Artėjant gražiausioms metų šventėms (kad ir kaip jas bepasitiktumėme), nutarėme Jums padovanoti to, ko iš tiesų reikia. Deja, net jeigu ir patikime daugelį organizacinių darbų kitiems, neretai už šventinio stalo vis vien atrodome pavargę. Nemiga, stresas bei nereguliari mityba – tai vieni didžiausių odos priešų, savo padarinius atskleidžiančių pačiu blogiausiu metu. O jeigu po vienos šventės iš karto laukia kita? Kosmetologinė "Christmas glow" procedūra - tai individualizuotas požiūris į Jūsų odą, kad švytėtumėte ne tik išorėje, bet ir viduje.

Visos kosmetologinės procedūros "BIOFIRST" klinikoje atliekamos grožio poilsio principu, todėl didžiulė mūsų kosmetologių komanda pasirengusi ne tik atgaivinti Jūsų odą, bet ir leisti pasinerti į ramybės zoną. Dažnai sulaukiame klausimų, ar galima veido valymą atlikti esant paūmėjusiai aknei, kaip susigrąžinti drėgmę šildytuvų ir kondicionierių sezonu? Kaip nuraminti paraudusią odą? Kaip suteikti jai skaistumo? Visą gruodžio mėnesį registruokitės "Christmas glow" procedūrai ir didžiulę patirtį sukaupusios kosmetologės parinks būtent tai, ko reikia Jūsų odai. Čia ir dabar.

Kiekvienas iš mūsų esame individualūs - pradedant nuo to, kad vieni mėgstame natūralią kosmetiką, kiti - tik medicininę, be jokių kvapų. Kažkam patinka veido valymas ultragarsu, kiti spėjo pamėgti aparatines procedūras su "FaceLab". Ko reikia Jūsų odai? "Christmas glow" taps individualiu, tik Jums pritaikytu atsakymu į šį klausimą. Užsiregistravę šiai procedūrai, gausite profesionalią kosmetologo konsultaciją ir individualiai parinktą kosmetologinę procedūrą, tenkinančią Jūsų poreikius. Kas smagiausia - "Christmas glow" - tai 60 Eur vertės veido procedūrų rinkinys, kuris gruodžio mėnesį Jums kainuos tik 45 Eur! Mums visiems reikia trupučio grožio bei pelnyto poilsio, kurį esame pasiruošę suteikti pigiau. 🙂 

  • (Tik gruodžio mėnesį) Individualizuota kosmetologinė procedūra - "CHRISTMAS GLOW"

    45 €60 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.