Deja, net jeigu ir patikime daugelį organizacinių darbų kitiems, neretai svarbiausią gyvenimo dieną vis vien atrodome pavargę.

Vestuvės, jubiliejai ar išleistuvės – tai nuostabiausios gyvenimo šventės, kurių akimirkos amžiams nugula prisiminimuose bei nuotraukose. Deja, net jeigu ir patikime daugelį organizacinių darbų kitiems, neretai svarbiausią gyvenimo dieną vis vien atrodome pavargę. Nemiga, stresas bei nereguliari mityba – tai vieni didžiausių odos priešų, savo padarinius atskleidžiančių pačiu blogiausiu metu. O jeigu po vienos šventės iš karto laukia kita? Apie tai, kaip paruošti savo odą vasaros švenčių maratonui ir vietoje nuovargio suspindėti puikia išvaizda, kalbamės su „Biofirst“ klinikos specialistėmis.

Greitą efektą pasieksite šveisdami odą... vandeniu!
Jums nepasirodė – odos šveitimas vandeniu yra išties veiksminga procedūra, tik atliekama ji kiek kitaip, negu atrodo perskaičius intriguojantį pavadinimą. Čia turimas omenyje ne mums įprastas rytinis ar vakarinis prausimosi ritualas, o tik kosmetologo kabinete atliekama procedūra, pasitelkus specialų medicininį aparatą – “Facelab”. Kaip teigia “Biofirst” klinikos kosmetologė Žaneta Lubianskienė, veido šveitimas vandeniu – karščiausia naujiena kosmetologijoje: „Procedūros efektyvumą galima prilyginti mikrodermabrazijai, tačiau ji yra saugesnė. Šveitimo vandeniu metu, nėra naudojami kristalai, galintys pažeisti odą. Oro ir vandens mišinys, garso greičiu per mikroskopinius purkštukus yra išpurškiamas ant odos, aukšto slėgio pagalba. Atsitrenkdami į odą, maži vandens lašeliai pašalina jos paviršinį sluoksnį. Tuo pačiu metu oda gausiai drėkinama, suminkštinama, išvalomos poros, iškeliami nešvarumai. Be to, suaktyvinama kraujotaka, geriau pasisavinamos individualiai klientui parenkamos aktyviosios medžiagos. Po procedūros oda atrodo skaistesnė, jaunesnė, sumažėja išsiplėtusios poros, įgaunama daugiau drėgmės, todėl bendra veido odos būklė ženkliai pagerėja. Procedūra nėra skausminga ar invazinė, todėl tinka visų tipų odai. „Biofirst“ klinikoje veido šveitimą vandeniu su individualios kaukės įvedimu, „pakrikštijome“ „Pre-party“ (vert. „prieš vakarėlį“) procedūra, nes ji labai tinka visiems, besiruošiantiems bet kokiai šventei“.

Kaip atstatyti gerą odos būklę po švenčių?
Kai šventės praeina, gan dažnai nesinori pažvelgti į veidrodį: nuotaiką gadina patamsėję paakiai, dehidratuota bei spalvą praradusi veido oda. Anot „Biofirst“ klinikos kosmetologės Ramunės Pečulaitienės, į įprastą gyvenimo ritmą padės sugrįžti „Post-party“ (vert. „po vakarėlio“) procedūra: „Ji irgi yra atliekama su FaceLab aparatu, nes tai keliomis kryptimis veikiantis įrenginys. Prijungus individualiai parenkamų veikliųjų medžiagų įvedimo į odą ultragarsu, galima pasiekti nuostabių rezultatų! Prieš švenčių maratoną, savo odai keliame vienokius reikalavimus; po jo – pastangų reikia įdėti šiek tiek daugiau. Atrodytų, kad linksmindamiesi pagaliau atsipalaiduojame, tačiau miego trūkumas ir netinkamo maisto ar gėrimų vartojamas, gali tapti tamsią spalvą įgavusių paakių priežastimi. Todėl ultragarso pagalba, galima ne tik susigrąžinti buvusį odos švytėjimą, bet ir pristabdyti senėjimo procesus. Drenuojančiais judesiais masažuojant odą, gali sumažėti paakių paburkimas. “FaceLab” aparato universalumas atveria puikias galimybes prisiderinti prie praktiškai bet kurio kliento poreikių. Nebėra naujiena, kad į kosmetologo kabinetą vis dažniau užsuka ir vyrai. Jiems, skirtingai nuo moterų, kurios šį bei tą gali paslėpti makiažo pagalba, odos švytėjimas yra ypatingai svarbus. Todėl kosmetologinės procedūros jau nebėra vien “moterų reikalas”. Norėčiau padrąsinti bent retkarčiais apsilankyti pas kosmetologą – konsultacijos metu ne tik išsiaiškiname kliento problemas, bet ir negailime patarimų, kaip reiktų odą prižiūrėti namuose. Kažkodėl vyrauja mitas, kad kosmetologinės procedūros yra brangios, tačiau yra kita medalio pusė – geras specialistas nukreips jus tinkama linkme, todėl nebeišleisite daugybės pinigų kosmetikai/procedūroms, kurių jums nereikia (arba jos neatitiks jūsų lūkesčių). Kai kurias grožio procedūras gali atlikti tik gydytojai-dermatovenerologai, todėl išsiaiškinus kliento poreikius, galime nukreipti pas klinikoje dirbančius gydytojus”.

Saulės ABC

Tuos, kas vasarą mieliau leidžia ramiau (dirbdami sodybose ar atostogaudami prie jūros), gydytojai ragina pasirūpinti kokybiška apsauga nuo saulės. Anot med. mokslų daktarės, “Biofirst” klinikos dermatovenerologės Silvijos Kontautienės, reikėtų žinoti šiuos pagrindinius principus: “Renkantis apsauginį kremą nuo saulės reikėtų atminti, kad šviesios odos žmonėms ir vaikams rekomenduojama naudoti ne mažesnio nei 25 apsaugos nuo saulės faktoriaus (SPF) kremą. Dažna klaida, kai apsauginiu kremu tepamasi jau būnant saulėje, paplūdimyje, nes tai daryti rekomenduojama dar būnant namuose, apie 15 minučių prieš išeinant. Pakartotinai juo išsitepti reikėtų kas dvi valandas arba iškart išsimaudžius ar gausiai išprakaitavus.“.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu