Dermapen aparatas - pirmasis patentuotas automatinis mikroadatinės odos terapijos aparatas pasaulyje!

Adatėlėmis pažeista oda gyja natūraliu būdu - taip stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, oda tampa švytinti, putli, stangri, sumažėja odos netolygumai, raukšlės, poros, randai, strijos.Procedūrą galima atlikti veido, kaklo, krūtinės, plaštakų srityse, kitose strijų, randų pažeistose kūno vietose.

Dermapen procedūros sprendžia tokias odos problemas:

Senėjimas/saulės pažeista oda
Raukšlės ir smulkios linijos
Aknė ir spuogai
Išsiplėtusios poros
Pigmentacija
Rožinė
Randai ir strijos
Plaukų slinkimas

Kaip atliekama procedūra?
Procedūros atlikimo vietoje užtepama vietinio nuskausminimo kremo su lidokainu. Toliau naudojamas mikroadatinis elektrinis prietaisas Dermapen su plazma, kuris keliomis kryptimis vedamas odos paviršiumi ir padaromi mikro dūriai odos paviršiuje.

Rezultatai

Po procedūros veidas gali būti paraudęs kelias dienas, bet oda greitai nurimsta ir prasideda gijimo stadija. Pastebėsite, kad Jūsų oda atjaunėjo, tapo labiau švytinti. Norint pasiekti maksimalių rezultatų, procedūrą reikėtų pakartoti 2-3 kartus. Rezultatų galima tikėtis 6 savaičių bėgyje.

Mikroadatinės terapijos rezultatai po aknės gydymo procedūros

 

 

 

 

Rezultatai po Dermapen mikroadatinės terapijos aknės gydymui

 

Procedūrų kainas rasite čia.


Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja iki 2024 07 31 su nuolaidos kodu: liepa. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, liepos mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.