BIOFIRST – „Ateities medicina šiandien“. Tai pažangios medicinos ir estetikos klinika, išsiskirianti naujausiomis gydymo ir diagnostikos technologijomis vienoje vietoje! Mes tikime, kad sėkminga ateitis prasideda nuo geros sveikatos, kurią užtikrina kokybiška profilaktika ir tiksli diagnostika. Todėl drąsiai sakome, kad „Biofirst“ klinika – klinika sėkmingiems žmonėms.

moderni pažangios medicinos ir grožio klinika BiofirstKODĖL VERTA RINKTIS BIOFIRST KLINIKĄ?

 • Išsamios įvairių sričių ilgametę patirtį turinčių gydytojų konsultacijos. Savo srities lyderių komanda. Daugiau nei penkiasdešimt įvairių sričių gydytojų specialistų. Plačiau..
 • NAUJIENA! Pažangiausia Lietuvoje aparatūra endoskopiniams tyrimams: „Olympus Exera III“ (Vokietija). Ausų, nosies, gerklės (LOR) ir gastroenterologiniai tyrimai naujausia Lietuvoje, revoliucine endoskopijos videosistema, padeda specialistams aptikti pakitimus ankstyvose stadijose, kai ligos gydymas yra efektyviausias. Tyrimai pasižymi 98–100 proc. diagnostiniu tikslumu.
 • Ultragarsiniai tyrimai (echoskopijos) atliekami naujausios kartos, pirmuoju Baltijos šalyse PREMIUM klasės echoskopu ZONARE ZS3. Unikali „Zonare“ technologija BIOFIRST klinikos gydytojams radiologams, ginekologams, urologams ir kardiologams ne tik leidžia atlikti išsamesnius ultragarsinius tyrimus, bet ir pakelia diagnozavimo kokybę į visiškai naują lygmenį, o tuo pačiu pelno didesnį pacientų pasitikėjimą. Plačiau..
 • Lazerinės dermatologijos centras „Asclepion“ (Vokietija). Profesionalių gydytojų dermatologų komanda ir net 5 pažangiausi medicininiai lazeriai užtikrina, kad gydymo seansų reikės mažiau, gijimo laikas bus trumpesnis, o procedūros greitesnės ir efektyvesnės nei iki šiol.Be rizikingos chirurginės intervencijos pašalinsime odos defektus. Plačiau..
 • Pirmasis Lietuvoje „TopCon TRK-2P“ (Japonija) aparatas akių tyrimams. Smulkiausi akių pakitimai, kurių negali nustatyti jokie kiti metodai, ištiriami nesukeliant diskomforto pacientui. Tyrimas atliekamas neprisiliečiant prie akies, todėl nereikalingi skausmą malšinantys lašai, o daugeliu atveju neprireikia ir medikamentinio vyzdžių išplėtimo. Plačiau.. 
 • Reabilitacijos centras. „Redcord“ (Norvegija) terapija. Lazerinė akupunktūra. Patyrę specialistai.
 • Itin veiksmingos ir ilgalaikiu poveikiu pasižyminčios veido ir kūno procedūros moderniais estetinės medicinos aparatais RAYLIFE ir FACELAB. Trombocitų prisodrintos plazmos (PRP) terapija, botulino toksino injekcijos, mezoterapija.
 • „The Organic Pharmacy“ veido ir kūno grožio ritualai. Gydomųjų kaukių ir akupresūros bei limfodrenažo derinys atgaivins ir pastangrins Jūsų odą, o svaiginantys aromatai atpalaiduos kūną ir mintis.
 • El. parduotuvė www.biovaistine.lt, kur rasite ekologiškus maisto papildus ir išskirtines odos priežiūros priemones.
 • Efektyvi ir patikima lieknėjimo programa: maisto netoleravimo testas, dietologės konsultacija ir mitybos rekomendacijos bei individualios treniruotės.
 • Šveicariškas „Global Diagnostics“ organizmo tyrimas ir elektroakupunktūrinė diagnostika „Dermatron CLS 3D“ dr. Folio metodu.

KLINIKOJE APTARNAUJAME KLIENTUS, TURINČIUS SVEIKATOS DRAUDIMO SUTARTIS SU DRAUDIMO BENDROVĖMIS ERGO, LIETUVOS DRAUDIMAS, BTA IR IF.

*** KITŲ DRAUDIMO BENDROVIŲ KLIENTAMS PO PASLAUGŲ APMOKĖJIMO IŠRAŠOME SĄSKAITAS FAKTŪRAS.

Išnaudokite Jums suteiktas galimybes!