Tėvo diena – viena iš tų nuostabių dienų metuose, skiriama artimiausiems mūsų žmonėms, kurių dėka šiandien esame čia. Tėveliai ir mamos buvo ir yra svarbiausia mūsų pasaulio dalimi, o už įgytą savarankiškumą ir atsakomybės jausmą turime būti dėkingi būtent jiems.

Ir nors pirmasis birželio sekmadienis dedikuotas Tėčiams, o šventė skirta būtent jiems, visgi maža šeimų, kuriose šventė minima. Tačiau vyrams, lygiai kaip ir damoms, reikalingas dėmesys ir padėkos žodis. Tikrai kiekvienas Tėtis nudžiugtų sulaukęs ypatingo dėmesio iš artimiausių savo žmonių – mylimosios ir vaikų.

Nuolatinis stresas, įtampa ir nuovargis, dažnai lydintis kiekvieną mūsų, primena, jog sveikata – brangiausias turtas, kuriuo rūpintis Tėveliui galite padėti ir Jūs. „Biofirst“ klinika, vertindama kiekvieno Tėčio sveikatą, gerą savijautą ir nuotaiką, padės Jums išsirinkti, kaip palepinti ir nudžiuginti Tėtį šios progos metu dovanojant tai, kas svarbiausia – gerą savijautą ir sveikatą.

Tėčio poilsiui – SPA ir gydomieji masažai

gydomieji nugaros masazaiIeškodami, kuo nudžiuginti Tėtį šį kartą – padovanokite gydomųjų ar SPA masažų ciklą. Šis masažas pagerina sutrikusią kraujotaką bei limfos apytaką, todėl po masažų akivaizdžiai sumažės skausmai, jaučiama įtampa ir raumenų nuovargis. Tai puiki priemonė normalizuoti miegui ir mažinti nuovargį. Tėčio dienos proga, visiems SPA masažams birželio mėn. Jūsų laukia -20% nuolaida! O gydomųjų masažų kompleksas (10 masažų) vietoj 150 EUR, kainuos 120 EUR!

Tegul ši šventė Jūsų Tėčiui primena „senus gerus laikus“. Anuomet Tėtis vesdavosi jus slidinėti, važinėti dviračiais ar riedučiais, o energijos, atrodė, kalnai. Tad kodėl gi neatsukus rodyklės atgal ir nesugražinus Tėčiui jaunatviškos energijos? Nemaža dalį savo laiko, energijos ir sveikatos, patikėkite, Tėtis visada aukojo dėl Jūsų. Tad galbūt pats laikas priminti Tėčiui apie senus pomėgius ir šiemet suteikti progą juos atgaivinti kartu? 

Kad Tėvelio širdis būtų sveika

kardiologiniai tyrimai su 20 proc nuolaidaKiekvienas Tėtis turbūt atsakys, kad Tėčio dienos esmė nėra dovana, kad ir kokia miela, naudinga ar išsvajota ji būtų. Sveikata – štai, kas dabar svarbiausia Tėčiui. Sveikata tam, kad kuo daugiau džiaugsmingų ir žvalių dienų praleistų kartu su Jumis. Tačiau tik nedaugelis žmonių žino, kad širdies ligos – dviena dažniausių sveikatos ir geros savijautos nebuvimo problema. Todėl Tėčio dienos proga, „Biofirst“ klinika nori Jus pradžiuginti -25% nuolaida kardiologo konsultacijai, elektrokardiogramai ir ultragarsiniam širdies ir kraujagyslių tyrimui. Neinvaziniai širdies tyrimai šalutinių poveikių neturi, tačiau uždelsta liga, nekontroliuojami, nemažinami rizikos veiksniai ir nesirūpinimas sveikata gali turėti skaudžių pasekmių. Pasirūpinkite savo Tėčio širdimi – ji skirta ne tik meilei Jums, bet ir jo sveikatai.  

Artėja diena, kuri yra puiki proga tam, ypač jeigu pritrūko laiko ir galimybių anksčiau, pasirūpinti savo mylimu Tėčiu. Tėvo diena yra tinkamiausias laikas išreikšti dėkingumą, meilę ir pagarbą tiems Tėčiams, kurie rūpinosi mumis vaikystėje ir tęsia tai kiekvieną dieną. „Biofirst“ klinika su didžiausiu malonumu Jums patars ir padės išrinkti, kaip atsidėkoti savo Tėčiui.

Pasiūlymai galioja iki liepos 1 dienos!

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu