Dermatoskopija – tai neinvazinis odos pažeidimų tyrimas, kurio metu išdidinamas odos vaizdas ir matomos odos mikrostruktūros, nepastebimos plika akimi.

Dermatoskopija padeda atskirti melanocitinius odos navikus nuo ne melanocitinių bei gerybinius odos navikus nuo piktybinių. Moksliniai tyrimai rodo, kad pastarąjį dešimtmetį sergamumas ikivėžinėmis odos ligomis, gerybiniais ir piktybiniais odos navikais sparčiai didėja. Ankstyva ikinavikinių odos ligų diagnostika ir gydymas sumažina odos vėžio išsivystymo riziką, o ankstyva odos vėžio diagnostika ir savalaikis gydymas padidina pacientų išgyvenamumą.

Skaitmeninė dermatoskopija – tai pažangiausias odos gerybinių, ikivėžinių ir piktybinių darinių tyrimo metodas. „Biofirst“ klinikoje odos navikų diagnostika atliekama naujausiu skaitmeniniu „Visiomed Microderm F80“ videodermatoskopu. Jo dėka odos struktūras galima padidinti nuo 20 iki 80 kartų. Be to, jis leidžia dokumentuoti makroskopinius ir skirtingo padidinimo dermatoskopinius vaizdus, sukurti paciento duomenų bazę ir periodiškai stebėti odos darinių pokyčius.

Kuo skaitmeninė dermatoskopija skiriasi nuo paprastosios dermatoskopijos?

Skaitmeninės dermatoskopijos pranašumai prieš paprastąją dermatoskopiją:

 • galimybė panaudoti skirtingą padidinimą odos mikrostruktūrų analizei („MicroDERM F8O dermatoskopas didina iki 80 kartų);
 • odos darinių pokyčių stebėjimas;
 • automatinė melanocitinių odos darinių (apgamų ir melanomų) analizės sistema „DANAOS-Expert-System“. Sistema pati analizuoja odos darinio struktūrą ir, remdamasi keliomis dermatologijoje pripažintomis dermatoskopijos taisyklėmis, pateikia gydytojui išvadą apie apgamo pavojingumą.

BIOFIRST klinikoje galite atlikti įvairių odos darinių šalinimą lazeriu, chirurginiu būdu arba azotu (krioterapija).

 

 • Dermatovenerologo konsultacija ir odos darinių skaitmeninis dermatoskopinis tyrimas (iki 5 vnt.)*

  99 €
 • Odos biopsija, atliekama gydytojo dermatovenerologo

  75 €
 • Histologinis ištyrimas

  45 €

*Dermatovenerologo konsultacijos ir odos darinių skaitmeninio dermatoskopinio tyrimo kainą, kai odos darinių yra daugiau nei 5 vnt., nustato gydytojas dermatovenerologas konsultacijos metu.
Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.