BIOFIRST – „Ateities medicina šiandien“. Tai pažangios medicinos ir estetikos klinika, išsiskirianti naujausiomis gydymo ir diagnostikos technologijomis vienoje vietoje! Mes tikime, kad sėkminga ateitis prasideda nuo geros sveikatos, kurią užtikrina kokybiška profilaktika ir tiksli diagnostika. Todėl drąsiai sakome, kad „Biofirst“ klinika – klinika sėkmingiems žmonėms.

moderni pažangios medicinos ir grožio klinika BiofirstKODĖL VERTA RINKTIS BIOFIRST KLINIKĄ?

 • Išsamios įvairių sričių ilgametę patirtį turinčių gydytojų konsultacijos. Savo srities lyderių komanda. Daugiau nei aštuoniasdešimt įvairių sričių gydytojų specialistų. Plačiau..
 • Pažangiausia Lietuvoje aparatūra endoskopiniams tyrimams: „Olympus EVIS X1“ su dirbtiniu intelektu ir „Olympus Exera III“. Ausų, nosies, gerklės (LOR) ir gastroenterologiniai tyrimai naujausia Lietuvoje, revoliucine endoskopijos videosistema, padeda specialistams aptikti pakitimus ankstyvose stadijose, kai ligos gydymas yra efektyviausias. Tyrimai pasižymi 98–100 proc. diagnostiniu tikslumu.
 • Ultragarsiniai tyrimai (echoskopijos) atliekami naujausios kartos, pirmuoju Baltijos šalyse PREMIUM klasės echoskopu ZONARE ZS3. Unikali „Zonare“ technologija BIOFIRST klinikos gydytojams radiologams, ginekologams, urologams ir kardiologams ne tik leidžia atlikti išsamesnius ultragarsinius tyrimus, bet ir pakelia diagnozavimo kokybę į visiškai naują lygmenį, o tuo pačiu pelno didesnį pacientų pasitikėjimą. Plačiau..
 • Lazerinės dermatologijos centras „Asclepion“ (Vokietija). Profesionalių gydytojų dermatologų komanda ir net 5 pažangiausi medicininiai lazeriai užtikrina, kad gydymo seansų reikės mažiau, gijimo laikas bus trumpesnis, o procedūros greitesnės ir efektyvesnės nei iki šiol.Be rizikingos chirurginės intervencijos pašalinsime odos defektus. Plačiau..
 • Pirmasis Lietuvoje „TopCon TRK-2P“ (Japonija) aparatas akių tyrimams. Smulkiausi akių pakitimai, kurių negali nustatyti jokie kiti metodai, ištiriami nesukeliant diskomforto pacientui. Tyrimas atliekamas neprisiliečiant prie akies, todėl nereikalingi skausmą malšinantys lašai, o daugeliu atveju neprireikia ir medikamentinio vyzdžių išplėtimo. Plačiau.. 
 • Reabilitacijos centras. „Redcord“ (Norvegija) terapija. Lazerinė akupunktūra. Patyrę specialistai.
 • Itin veiksmingos ir ilgalaikiu poveikiu pasižyminčios veido ir kūno procedūros moderniais estetinės medicinos aparatais RAYLIFE ir FACELAB. Trombocitų prisodrintos plazmos (PRP) terapija, botulino toksino injekcijos, mezoterapija.
 • „The Organic Pharmacy“ veido ir kūno grožio ritualai. Gydomųjų kaukių ir akupresūros bei limfodrenažo derinys atgaivins ir pastangrins Jūsų odą, o svaiginantys aromatai atpalaiduos kūną ir mintis.
 • Šveicariškas „Global Diagnostics“ organizmo tyrimas ir elektroakupunktūrinė diagnostika „Dermatron CLS 3D“ dr. Folio metodu.

Bendradarbiavimas su TLK

Klinika yra sudariusi sutartį su Kauno teritorine ligonių kasa. Remiantis šia sutartimi, vykdomos prevencinės TLK finansuojamų programų tyrimai:

 • kolonoskopija - vyrams ir moterims nuo 50 iki 74 metų (imtinai), vieną kartą per 2 metus;
 • prostatos biopsija - vyrams nuo 50 iki 69 metų (imtinai) ir vyrams nuo 45 metų, jei jų tėvai ar broliai sirgo priešinės liaukos vėžiu;
 • kolposkopija - moterims 25-34 m. (imtinai) kartą per 3 metus, moterims 35-59 m. (imtinai) kartą per 5 metus.

Plačiau apie šias finansuojams programas ir atliekamus tyrimus - bendradarbiavimas su TLK.

Sveikatos draudimas

Klinikoje aptarnaujame klientus, turinčius sveikatos draudimo sutartis su draudimo bendrovėmis ERGO, LIETUVOS DRAUDIMAS, BTA, GJENSIDIGE, COMPENSA SEESAM IR IF. Kitų draudimo bendrovių klientams po paslaugų apmokėjimo išrašome sąskaitas faktūras.

IF sveikatos draudimas Seesam sveikatos draudimas Gjensidige sveikatos draudimas BTA sveikatos draudimas Lietuvos draudimas sveikatos draudimas ERGO sveikatos draudimas

Išnaudokite Jums suteiktas galimybes!