TAPKITE „BIOFIRST“ KLINIKOS

KOMANDOS DALIMI!

“BIOFIRST” – tai Kaune įsikūrusi pažangios medicinos bei estetikos klinika, nuo pat įkūrimo datos (2009 m.) sparčiai plečianti savo veiklą ir ieškanti įvairių sričių profesionalų, praturtinsiančių vieną stipriausių medikų komandų Kaune.

Akušeris - ginekologasAlergologasChirurgasDermatovenerologasEndokrinologasEstetinės medicinos specialistasFizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojasGastroenterologasKardiologasKineziterapeutasKraujagyslių chirurgasNeurochirurgasNeurologasOftalmologasOrtopedas - traumatologasOtorinolaringologasPulmonologasRadiologasReabilitologasŠeimos gydytojasUrologasVaikų ligų gydytojas
Šiuo metu ieškome
KODĖL VERTA RINKTIS MUS?
BIOFIRST - tai ateities medicina šiandien!
DARBO
APLINKA
Mums rūpi Jūsų saugumas bei komfortas. Nuo modernios patalpų dezinfekcijos sistemos iki ergonominių kėdžių kiekviename kabinete.
PAŽANGI
MEDICININĖ ĮRANGA
Didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės darbo priemones, vertas su jomis dirbančio profesionalo.
PROFESIONALUS, PADĖTI
PASIRENGĘS KOLEKTYVAS
Darbas “Biofirst” klinikoje – tai darbas komandoje.
NUOLAIDOS
DARBUOTOJAMS
Išskirtinėmis kainomis naudojamės ne tik darbovietėje teikiamomis sveikatos bei grožio paslaugomis, bet ir apsiperkame “Newcrush” ir “Daisena” elektroninėse parduotuvėse.
MES NIEKAIP
NESUSTOJAME AUGTI
Tai diktuoja ne tik didėjantis mumis pasitikinčių pacientų skaičius. Šiandien mes jau sunkiai sutelpame po vienu stogu, todėl niekada neatmetame galimybės plėstis ir tapti didžiausia bei profesionaliausia komanda Lietuvoje!

Nerandate Jus dominančio
darbo pasiūlymo?

Ne bėda!

Atsiųskite savo gyvenimo aprašymą:
atranka@bioklinika.lt

Mes nuolat ieškome įvairių talentų, papildysiančių mūsų komandą!

Mūsų vertybės

PIRMIAUSIA –
PROFESIONALUMAS
Mes gerbiame savo konkurentus ir visas savo jėgas sutelkiame į tai, kad geriausiais taptume sąžiningai bei etiškai.
MEILĖ NE TIK PACIENTUI,
BET IR SAU
„Biofirst“ – tai vieta, kurioje ne tik daug dirbame, tačiau mėgstame pasilepinti kvapnia kava, švęsti kartu pasiektas pergales, gimtadienius, įmonės jubiliejus.
VISUOMENĖS
PASITIKĖJIMAS
Mūsų specialistų nuomonės prašo didžiausi šalies leidiniai, televizijos laidos bei portalai. Didžiuojamės galėdami skleisti mokslu pagrįstą informaciją visuomenei bei garsinti ne tik mūsų, kaip komandos vardą, bet ir kiekvieną specialistą, kaip individą.

SUSIPAŽINKITE SU BŪSIMAIS
SAVO KOLEGOMIS!