Užkritę vokai - tai ne tik estetinė problema. Kadangi viršutinių vokų odos perteklius trukdo regėjimui, susiaurėja regėjimo laukas, dažniausiai labiau užstojamas lateralinis, t.y. išorinis akiplotis. Odos perteklius siekia ir dengia  blakstienas, esant pažengusiai stadijai, verčia jas į vidų, darosi sunku mirksėti. Rytais vokai būna užtinę, sunkiau atsimerkti, dėl didelių vokų odos pertekliaus gali formuotis papilomos, net gi gali prasidėti akių uždegimai ir infekcijos. Užkritusių viršutinių akių vokų operacija padės susigrąžinti gerą savijautą bei pasitikėjimą savimi!


Kaip atliekama užkritusių akių vokų pašalinimo operacija? 

Pirmiausiai yra pažymimos linijos ant akių viršutinių vokų, kur bus daromi pjūviai.

Pirmas pjūvis daromas ties apatine odos kloste, antras pjūvis daromas atsimerkus virš odos apie 2-3 milimetrus. Patikrinama odos pertekliaus klostė, kad atlikus procedūrą pacientas galėtų pilnai užsimerkti. Dezinfekavus operacijos lauką atliekamas vietinis nuskausminimas. 

Nuskausminimui naudojami anestetikai ir adrenalinas. Jis reikalingas tam, kad operacijos metu mažiau kraujuotų ir būtų mažesnės hematomos (mėlynės). Esant viršutinio voko riebalinėms išvaržoms, papildomai nuskausminus, atliekamas ir jų pašalinimas. Po odos pertekliaus pašalinimo žaizda yra susiuvama. Žaizda dezinfekuojama, sulašinami lašiukai į akis. Užklijuojami specialūs pleistrai ir dedamas sterilus tvarstis, kurį rekomenduojama laikyti iki kitos dienos ryto. Operacijos klinikoje atliekamos su elektrochirurginiu prietaisu "MaXium® smart C" (Vokietija), pasižyminčiu itin aukšta kokybe, plonais pjūviais (mažesnio randėjimo tikimybė) ir puikia pjūvio srovės reguliavimo sistema (mažiau mėlynių, preciziška operacijos eiga).

Daugiau informacijos apie šią operaciją rasite: https://bioklinika.lt/teikiamos-paslaugos/uzkritusiu-akiu-voku-pasalinimo-operacija/

 


Konsultacijos kaina prieš operaciją - 55€   Dėmesio: nuolaida galioja operaciją atliekant pas šiuos gydytojus oftalmologus:

Gyd. oftalmologė - Indrė Meiliūnienė

Gyd. oftalmologas dr. Jurgis Trumpaitis

Gyd. oftalmologė - mikrochirurgė Sonata Steponaitytė

Gyd. oftalmologė dr. Daiva Paulavičiūtė - Baikštienė

Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus yra teikiama:

Pasiūlymas galioja iki 2024 06 30. Pasiūlymų skaičius yra ribotas tiek, kiek yra registracijų vietų birželio  mėnesiui. Nuolaidos nėra sumuojamos.