Paprastai prakaitavimas – tai natūralus žmogaus organizmo procesas, reguliuojantis mūsų odos temperatūrą. Tačiau tie, kas susiduria su hiperhidroze (padidėjusiu prakaitavimu) žino, kiek daug nepatogumų sukelia ši būklė. Dažnas poreikis keisti drabužius, nemalonus kvapas bei menkai veiksmingi terapijos metodai vargina pacientą, todėl tikėtina, kad ilgainiui jam susiformuoja socialinės atskirties, nerimo ir bendro nepasitenkinimo gyvenimo kokybe, jausmai. 

Gera žinia yra ta, kad šiandien hiperhidrozę galima veiksmingai pažaboti botulino toksino injekcijų pagalba. Tai  pažangus metodas, tinkantis pagrindinėms kūno sritims (pažastų, delnų ar net pėdų) bei visiems būklės sunkumo laipsniams. Sumažėjęs prakaitavimas pastebimas jau po 3-5 dienų, o pilnas efektas pasijunta maždaug po dviejų savaičių. Kiekvieno žmogaus organizmas ir jo būklė yra individualūs, tačiau paprastai padidėjęs prakaitavimas išnyksta nuo 4 iki net 17 mėnesių. 

Liepos mėnesį su nuolaidos kodu: LIEPA

Prakaitavimo gydymas pažastų srityje kainuos 299€, vietoje 390€

Prakaitavimo gydymas delnų srityje kainuos 559€, vietoje 700€


Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja nuo 2024 07 01 iki 202 07 31 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų, birželio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija. Nuolaidos kodas: LIEPA.