Kol mūsų tėveliai buvo jauni - jie įprato nuolat rūpintis savo vaikais ir viską atiduoti jiems.  Dabar, žengiant į auksinį savo amžių, kuomet galima pagaliau pailsėti ir pasirūpinti savimi - jie tarsi neturi šio įpročio. Nesvarbu kokia proga, kas kartą sveikindami savo vyresnius tėvelius, pirmiausia jiems palinkime: "Sveikatos!".  O sveikatą galima dar ir... padovanoti! Šiame straipsnyje sužinosite kaip.

Kaip įtikinti savo tėvus pasitikrinti sveikatą?

Ar Jums pažįstamas jausmas, kai bandote įtikinti mamą ir tėtį pasitikrinti sveikatą, šie turi nenuginčijamų argumentų: "Kol aš sulauksiu eilės pas specialistą - praeis mažiausiai mėnuo". Džiugi žinia yra ta, kad "Biofirst" klinikoje konsultacijai ar procedūrai, dažnu atveju galima užsiregistruoti tai pačiai ar rytojaus dienai! Nepaisant to, daugelis žmonių galvoja, kad privačių klinikų paslaugų kainos yra neįkandamos. Tai nėra tiesa. Kiekvieną mėnesį klinikoje galite rasti specialių pasiūlymų ne tik sveikatos, bet ir grožio paslaugoms. Taip pat "Biofirst" klinikos dovanų kuponų sistema yra itin lanksti: galima įsigyti kuponą konkrečiai pinigų sumai, arba konkrečiai procedūrai. Daugiau jokių pasiteisinimų - laikas pasitikrinti sveikatą!

Kokius tyrimus būtina atlikti vyresniame amžiuje?

Išplėstinę kraujo tyrimų programą sudaro tikrai labai svarbūs rodikliai. Tai gydytojų sudaryta programa, galinti padėti išvengti kai kurių sveikatos sutrikimų ir laiku pradėti juos gydyti. Programą sudaro tyrimai, skirti aptikti dažniausiai pasitaikančius susirgimus Lietuvoje – širdies ir kaujagyslių, onkologines, virškinamojo trakto ligas, įvairias infekcijas bei medžiagų apykaitos sutrikimus. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžiniai žymenys ir kt. 

Išsamus kardiologinis ištyrimas - būdas išvengti nemalonių netikėtumų

Širdis - svarbiausias mūsų organas, kurio nesitirti tiesiog negalima, nes visa tai gali prišaukti daug nemalonių netikėtumų. Išsamus kardiologinis ištyrimas apima: veloergometriją, širdies echoskopiją bei gydytojo kardiologo konsultaciją. Taip pat turime Holterį, leidžiantį širdies veiklą stebėti namuose, natūraliomis gyvenimo sąlygomis. Klinikoje dirbantys kardiologai yra itin aukštos kvalifikacijos specialistai. Tai gydytoja kardiologė, med. m. dr. Edita Jankauskienė bei gydytoja kardiologė, med. m. dr., doc. Jolanta Laukaitienė.

Kaklo ir kraujagyslių ištyrimas ultragarsu: kada jis tiesiog būtinas?

Dar viena puiki Kalėdinė dovana - kaklo ir galvos kraujagyslių ištyrimas echoskopu. Šių tyrimų metu yra vertinami įvairūs kraujagyslių parametrai. Vienas svarbiausiųjų - kraujagyslių užakėjimas. Kraujagyslių echoskopijos tyrimas būtinas tada, kuomet pacientui padidėjęs cholesterolio, trigliceridų lygis kraujyje, aptinkami lipidogramos pakitimai, o anamnezėje – paciento ligos istorijoje – užfiksuoti faktai apie buvusias panašias ligas giminėje. Sutrikus kalbai ar net lygsvarai, prasidėjus alpimams ar vienos kūno pusės aptirpimams, kaklo ir galvos kraujagyslių echoskopijos tyrimas taip pat rekomenduojamos. Didelis rūkymo stažas taip pat svarbus rizikos veiksnys. Be šių rizikos veiksnių, vyresnio amžiaus žmonėms (virš 60 metų) – tyrimas rekomenduojamas kas šešis mėnesius, jaunesniems – rečiau. 

Ką padovanoti žmogui, kurio sveikatos simptomai atrodo painūs?

Viso organizmo ištyrimas su "Global Diagnostics" - unikali organizmo ištyrimo sistema, galinti padėti nustatyti vos pastebimas negalavimų priežastis, prieš pasibeldžiant didelėms problemoms. Visai kaip ledkalnyje, kurio didžioji dalis panirusi gelmėje ir nematoma akiai, Jūsų organizme slypi informacija, kurią ne visada pavyksta pastebėti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tokia informacija gali būti labai vertinga, jei norite visapusiškai įvertinti savo fizinę būklę. "Global Diagnostics" įrenginys veikia trejopai: ištiria organizmą, analizuoja daugybę gautų duomenų ir yra naudojamas atstatančiosios terapijos tikslais. 

Ramių, sveikų ir prasmingų švenčių Jums bei Jūsų tėveliams! 🎁 Dovanų kuponą galite įsigyti "Biofirst" klinikoje, Studentų g. 37, Kaunas. Arba internete: https://goo.gl/seJAxp

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

Biofirst klinikos kanalas Youtube: