Ar kada esate išsamiai išsityrę savo širdį? Profilaktiniai kardiologiniai tyrimai naudingi ne tik rizikos grupėje esantiems asmenims, tačiau ir tiems, kas sveikatos nusiskundimų neturi.
Įvardijamos net 26 priežastys, dėl kurių pasireiškia skausmai krūtinėje. Patologijų spektras labai platus, o viena rimčiausių priežasčių – miokardo infarktas. Jam įvykus, atsiranda intensyvus skausmas krūtinėje, plintantis į kairę ranką, tarp menčių, apatinį žandikaulį ar pilvą. Skausmą lydi šaltas prakaitas, pykinimas ar vėmimas, mirties baimė. Beveik visi patyrę infarktą jau sirgo išemine širdies liga, kurios simptomus jie netinkamai interpretavo (pavyzdžiui, skaudėjo skrandį, skausmas plito į nugarą tarp menčių), ignoravo, gydėsi netinkamai ar jautėsi visiškai sveiki. Infarktą dažnai atpažinti nesunku, o išeminė širdies liga klastingesnė ir kartais simptomai atrodo visai nesusiję su širdimi. Tad, jeigu jaučiate skausmus krūtinėje, dūstate, jaučiate ritmo sutrikimus, blogiau toleruojate fizinį krūvį, svarbu apsilankyti pas kardiologą.
 
BIOFIRST klinikoje atliekamas kompleksinis kardiologinis ištyrimas padės tiksliai įvertinti širdies būklę ir užkirsti kelią rimtiems negalavimams. Ankstyvus organizmo pakitimus visada įveikti lengviau, nei kovoti su jau įsisenėjusiomis problemomis. Tai puiki galimybė išsamiai įvertinti Jūsų širdies veiklą vieno apsilankymo metu!
 
Kompleksinį kardiologinį ištyrimą sudaro:
  • Gydytojo kardiologo konsultacija;
  • Širdies echoskopija;
  • Veloergometrijos tyrimas (elektrokardiogramos registravimas fizinio krūvio metu, atliekamas minant specialų medicininį stacionarų dviratį).

Daugiau apie kompleksinį kardiologinį ištyrimą skaitykite čia.


Pasiūlymas galioja nuo 2024 06 01 iki 2024 06 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, birželio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos.