Ar žinojote, kad visi vaikučiai gimsta toliaregiai? Vaikui augant, auga visas kūnas, taip pat ir akytės. Labai svarbu atlikti savalaikius akių tyrimus ir užkirsti kelią galimiems regos sutrikimams ir akių ligoms.

Vaikų akių patikra - su draugiškuoju Plusoptix!

Pilnas vaiko akių ištyrimasPatiems mažiausiems mūsų pacientams ne visada lengva pridėti smakriuką prie suaugusiesiems skirto aparato ir ramiai išsėdėti, kad gydytoja galėtų ramiai apžiūrėti vaikučio akių būklę. Todėl nuo šiol visiems pipirams palengvinsime gyvenimą draugiškai nusiteikusiu įrenginiu su ausytėmis. Tenesuklaidina jo mielumas - aparatas rimtas ir tiksliai nustato refrakcijos ydas (regėjimo sutrikimo laipsnį dioptrijomis). Skirtingai nuo kitų transiliuminacijos testų (pvz., Raudonojo reflekso testo), naudojant "Plusoptix" binokulinius autorefraktorius išvengiama paciento akinimo, nes naudojama infraraudonųjų spindulių šviesa. Vieno mygtuko paspaudimu, mažiesiems pacientams yra įvertinami svarbiausi akių būklės parametrai, sutrumpinantys laiką, praleistą apžiūros kėdėje. 

 

Kurie "BIOFIRST" klinikos gydytojai priima pacientus iki 18 m.?

Rūta Kėvalaitienė Gyd. oftalmologė Visų amžiaus grupių pacientai
Dr. Brigita Būdienė Gyd. oftalmologas Visų amžiaus grupių pacientai
Dr. Jurgis Trumpaitis Gyd. oftalmologas Nuo 12  metų.
Dr. Daiva Paulavičiūtė-Bakštienė  Gyd. oftalmologė Nuo 14-15 metų.
Prof. dr. Rasa Liutkevičienė Gyd. oftalmologė Visų amžiaus grupių pacientai

 


Gydytojo oftalmologo konsultacija yra įskaičiuota į tyrimo kainą.

Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja nuo 2024 06 01 iki 2024 06 30 dienos. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų birželio mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos. Būtina išankstinė registracija.