Radiesse (kalcio hidroksiapatito) užpildo injekcinė procedūra skirta užpildyti raukšles, koreguoti audinių apimtis, stangrinti odą stimuoliuojant kolageno gamybą.

Injekcijoms naudojamas Radiesse (kalcio hidroksilapatito) preparatas - tai sterili, netoksiška žmogui ir savaime suirstanti medžiaga. Kalcio hidroksilapatitas tai mineralinė medžiaga, aptinkama žmogaus kauluose ir dantyse. Procedūrai naudojamas Radiesse (kalcio hidroksilapatito) injekcinis preparatas pagaminamas sintetiniu būdu, kurį sudaro kalcio hidroksilapatito mikrosferos ir gelis, pagamintas iš vandens.

Pagrindinis injekcijų su Radiesse (kalcio hidroksilapatito) užpildu naudojimo tikslas – užpildyti gilesnes raukšles ir stimuliuoti naujo kolageno susidarymą odoje, taip sulėtinant senėjimo procesą ir pagerinant odos stangrumą ir atstatant prarastą tūrį. Injekcijos su Radiesse (kalcio hidroksilapatito) užpildu gali būti atliekamos vienos ar kombinuojamos su kitomis estetinės dermatologijos procedūromis kaip botulino toksino injekcijos, rūgštinės ar aparatinės procedūros. 

Kaip atliekama Radiesse (kalcio hidroksiapatito) užpildo injekcinė procedūra?

Oda švariai nuvaloma, pašalinamas kremas, makiažas, oda dezinfekuojama. Prieš procedūrą gali būti nuskausminama vietiniu anestetiniu kremu ar anestetiko injekcijomis į dūrių vietas. Po to pažymimos dūrių vietos, nudezinfekuojama oda, suleidžiamas reikiamas kalcio hidroksilapatito kiekis.

Siekiant pakelti audinius, neskiestas preparatas suleidžiamas su adata ar kaniule tiesiai ant kaulo, o siekiant sustiprinti kolageno gamybą odoje, sumažinti raukšlelių gylį ir pagerinti odos būklę, preparatas skiedžiamas su fiziologiniu tirpalu ir adata ar kaniule linijine technika suleidžiamas po oda. Efektas matomas iš karto po procedūros.

Po procedūros injekcijos vieta gali parausti, patinti, nežymiai niežėti, perštėti. Šios reakcijos savaime praeina per vieną-dvi dienas. Gali atsirasti mėlynės, kurios išnyksta savaime per 5-10 dienų.  

Radiesse injekcijosRadiesse (kalcio hidroksiapatito) užpildo injekcinės procedūros indikacijos:

 • galima koreguoti veido ovalą;
 • užpildyti skruostus;
 • nosies-lūpos ar „marionečių“ raukšles;
 • koreguoti senstančią ir suglebusią kaklo, rankų, kūno odą.

Pasiruošimas Radiesse (kalcio hidroksiapatito) užpildo injekcinei procedūrai:

 • likus 3 dienoms iki procedūros nustoti naudoti kraujo krešėjimą slopinančius vaistus;
 • pageidautina, kad injekcijų diena nesutaptų su menstruacijomis.

Kitos aplinkybės, svarbios apsisprendimui. Po procedūros rekomenduojama:

 • jei procedūra atlikta veide, 4 valandas po jos nesilenkite į priekį, negulėkite ant pilvo;
 • jei procedūra atlikta veide, 1-2 dienas nenaudokite makiažo, netrinkite, nemasažuokite, nekasykite procedūros atlikimo vietos, naudokite tik gydytojo rekomenduotas priemones;
 • po procedūros 2-3 savaites venkite saunos, karštų vonių;
 • po procedūros 2-3 savaites privaloma vengti tiesioginių saulės spindulių, patariama naudoti kremus nuo UV su SPF 30-50;
 • nerekomenduojama 2-3 paras aktyviai sportuoti, kad nesusidarytų hematomos;
 • nedarbingumo pažymėjimas nereikalingas;
 • jei pastebėsite odos sudirginimą ar kitas čia nepaminėtas odos reakcijas, prašome pirmiausiai susisiekti su procedūrą atlikusiu gydytoju!

Kiek procedūrų gali prireikti?

Efektas matomas iš karto po procedūros. Bet rezultatas labai priklauso nuo amžiaus, odos būklės, paciento bendros organizmo būklės ir gyvenimo būdo, todėl gali prireikti kelių procedūrų norimam odos pagerėjimui išgauti.

Daugeliui pacientų natūraliai atrodantys rezultatai išlieka metus ar ilgiau.

Kas atlieka šias Radiesse (kalcio hidroksiapatito) užpildo injekcines procedūras?

Visas injekcines procedūras "BIOFIRST" klinikoje atlieka tik gydytojos dermatovenerologės. 

 

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu
 • Radiesse (kalcio hidroksiapatito) užpildo injekcinė procedūra, 1,5 ml

  500 €
 • Nuskausminimas prieš injekcinę ar lazerinę procedūrą

  12 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.