Draudimų kompanijų analizių duomenimis - daugelis darbuotojų retai naudojasi papildomo sveikatos draudimo naudomis būtent dėl šių priežasčių:

  • Manote, kad į gydytojus galite kreiptis tik tada, kai jaučiate rimtus ligos simptomus?
  • Nepakanka žinių, kaip teisingai naudotis darbdavio suteiktu sveikatos draudimo paketu ir nesate tikri ar draudimas kompensuos Jums suteiktas paslaugas?

Kada ir kam galima pasinaudoti darbdavio suteiktu papildomu sveikatos draudimu?

Norime išsklaidyti neaiškumus: turint papildomą sveikatos draudimą, kurį Jums suteikia darbdavys, priklausomai nuo Jūsų paketo, į Biofirst kliniką galite kreiptis dėl:

➡️ Ambulatorinio gydymo, jaučiant staigiai paūmėjusius sveikatos sutrikimus, kaip pvz.: pilvo skausmai, galvos svaigimas, nerimas, akių uždegimas, klausos sutrikimas, dusulys, širdies, kraujagyslių sutrikimai, aukšto kraujo spaudimo „šokinėjimai“ ir kt.

➡️ Stacionaraus gydymo, kaip pvz.: užkritusių akių vokų operacijos (susiderinus su draudiku, o prieš tai reikalinga gydytojo oftalmologo konsultacija) ir kt.

➡️ Profilaktinio sveikatos patikrinimas: be siuntimo visi ultragarsiniai tyrimai, visi kraujo tyrimai ir visos gydytojų specialistų konsultacijos, jei neturite jokių konkrečių nusiskundimų.

➡️ Nėštumo priežiūros.

➡️ Reabilitacijos. Turint gydytojo specialisto siuntimą, Jums priklauso įvairios fizioterapijos ir kineziterapijos procedūros.

Kaip vyksta sveikatos draudimo bendrovių dokumentų pildymas?

Biofirst klinika tiesiogiai bendradarbiauja su šiomis sveikatos draudimo įmonėmis: ERGO, LIETUVOS DRAUDIMAS, BTA, GJENSIDIGE, COMPENSA SEESAM ir IF. Įvertinus Jūsų individualias draudimo sąlygas sutvarkysime visus reikiamus dokumentus tam, kad Jums kiltų kuo mažiau rūpesčių.

Kitų draudimo bendrovių klientams po paslaugų apmokėjimo išrašome sąskaitas faktūras, kurias galėsite pateikti savo draudimo kompanijai.

Turite papildomų klausimų ar norite pasitarti dėl savo konkretaus sveikatos priežiūros atvejo Biofirst klinikoje? Mūsų specialistė Jūratė, kuruojanti visus draudimo klausimus yra pasiruošusi Jums padėti. Pasikonsultuoti galite šiuo telefonu: +37061020442

Ar aptarnaujate su privačiu sveikatos draudimu?

Turint privačius sveikatos draudimus, tiesiogiai atsiskaityti klinikoje galimybės nėra, tačiau gausite visus reikiamus dokumentus, kuriuos galėsite pristatyti į savo draudimo bendrovę.

Esant procedūroms, kurios neįeina į draudžiamuosius įvykius pacientai privalo susimokėti savo lėšomis, mes išrašome sąsk. faktūrą ir pridedame gydytojo išrašą.

Registracija gydymo paslaugoms, turint papildomą sveikatos draudimą

Registruojantis vizitui pas gydytoją arba kitoms paslaugoms, kaip pvz.: UG ar kraujo tyrimams, svarbu iš anksto informuoti apie turimą draudimą.

Specialistų konsultacijos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu