-11%
Iki rugsėjo 30 d.

Mūsų 11-ojo gimtadienio pasiūlymas: -11% nuolaida 11-ai paslaugų!

Skaityti plačiau
-11%
Iki rugsėjo 30 d.
Mūsų 11-ojo gimtadienio pasiūlymas: -11% nuolaida 11-ai paslaugų!

Gimtadienis be būrio draugų - ne gimtadienis! Todėl visiems mūsų pacientams, dovanojame -11% nuolaidą 11-ai paslaugų!

-11% nuolaida veido valymui ultragarsu (60 min.) (43,61 Eur vietoje 49 Eur);

-11% nuolaida odos švytėjimą suteikiančiai procedūrai su "The Organic Pharmacy" kosmetika (48,06 Eur vietoje 54 Eur);

-11% nuolaida odos drėgmės lygį atstatančiai terapijai su medicinine kosmetika "Cell Fusion C" (53,4 Eur vietoje 60 Eur);

-11% nuolaida botulino toksino injekcijoms (kaina priklauso nuo sunaudoto produkto kiekio);

-11% nuolaida apgamų šalinimo procedūroms: lazeriu / chirurginiu būdu (kaina priklauso nuo apgamų skaičiaus);

-11% nuolaida lazeriniam veido odos atjauninimui-šveitimui su anglimi (CARBON LASER PEEL)  (kaina priklauso nuo zonos, kurioje atliekama procedūra);

-11% nuolaida maisto netoleravimo testui (120,15 Eur vietoje 135 Eur);

-11% nuolaida unikaliai organizmo ištyrimo sistemai su „Global Diagnostics“ (111,25 Eur vietoje 125 Eur);

-11% nuolaida širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programai (40,05 Eur vietoje 45 Eur + 3 Eur kaino paėmimo kaina);

-11% nuolaida viso kūno echoskopijai (88,11 Eur vietoje 99 Eur);

-11% nuolaida galvos ir kaklo kraujagyslių echoskopijai (84,45 Eur vietoje 95 Eur).

 

Pasiūlymas galioja besiregistruojantis ir atvykstant suplanuotam vizitui 2020 09 17 - 30 dienomis. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, rugsėjo mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Nuolaidos negalioja iki akcijos paskelbimo datos atšaukus vizitą ir persiregistravus 2020 09 17 - 30 dienomis.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
-20%
Rugsėjo mėnesį

-20% nuolaida otorinolaringologų konsultacijoms!

Skaityti plačiau
-20%
Rugsėjo mėnesį
-20% nuolaida otorinolaringologų konsultacijoms!

Kada paskutinį kartą išsamiai tyrėtės gerklę, nosį bei ausis?

Rugsėjo mėnesį, dovanojame 20% nuolaidą LOR konsultacijoms

 

Gydytojas otorinolaringologas, medicinos mokslų daktaras, docentas, Vykintas Liutkevičius konsultuoja ir gydo suaugusius bei vaikus dėl ausų, nosies, gerklės ir ryklės ligų: ūmios ir lėtinės slogos, sinusito, ausų susirgimų, ryklės ir gerklės įvairių negalavimų. Atlieka nosies, nosiaryklės ir gerklės endoskopinius tyrimus, kraujavimo iš nosies stabdymo, sieros kamščių šalinimo, biopsijos procedūras. Taip pat taiko galvos - kaklo ir kitų kūno sričių gleivinių, odos ir paodės darinių chirurginį gydymą atliekant įvairias operacijas taikant vietinę nejautrą.

 

 

Med. mokslų dr. Aurelija Vegienė konsultuoja ir gydo vaikus bei suaugusius dėl ausų, nosies, gerklės, ryklės ligų. Diagnozuoja ir gydo ūmines ir lėtines nosies ir sinusų, ausų, ryklės, gerklų ir balso ligas. Konsultuoja ir gydo balso profesionalus. Atlieka įvairias diagnostines ir gydomąsias procedūras: nosies, ryklės, gerklų endoskopinius tyrimus, veido daubų atsiurbimo, praplovimo procedūras, stabdo kraujavimą iš ANG organų, atlieka nosies kraujagyslių prideginimo procedūras, esant klausos patologijai atlieka impedansometrinį tyrimą, prireikus ima biopsijas, pasėlius mikrobiologiniams tyrimams, tepinėlius citologiniams tyrimams.

 

Gydytojas otorinolaringologas, Jonas Smirnovas konsultuoja ir gydo suaugusius bei vaikus dėl nosies, ryklės, ausų bei gerklų ligų. Diagnozuoja ir gydo ūmines ir lėtines nosies ir sinusų, ausų, ryklės, gerklų ir balso ligas. Atlieka nosies, nosiaryklės ir gerklų endoskopinius tyrimus. Stabdo kraujavimą iš ANG organų. Šalina sieros kamščius bei svetimkūnius iš nosies, ryklės ar ausų, atlieka nosies kraujagyslių prideginimo procedūras, paratonzilinių pūlinių atvėrimą, esant klausos patologijai atlieka impedansometrinį tyrimą, esant reikalui ima biopsijas, pasėlius mikrobiologiniams tyrimams.

 
Nuo šiol www.bioklinika.lt galite matyti laisvas vietas registracijai ir jas rezervuoti kur kas paprasčiau! Kartu su manodaktaras.lt įdiegėme sistemą, kuri leis savarankiškai rezervuoti vizito laiką, LOR ir daugelio kitų specialistų paslaugoms:
1. Pasirinkite norimą specialistą
2. Paspauskite ant jo vardo ir pavardės;
3. Registracijos langą rasite aprašyme šalia specialisto nuotraukos;
4. Pažymėkite norimą vizito datą ir laiką bei spauskite "Registruotis vizitui".
 
Taip pat paslaugoms galite registruotis ir visais įprastais metodais:
📞+37068640115 📞+37062090544 arba internetu: www.bioklinika.lt. Taip pat galite atsiųsti mums laišką: info@bioklinika.lt
🏥 BIOFIRST kliniką rasite Studentų g. 37, Kaune.
 
Pasiūlymas galioja nuo 2020 09 15 iki 2020 09 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, rugsėjo mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2020 m.  rugsėjo mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas 2020 m. spaliui. Būtina išankstinė registracija.
Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
-20%
Rugsėjo mėnesį

-20% nuolaida kapiliarų ir pigmentinių dėmių šalinimui lazeriu!

Skaityti plačiau
-20%
Rugsėjo mėnesį
-20% nuolaida kapiliarų ir pigmentinių dėmių šalinimui lazeriu!

Kapiliarų šalinimas lazeriu

Nebeslėpk savo į raudonį linkusios odos!
Kraujagyslių ir kapiliarų šalinimas atliekamas „MeDioSar NeXT PRO“ arba „QuadroStarPROYELLOW“ lazeriu. Geltonosios šviesos lazerio veikimo principas bendras tiek kapiliarams, tiek raudoniui – kraujas, esantis išsiplėtusiuose kapiliaruose ar kuperozę (paraudimą) sudarančiame smulkių kraujagyslių tinkle, sugeria lazerio šviesą ir kraujagyslių sienelės sulimpa, užanka, tokiu būdu kraujagyslės sunyksta. Veikiant lazeriu naikinamos perteklinės kraujagyslės, kurios gali atsirasti veido ar kūno odoje dėl įvairių veiksnių (šviesesnės ar plonesnės odos žmonėms, polinkis gali būti paveldimas arba atsirasti po odos nudegimų saulėje  ar nušalimų, sergant vidaus organų ligomis). Veide dažnai būna veido rožinė (pasireiškia kapiliarais ir kuperoze). Kapiliarai taip pat gali būti kojų odoje dėl kojų venų patologijos (dažnai kartu būna varikozinės kojų venos). Angiomos – tai kraujagysliniai odos dariniai, odoje matomi kaip raudoni taškai ar mazgeliai. Išsamų procedūros aprašymą rasite čia (dėmesio - kainos vidiniame puslapyje yra nurodytos be nuolaidos).

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Pigmentines dėmės - tai saulės, odos uždegimo, hormonų disbalanso organizme ar kitų dermatologinių būklių pasekmė. Taip pat jos gali atsirasti dėl įvairių cheminių medžiagų (ypač rūgščių), kasdien naudojamos netinkamos kosmetikos, odos reakcijos į kvepalus, po odos ligų (pvz.: aknės, vabzdžių įkandimo (ypač nusikasius), uždegiminių būklių) ar dėl hormonų svyravimų organizme. Vienos dėmės praeina savaime, o kitos – lieka arba net ryškėja. Remiantis moksliniais tyrimais, egzistuoja tam tikri lazerio spindulių dažniai, kurie veikia selektyviai į odos pigmentą, nepažeisdami kitų odos struktūrų, todėl nepageidaujamų reakcijų rizika yra maža. Net ir nedidelės šio lazerio spindulio dozės sukelia melanosomų pažaidą ir suskaido melanino granules, kurias vėliau organizmas tiesiog pašalina. Būtent taip veikia naujasis mūsų lazeris "Studio"! Sužinokite daugiau.

Procedūras lazeriu atlieka gydytojas dermatovenerologas.

Kaip šalinamos pigmentinės dėmės?

 

Pasiūlymas galioja nuo 2020 09 15 iki 2020 09 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, rugsėjo mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Akcija galioja visiems besiregistruojantiems 2020 m.  rugsėjo mėnesį; vizitas gali būti suplanuotas 2020 m. spaliui. Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
-20%

-20% nuolaida 3 ir daugiau procedūrų kursui!

Skaityti plačiau
-20%
-20% nuolaida 3 ir daugiau procedūrų kursui!

Plaukų šalinimas lazeriu arba plaukų epiliacija lazeriu yra efektyviausias metodas norint atsikratyti nepageidaujamų plaukų saugiai, greitai, neskausmingai ir, svarbiausia, ilgam! Procedūros atliekamos „MeDioStar NeXT PRO“ lazeriu tiek vyrams, tiek moterims įvairiose srityse: viršutinės lūpos, pažastų, sprando, pečių, nugaros, kojų, bikini ir kt.  

Kaip veikia plaukų šalinimas lazeriu?

„MeDioStar NeXT PRO“ plaukų šalinimo lazeris patikimai sunaikina plauko folikulą, neleisdamas jam ataugti, stabdo pūlinukų formavimąsi, tad oda iškart po procedūros bus švelni ir nesudirgusi. Be to, lazeris skatina kolageno ir elastino gamybą, todėl oda greičiau atsinaujina, tampa elastingesnė, lygesnė ir, be abejo - gražesnė.

Savo greičiu „MeDioStar NeXT PRO“ lazeriui neprilygsta jokios kitos technologijos pasaulyje. Plaukų šalinimas lazeriu trunka nuo kelių sekundžių iki kelių minučių – pašalinti plaukelius nuo 10 cm2 odos ploto trunka mažiau nei minutę!

Procedūrą atlieka gydytojos dermatovenerologės.
Išsamų procedūros aprašą rasite čia (dėmesio - kainos vidiniame puslapyje yra nurodytos be nuolaidos). 

Plaukelių šalinimas lazeriu: D.U.K.

 

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
Rugsėjo mėnesį

Registruokitės lazerinei dermatologinei ar kosmetologinei procedūrai ir gaukite DOVANŲ!

Skaityti plačiau
Rugsėjo mėnesį
Registruokitės lazerinei dermatologinei ar kosmetologinei procedūrai ir gaukite DOVANŲ!

PIRMIESIEMS 200 PACIENTŲ BESIREGISTRUOJANTIEMS BET KURIAI

LAZERINEI DERMATOLOGINEI AR KOSMETOLOGINEI PROCEDŪRAI -

DOVANA!

 

Dovanų rinkinį sudaro:

 

 

„Cell Fusion C Dressing Bio Mask" veido kaukė (1 vnt. parenkama atsitiktinai)
 

Vegetariškos celiuliozės kaukė lapeliais idealiai priglunda prie veido odos, todėl su šia kauke galima laisvai judėti, tai labai didelis privalumas tiems, kuriems tiesiog sunku užsidėjus veido kaukę išsėdėti vienoje vietoje. Ji yra gausiai prisotinta veikliųjų medžiagų, todėl maksimaliai drėkina odą ir dėl to kaukės lapeliai greitai neišdžiūsta.

 

„Greenfield“ arbatos rinkinys (1 vnt.)

Pasinerkite į Greenfield arbatos skonių pasaulį! Sodraus skonio ir
neužmirštamo aromato arbatos sušildys net šalčiausią rudens
popietę.

Rinkinį sudaro:
- „Greenfield Earl Grey Fantasy” juodoji arbata (2 g);
- „Greenfield Flying Dragon” žalioji arbata (2 g);
- „Greenfield Spring Melody” juodoji arbata (2 g);
- „Greenfield Green Melissa” žalioji arbata (2 g);
- „Greenfield Summer Bouquet” žolelių arbata (2 g).

 

 

„Aroma" kava (1 vnt. parenkama atsitiktinai)

„Aroma Gold“ kava (40 g)

Švelnaus, malonaus skonio su lengva rūgštele ir charakteringu sodriu aromatu gaminama iš pietų Amerikoje, centrinėje Amerikoje ir Azijoje auginamų kavos pupelių.

„Aroma Platinum” kava (40 g)

Geriausiuose Pietų Amerikos, Centrinės Afrikos bei Pietryčių Azijos plantacijose užaugintos kavos pupelės skrudinamos ir malamos su ypatingu rūpesčiu ir atidumu, todėl kava AROMA PLATINUM pasižymi turtingu skoniu ir išskirtiniu aromatu.

 

Dovanėlę po paslaugos apmokėjimo galėsite atsiimti klinikos registratūroje.

 

Už dovanėles dėkojame partneriams:

 

 

Pasiūlymas galioja nuo 2020 09 01 iki 2020 09 30 dienos. Dovanų kiekis ribotas.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
148€ 119€
Rugsėjo mėnesį

Kompleksinis kardiologinis ištyrimas tik 119€, vietoje 148€!

Skaityti plačiau
148€ 119€
Rugsėjo mėnesį
Kompleksinis kardiologinis ištyrimas tik 119€, vietoje 148€!
Ar kada esate išsamiai išsityrę savo širdį? Profilaktiniai kardiologiniai tyrimai naudingi ne tik rizikos grupėje esantiems asmenims, tačiau ir tiems, kas sveikatos nusiskundimų neturi.
Įvardijamos net 26 priežastys, dėl kurių pasireiškia skausmai krūtinėje. Patologijų spektras labai platus, o viena rimčiausių priežasčių – miokardo infarktas. Jam įvykus, atsiranda intensyvus skausmas krūtinėje, plintantis į kairę ranką, tarp menčių, apatinį žandikaulį ar pilvą. Skausmą lydi šaltas prakaitas, pykinimas ar vėmimas, mirties baimė. Beveik visi patyrę infarktą jau sirgo išemine širdies liga, kurios simptomus jie netinkamai interpretavo (pavyzdžiui, skaudėjo skrandį, skausmas plito į nugarą tarp menčių), ignoravo, gydėsi netinkamai ar jautėsi visiškai sveiki. Infarktą dažnai atpažinti nesunku, o išeminė širdies liga klastingesnė ir kartais simptomai atrodo visai nesusiję su širdimi. Tad, jeigu jaučiate skausmus krūtinėje, dūstate, jaučiate ritmo sutrikimus, blogiau toleruojate fizinį krūvį, pats metas apsilankyti pas kardiologą.
 
BIOFIRST klinikoje atliekamas kompleksinis kardiologinis ištyrimas padės tiksliai įvertinti širdies būklę ir užkirsti kelią rimtiems negalavimams. Ankstyvus organizmo pakitimus visada įveikti lengviau, nei kovoti su jau įsisenėjusiomis problemomis. Mes siūlome unikalią galimybę išsamiai įvertinti Jūsų širdies veiklą vieno apsilankymo metu!
 
Kompleksinį kardiologinį ištyrimą sudaro:
  • Gydytojo kardiologo konsultacija;
  • Širdies echoskopija;
  • Veloergometrijos tyrimas (elektrokardiogramos registravimas fizinio krūvio metu, atliekamas minant specialų medicininį stacionarų dviratį).

Daugiau apie kompleksinį kardiologinį ištyrimą skaitykite čia.

Kaip "Biofirst" klinikoje atliekamas kompleksinis kardiologinis ištyrimas?

 

Pasiūlymas galioja nuo 2020 09 01 iki 2020 09 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, rugsėjo mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
174€ 129€
Rugsėjo mėnesį

Išplėstinė kraujo ištyrimo programa moterims - tik 129€ vietoje 174€!

Skaityti plačiau
174€ 129€
Rugsėjo mėnesį
Išplėstinė kraujo ištyrimo programa moterims - tik 129€ vietoje 174€!

Reguliarus sveikatos patikrinimas, siekant įvertinti moters bendrą sveikatos būklę, organizmo sistemų veiklą, medžiagų apykaitą, infekcinių, onkologinių ar alerginių rodiklių pakitimus, gali padėti laiku nustatyti ligas ir išvengti rimtų jų komplikacijų.

Išplėstinė ištyrimo programa moterims, tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta toms, kurios nori išsitirti visą organizmą. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžiniai žymenys ir kt:

Dėmesio: Kainos vidiniame puslapyje yra nurodytos be nuolaidos. Tyrimo paėmimo kaina 3 eur. Būtina išankstinė registracija.
Šiokiadieniais kraujo tyrimus atliekame 09:00 – 15:30, šeštadieniais – 09:00 – 14:30

Gydytojų konsultacijų kainos nėra įskaičiuotos į kraujo tyrimų kainą. Nuolaidos nesumuojamos.

El. paštas ir telefonas pasiteiravimui tyrimai@bioklinika.lt, +370 (694) 23555 

Pasiūlymas galioja nuo 2020 09 01 iki 2020 09 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, rugsėjo mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
145€ 129€
Rugsėjo mėnesį

Išplėstinė kraujo ištyrimo programa vyrams - tik 129€ vietoje 145€!

Skaityti plačiau
145€ 129€
Rugsėjo mėnesį
Išplėstinė kraujo ištyrimo programa vyrams - tik 129€ vietoje 145€!

Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžinius žymenis ir kt. Atlikus tokią išsamią tyrimų profilaktiką ne tik sužinosite esamą savo sveikatos būklę, bet taip pat užkirsite kelią galimoms problemos atsirasti. Žinosite kokių svarbių medžiagų ar mineralų jums trūksta, o galbūt turite jų perteklių? Juk organizmui žalą daro ne tik medžiagų trūkumas - per didelis kiekis tam tikrų elementų gali būtų kelias į rimtesnius negalavimus. 

Dėmesio: Kainos vidiniame puslapyje yra nurodytos be nuolaidos. Tyrimo paėmimo kaina 3 eur. Būtina išankstinė registracija.
Šiokiadieniais kraujo tyrimus atliekame 09:00 – 15:30, šeštadieniais – 09:00 – 14:30

Gydytojų konsultacijų kainos nėra įskaičiuotos į kraujo tyrimų kainą. Nuolaidos nesumuojamos.

El. paštas ir telefonas pasiteiravimui tyrimai@bioklinika.lt, +370 (694) 23555 

Pasiūlymas galioja nuo 2020 09 01 iki 2020 09 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, rugsėjo mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
-15%
Nuolatinė nuolaida

-15% nuolaida senjorams, VISOMS klinikos paslaugoms!

Skaityti plačiau
-15%
Nuolatinė nuolaida
-15% nuolaida senjorams, VISOMS klinikos paslaugoms!

Mieli senjorai, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, nuo šiol dovanojame nuolatinę -15% nuolaidą VISOMS klinikos paslaugoms! Tikime, kad esame galingas geros sveikatos sąjungininkas, todėl kviečiame Jus aukščiausios kokybės gydymo bei grožio paslaugas gauti pigiau. Pasiūlymo aprašą ir taisykles rasite šio straipsnio apačioje.

Kadangi klinikoje teikiame itin plataus spektro paslaugas, susipažinkite su aktualiausiomis Jums (visas paslaugas rasite paspaudę čia):

SVEIKAI ŠIRDŽIAI:

Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programa - nuo 8,5 Eur (kaina be nuolaidos: 10 Eur). Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/sirdies-ir-kraujagysliu-ligu-prevencijos-programa/ (Kraujo paėmimas į kainą neįskaičiuotas)
Kompleksinis kardiologinis ištyrimas(veloergometrija, širdies echoskopija ir kardiologo konsultacija) - 106,25 Eur (kaina be nuolaidos: 125 Eur). Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/specialistai/edita-jankauskiene/ + (Naujiena!) Stebėsena Holterio monitoriumi (24 val.) - 42,50 Eur (kaina be nuolaidos: 50 Eur)

SVEIKOMS KRAUJAGYSLĖMS:

Galvos kraujagyslių tyrimas ultragarsu - 41,65 Eur (kaina be nuolaidos: 49 Eur). Daugiau informacijos:https://www.bioklinika.lt/specialistai/loreta-gruziene/
Kaklo kraujagyslių tyrimas ultragarsu - 33,15 Eur (kaina be nuolaidos: 39 Eur). 
Daugiau informacijos:https://www.bioklinika.lt/specialistai/loreta-gruziene/
Venų skleroterapija (1 kojos, be vaistų kainos) - 92,65 Eur (kaina be nuolaidos: 109 Eur).
Daugiau informacijos:https://www.bioklinika.lt/specialistai/zana-kavaliauskiene/
Kraujagyslių ir kapiliarų šalinimas lazeriu - nuo 37,40 Eur (kaina be nuolaidos: nuo 44 Eur). Daugiau informacijos:https://www.bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/kraujagysliu-ir-kapiliaru-salinimas/

SVEIKAM STUBURUI IR SMEGENŲ VEIKLAI:

Neurologo ar neurochirurgo konsultacija - nuo 37,40 Eur (kaina be nuolaidos: nuo 44 Eur). Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/gydytojai/neurologas/
Kineziterapinės paslaugos - nuo 7,65 Eur (kaina be nuolaidos: nuo 9 Eur). Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/paslaugos/fizioterapija-kineziterapija/kineziterapija/
Fizioterapija - nuo 7,65 Eur (kaina be nuolaidos: nuo 9 Eur). Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/paslaugos/fizioterapija-kineziterapija/fizioterapija/

SVEIKAM SKRANDŽIUI BEI ŽARNYNUI:

Gastroenterologo konsultacija - 37,40 Eur (kaina be nuolaidos: nuo 44 Eur). Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/specialistai/dalia-kasperaviciute/
Gastroskopija (skrandžio endoskopija) - 51 Eur (kaina be nuolaidos: 60 Eur). Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/gastroskopija/
Kolonoskopija (žarnyno endoskopija) - nuo 34 Eur (kaina be nuolaidos: 40 Eur). Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/kolonoskopija/

VISAM ORGANIZMUI:

Viso organizmo ištyrimas su "Global Diagnostics" aparatu - nuo 42,50 Eur (kaina be nuolaidos: 50 Eur). Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/sveicariskas-global-diagnostics-tyrimas/#

Išplėstinė kraujo ištyrimo programa vyrams - 101,15 Eur (kaina be nuolaidos: 119 Eur) Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/vyro-profilaktinis-istyrimas/
Išplėstinė kraujo ištyrimo programa moterims - 101,15 Eur (kaina be nuolaidos: 119 Eur) Daugiau informacijos: https://www.bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/moters-profilaktinis-istyrimas/

GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS: https://www.bioklinika.lt/specialistai/

VISI KRAUJO TYRIMAI: https://www.bioklinika.lt/paslaugos/laboratoriniai-ir-kraujo-tyrimai/

GROŽIO PASLAUGOS: https://www.bioklinika.lt/paslaugos/kosmetologija/ 

DERMATOLOGINĖS PASLAUGOS: https://www.bioklinika.lt/paslaugos/gydymas-lazeriu/


AKCIJOS TAISYKLĖS

-15% nuolaida taikoma senjorams, turintiems arba pensininko pažymėjimą, arba "Biofirst" klinikos senjoro kortelę. Kortelę nemokamai galima atsiimti klinikos registratūroje, pateikus pensininko pažymėjimą. Nuolaida galioja visoms klinikos paslaugoms, kurioms nėra taikoma papildoma nuolaida. Nuolaidos nėra keičiamos į pinigus, negalioja dovanų kuponams ir grožio bei sveikatos produktams. Senjoro kortelė galioja iki 2019 - 12 - 31. "Biofirst" klinika pasilieka teisę nutraukti ar keisti akcijos sąlygas, bet kuriuo metu. Jūsų pažymėjime nurodyti duomenys nėra papildomai kaupiami ir naudojami marketingo ar kitais tikslais. Šis dokumentas tik patvirtina senjoro statusą, leidžiantį klinikos paslaugomis naudotis -15% pigiau. Viena senjoro kortele gali naudotis neribotas skaičius asmenų, turinčių pensininko pažymėjimą ir pateikiančių jį registratūroje, prieš suteikiant paslaugą. Visoms klinikoje teikiamoms procedūroms yra būtina išankstinė registracija, išskyrus kraujo ir laboratorinius tyrimus, kuriuos atlikti galima šiokiadieniais nuo 09:00 iki 15:30, šeštadieniais - 09:00 – 12:00.

Registracija procedūroms vykdoma telefonu +37062090544 arba pateikiant užklausą internetu: www.bioklinika.lt

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
-15%
Nuolatinė nuolaida

-15% nuolaida studentams, VISOMS klinikos paslaugoms!

Skaityti plačiau
-15%
Nuolatinė nuolaida
-15% nuolaida studentams, VISOMS klinikos paslaugoms!

Mieli studentai, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, nuo šiol dovanojame nuolatinę -15% nuolaidą VISOMS klinikos paslaugoms! Tikime, kad esame galingas geros sveikatos sąjungininkas, todėl kviečiame Jus aukščiausios kokybės gydymo bei grožio paslaugas gauti pigiau.

Kadangi klinikoje teikiame itin plataus spektro paslaugas, susipažinkite su aktualiausiomis Jums (visas paslaugas rasite paspaudę čia):


AKCIJOS TAISYKLĖS

-15% nuolaida taikoma studentams, turintiems galiojantį studento pažymėjimą. Nuolaida galioja visoms klinikos paslaugoms, kurioms nėra taikoma papildoma nuolaida. Nuolaidos nėra keičiamos į pinigus, negalioja dovanų kuponams ir grožio bei sveikatos produktams. "Biofirst" klinika pasilieka teisę nutraukti ar keisti akcijos sąlygas, bet kuriuo metu. Jūsų pažymėjime nurodyti duomenys nėra papildomai kaupiami ir naudojami marketingo ar kitais tikslais. Šis dokumentas tik patvirtina studento statusą, leidžiantį klinikos paslaugomis naudotis -15% pigiau. Vienu studento pažymėjimu gali naudotis tik pažymėjimo savininkas. Norint gauti nuolaidą, studento pažymėjimą būtina pateikti klinikos registratūroje, prieš suteikiant paslaugą. Visoms klinikoje teikiamoms procedūroms yra būtina išankstinė registracija, išskyrus kraujo ir laboratorinius tyrimus, kuriuos atlikti galima šiokiadieniais nuo 09:00 iki 15:30, šeštadieniais - 09:00 – 12:00.

Registracija procedūroms vykdoma telefonu +37062090544 arba pateikiant užklausą internetu: www.bioklinika.lt

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
-15%
Nuolatinė nuolaida

-15% nuolaida neįgaliesiems, VISOMS klinikos paslaugoms!

Skaityti plačiau
-15%
Nuolatinė nuolaida
-15% nuolaida neįgaliesiems, VISOMS klinikos paslaugoms!

Mielieji,

atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, nuo šiol dovanojame nuolatinę -15% nuolaidą VISOMS klinikos paslaugoms! Tikime, kad esame galingas geros sveikatos sąjungininkas, todėl kviečiame Jus aukščiausios kokybės gydymo bei grožio paslaugas gauti pigiau. 
Kadangi klinikoje teikiame itin plataus spektro paslaugas, susipažinkite su aktualiausiomis Jums (visas paslaugas rasite paspaudę čia):

https://bioklinika.lt/specialistai/ https://bioklinika.lt/gydytojai/seimos-gydytojas/


BIOFIRST klinika yra pilnai pritaikyta judėjimo negalią turintiems asmenims: patogus įvažiavimas/išvažiavimas, liftas, tualetas. Klinikos personalas yra visada pasirengęs padėti Jums, jeigu iškils nenumatytų sunkumų! 


-15% nuolaida taikoma neįgaliesiems, turintiems galiojantį pažymėjimą. Nuolaida galioja visoms klinikos paslaugoms, kurioms nėra taikoma papildoma nuolaida. Nuolaidos nėra keičiamos į pinigus, negalioja dovanų kuponams ir grožio bei sveikatos produktams. "Biofirst" klinika pasilieka teisę nutraukti ar keisti akcijos sąlygas, bet kuriuo metu. Jūsų pažymėjime nurodyti duomenys nėra papildomai kaupiami ir naudojami marketingo ar kitais tikslais. Šis dokumentas tik patvirtina neįgaliojo statusą, leidžiantį klinikos paslaugomis naudotis -15% pigiau. Vienu neįgaliojo pažymėjimu gali naudotis tik pažymėjimo savininkas. Norint gauti nuolaidą, neįgaliojo pažymėjimą būtina pateikti klinikos registratūroje, prieš suteikiant paslaugą. Visoms klinikoje teikiamoms procedūroms yra būtina išankstinė registracija, išskyrus kraujo ir laboratorinius tyrimus, kuriuos atlikti galima šiokiadieniais nuo 09:00 iki 15:30, šeštadieniais - 09:00 – 14:30.

Registracija procedūroms vykdoma telefonu +37062090544 arba pateikiant užklausą internetu: www.bioklinika.lt

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu