99€ 79€
Gruodžio mėnesį

Išsamus vaikų akių ištyrimas - 79€ vietoje 99€!

Skaityti plačiau
99€ 79€
Gruodžio mėnesį
Išsamus vaikų akių ištyrimas - 79€ vietoje 99€!

Ar žinojote, kad visi vaikučiai gimsta toliaregiai? Vaikui augant, auga visas kūnas, taip pat ir akytės. Labai svarbu atlikti savalaikius akių tyrimus ir užtikirsti kelią galimiems regos sutrikimams ir akių ligoms.

Vaikų akių patikra - su draugiškuoju Plusoptix!

Pilnas vaiko akių ištyrimasPatiems mažiausiems mūsų pacientams ne visada lengva pridėti smakriuką prie suaugusiesiems skirto aparato ir ramiai išsėdėti, kad gydytoja galėtų ramiai apžiūrėti vaikučio akių būklę. Todėl nuo šiol visiems pipirams palengvinsime gyvenimą draugiškai nusiteikusiu įrenginiu su ausytėmis. Tenesuklaidina jo mielumas - aparatas rimtas ir tiksliai nustato refrakcijos ydas (regėjimo sutrikimo laipsnį dioptrijomis). Skirtingai nuo kitų transiliuminacijos testų (pvz., Raudonojo reflekso testo), naudojant "Plusoptix" binokulinius autorefraktorius išvengiama paciento akinimo, nes naudojama infraraudonųjų spindulių šviesa. Vieno mygtuko paspaudimu, mažiesiems pacientams yra įvertinami svarbiausi akių būklės parametrai, sutrumpinantys laiką, praleistą apžiūros kėdėje. 

 

Kurie "BIOFIRST" klinikos gydytojai priima pacientus iki 18 m.?

Rūta Kėvalaitienė Gyd. oftalmologė Visų amžiaus grupių pacientai
Dr. Brigita Būdienė Gyd. oftalmologas Visų amžiaus grupių pacientai
Dr. Jurgis Trumpaitis Gyd. oftalmologas Nuo 7  metų.
Dr. Daiva Paulavičiūtė-Bakštienė  Gyd. oftalmologė Nuo 14-15 metų.
Prof. dr. Rasa Liutkevičienė Gyd. oftalmologė Visų amžiaus grupių pacientai

 


Gydytojo oftalmologo konsultacija yra įskaičiuota į tyrimo kainą.

Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja nuo 2023 12 01 iki 2023 12 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, gruodžio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
Potenza frakcine radijo daznio procedura
-40%
Gruodžio mėnesį

Frakcinė mikroadatinė radijo dažnio terapija inovatyviu Potenza™ aparatu - 40% nuolaida!

Skaityti plačiau
-40%
Gruodžio mėnesį
Frakcinė mikroadatinė radijo dažnio terapija inovatyviu Potenza™ aparatu - 40% nuolaida!

POTENZA™ - inovatyvi sistema, viename įrenginyje sujungianti mikroadatinę terapiją (angl. "microneedling") su radiodažnių bangų terapija. Procedūros su Potenza™ yra atliekamos gydytojų dermatovenerologų ir tinka visų tipų veido bei kūno odai bei įvairių jos problemų sprendimui. Džiaugiamės, būdami pirmieji įsigiję įrenginį, kurio kol kas nerasite visoje rytų Europoje! 

Mikroadatinės terapijos metu, epidermyje sukuriama keletas šimtų mikroskylučių, paskatinančių odos atsinaujinimo procesą. Veikiama kartu su RF (radiodažnių) sistema, oda skatinama pagaminti daugiau kolageno ir elastino, todėl procedūros su Potenza™ gali padėti:

  • Sumažinti aknės padarinius - randelius bei nelygumus;
  • Sumažinti raukšles bet kurioje veido, kaklo ir viso kūno zonoje (tinkamas net ir darbui aplink akis);
  • Atnaujinti, palyginti odos tekstūrą ir atgauti jos skaistumą;
  • Sumažinti odos porėtumą;
  • Pagerinti kitų randų, strijų išreikštumą;
  • Veikti kaip nechirurginis veido odos patempimas, remodeliavimas ir kontūravimas.

Atliekant vienos zonos procedūrą, paslaugos kaina - 293 Eur vietoje 489 Eur. 

Kainos vidiniuose puslapiuose nurodytos be nuolaidos!


Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja nuo 2023 12 01 iki 2023 12 31 dienos atliekant 1 zoną. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, spalio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu
99€ 79€
Gruodžio mėnesį

2D+3D+4D vaisiaus ištyrimas ultragarsu - 79€, vietoje 99€!

Skaityti plačiau
99€ 79€
Gruodžio mėnesį
2D+3D+4D vaisiaus ištyrimas ultragarsu - 79€, vietoje 99€!

2D - tai dviejų dimensijų, juodai baltas plokščias vaizdas. Tai plačiausiai naudojama echoskopijos technologija, kurios pagalba galime matyti daugelį vaisiaus organų, širdies veiklą, įvertinti galimus raidos sutrikimus, vaisiaus augimą, proporcingumą, tačiau tai yra plokščias vaizdas, todėl negalime matyti erdvinių vaisiaus struktūrų;
3D - trijų dimensijų, erdvinis vaizdas. Šios technologijos pagalba galime matyti erdvines struktūras, tačiau tai yra statinis vaizdas;
4D - keturių dimensijų - tai itin nauja technologija, leidžianti stebėti erdvinį vaisiaus vaizdą ir jo judesius. Trimačių vaizdų filmavimo ir sujungimo technologija leidžia sukurti vaizdų sekas, vaizduojančias dar negimusio kūdikio judesius. Tokiu būdu išsaugotas vaizdas gali tapti pirmuoju Jūsų kūdikio vaizdo įrašu.

Kokią nėštumo savaitę galima atlikti 3D, 4D echoskopiją?

Dažniausiai 3D ir 4D ultragarsiniai tyrimai atliekami nėštumo viduryje, t.y. nuo 24 iki 32 nėštumo savaitės. Verta paminėti, kad nuo 16-18 nėštumo savaitės, ekrane vienu metu galima matyti visą vaisių, nėštumo viduryje (24 - 32 nėštumo savaitė) galima matyti tik apie pusę vaisiaus, o nėštumo pabaigoje ultragarso ekrane telpa tik viena didelė struktūra, t.y. vaisiaus galvutė, veidukas. Todėl tyrimo nerekomenduojama atlikti labai ankstyvose ar priešingai - vėlyvose nėštumo stadijose.

Ar būtinas pasiruošimas prieš atliekant echoskopinį tyrimą?

Echoskopinis tyrimas specifinio pasiruošimo nereikalauja, tačiau kelias dienas prieš tyrimą pageidautina gerti daugiau vandens. Tokiu būdu tikėtina, kad bus šiek tiek didesnis vaisiaus vandenų tūris ir dėl to geriau plis echoskopo signalas ir matomas vaizdas bus ryškesnis.

Prieš atliekant echoskopinį tyrimą pravartu žinoti kelias taisykles:

1. Priklausomai nuo individualių fiziologinių nėščiosios ir vaisiaus ypatumų, vaisiaus pozos, šiuo metodu gali būti sunku skanuoti vaisiaus veiduką ir gauti gražų, raiškų vaizdą. Tačiau tokiu atveju nereikėtų nusiminti, kadangi tyrimo metu galima stebėti kitas svarbias vaisiaus struktūras, įvertinti jo dydį, vystymosi raidą.

2. Atliekant šį tyrimą galima atspausdinti popierines 2D vaizdo nuotraukas, tačiau jeigu norite išsaugoti 3D ir 4D echoskopijos metu užfiksuotus vaizdus - su savimi turėkite laikmeną, į kurią galima būtų įrašyti vaizdus iš echoskopo.

 Plačiau apie gydytojus akušerius-ginekologus ir jų darbo laikus rasite čia: https://bioklinika.lt/gydytojai/akuseris-ginekologas/


Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja nuo 2023 12 01  iki 2023 12 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, gruodžio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite: Registracija internetu