Išsiplėtę kapiliarai ir dėl to raustanti veido oda – ne tik estetinis nepatogumas, bet ir emocinis diskomfortas, kuris kamuoja daugelį moterų, tačiau šiandien tai galima lengvai išspręsti lazerių pagalba.

Inovatyvūs lazeriai Biofirst klinikoje:

  •  Efektyviai pašalina išsiplėtusius kapiliarus, veido odos raudonį ir kitus pačius įvairiausius kraujagyslinius darinius.
  •  Kraujagyslių šalinimas visiškai saugus, lazerio šviesos spindulys veikia tik norimą pašalinti kraujagyslę ar jų tinklelį, visiškai nepažeidžiant aplinkinių audinių.
  •  Greitos procedūros, po kurių įprastai iš karto, pasitepus raminamuoju kremu, galima grįžti į darbą ar prie kitos įprastos veiklos.
  •  Po procedūrų nėra skausmingo gijimo periodo, nelieka randų, oda nesisluoksniuoja ir nesilupa.

Kapiliarių šalinimas atliekamas: MeDioSar NeXT PRO“, „QuadroStarPROYELLOW“ ir naujausiu aparatu - „Cutera Excel V+“. Geltonosios šviesos lazerio veikimo principas bendras tiek kapiliarams, tiek raudoniui – kraujas, esantis išsiplėtusiuose kapiliaruose ar kuperozę (paraudimą) sudarančiame smulkių kraujagyslių tinkle, sugeria lazerio šviesą ir kraujagyslių sienelės sulimpa, užanka, tokiu būdu kraujagyslės sunyksta.

Veikiant lazeriu naikinamos perteklinės kraujagyslės, kurios gali atsirasti veido ar kūno odoje dėl įvairių veiksnių (šviesesnės ar plonesnės odos žmonėms, polinkis gali būti paveldimas arba atsirasti po odos nudegimų saulėje  ar nušalimų, sergant vidaus organų ligomis). Veide dažnai būna veido rožinė (pasireiškia kapiliarais ir kuperoze). Kapiliarai taip pat gali būti kojų odoje dėl kojų venų patologijos (dažnai kartu būna varikozinės kojų venos). Angiomos – tai kraujagysliniai odos dariniai, odoje matomi kaip raudoni taškai ar mazgeliai. Išsamų procedūros aprašymą rasite čia (dėmesio - kainos vidiniame puslapyje yra nurodytos be nuolaidos).

Kapiliarų šalinimas ir veido rožinės gydymas lazeriu - vienas moderniausių gydymo metodų. Ar jis skausmingas? Ar tikrai efektyvus? Sužinokite pažiūrėję šį video:


Gydytojų dermatovenerologų konsultacijai nuolaida nėra taikoma.

Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

  • Telefonais: +37068640115 / +37062090544
  • Internetu: www.bioklinika.lt / info@bioklinika.lt / Paciento paskyroje.
  • BIOFIRST kliniką rasite Studentų g. 37, Kaune.

Pasiūlymas galioja iki 2024 04 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų lapkričio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Pasiūlymas galioja su nuolaidos kodu: BALANDIS.