODAI ➡ -20% NUOLAIDA KOSMETOLOGINEI PROCEDŪRAI SU RETINOLIO RŪGŠTIMI – “Reti Fusion Vecti+”

Neurokosmetikos „ARKANA“ požiūris grindžiamas neurotransmiteriais. Tai smegenyse esantys mediatoriai, perduodantys elektrinius signalus iš vienos nervinės ląstelės kitai. Kurdama „Reti Fusion® Vecti+ Therapy“ „ARKANA“ naudojo novatorišką retinolio suliejimo su vitaminais ir odos ląstelėmis koncepciją. Didesnis retinolio ir vitaminų biologinis prieinamumas padidina procedūros efektyvumą. Tai veiksmingiausia aktyvaus retinolio forma, skirta brandžiai odai su raukšlėmis, fotosenėjimui ir anti-aging prevencijai.

Išsamesnės informacijos apie veido procedūras su neurokosmetika „ARKANA“ rasite čia. Registruojantis su slaptu nuolaidos kodu GERIAUSIA MAMA, procedūra “Reti Fusion Vecti+” kainuos 64 Eur vietoje 80 Eur.

  1. KAD MAMOS ODA BŪTŲ LYG PORCELIANAS ➡ -20% NUOLAIDA LAZERINEI PROCEDŪRAI SU ANGLIMI “LASER CARBON PEEL”

Lazerinis veido odos atjauninimas-šveitimas anglimi – tai procedūra, skirta išsiplėtusių veido porų sumažinimui, giluminiam odos porų valymui, odos skaistinimui, šviesinimui ir odos spalvos suvienodinimui. Procedūrą sudaro keli etapai. Pirmiausia, oda yra paruošiama kosmetologo kabinete, atliekant giluminį odos šveitimą vandeniu su „FaceLab“ aparatu. Po procedūros, keliaujama į gydytojo dermatovenerologo kabinetą, kuriame atvertos odos poros yra užpildomos specialiu anglies tepalu. Po kelių minučių, nuvalius šį kremą, oda veikiama lazerio šviesa, kuri pašalina anglies prisisotinusius odos nešvarumus ir odos riebalus nuo jos paviršiaus ir iš odos porų.

Daugiau informacijos apie šią unikalią procedūrą, rasite čia. Registruojantis su slaptu nuolaidos kodu GERIAUSIA MAMA, veido odos šveitimas „FaceLab“ aparatu kainuos 23,20 Eur vietoje 29 Eur, o viso veido lazerinis atnaujinimas ir šveitimas anglimi („Laser carbon peel“) kainuos 143,20 Eur vietoje 179 Eur.

  1. Mamai, besirūpinančiai savo plaukais ➡ -20% NUOLAIDA PRP TERAPIJAI (GALVOS ODAI)

Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijos – tai vienas populiariausių ir efektyviausių metodų, skirtų spręsti įvairias odos problemas bei gydyti plaukų slinkimą. Šis metodas dėl savo efektyvumo ir kokybės yra pripažintas visame pasaulyje. Biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo, kuriame gausu augimo faktorių bei biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Daugiau informacijos apie PRP terapiją galvos odai rasite čia. Registruojantis su slaptu nuolaidos kodu GERIAUSIA MAMA, PRP terapija galvos odai (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis), kainuos 240 Eur vietoje 300 Eur. Kainos vidiniame puslapyje nurodytos BE nuolaidos.


Akcijos taisyklės. -20% nuolaida galioja visoms mamoms, besiregistruojančioms ir suplanuojančioms vizitą klinikoje 2022 m. 05 mėn. 01 d. – 31 d. Registruojantis būtina nurodyti nuolaidos kodą: GERIAUSIA MAMA. Motinos dienos nuolaida bus taikoma tiek atsiskaitant banko kortele/grynaisiais, tiek turint dovanų kuponą. Nuolaidos nesumuojamos. Vizitų skaičius klinikoje yra ribotas tiek, kiek yra laisvų registracijos vietų, akcijos galiojimo mėnesį. Dovanų kuponai į pinigus nėra keičiami.

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu