Elektropunktūrinė diagnostika - Dermatron CLS diagnostika (dr. Folio metodu)

Elektropunktūrinė diagnostika (Dr. Folio metodu) „DERMATRON CLS“ aparatu, gali padėti nustatyti tikrąsias ligų priežastis. Nuo 1950-ųjų metų dr. Reinhold Voll (dr. Folis) užsiiminėjo kinų akupunktūra. Naudodamas mūsų laikų technines galimybes, jis ištobulino ją iki elektroakupunktūros. Naujausias ir pažangiausias firmos Pitterling gaminys yra vienintelis toks Baltijos šalyse.

Elektropunktūrinės diagnostikos, taikant Folio metodą, galimybės yra išties plačios. Juo galima tirti kvėpavimo takus, limfinę ir nervų sistemas, storąjį ir plonąjį žarnyną, kraujotaką, širdį, šlapimo ir tulžies pūslę, kepenis, stuburą, kasą ir kt. Tiksliai nustatomi organų funkciniai sutrikimai, įvertinama kraujotaka, organizmo intoksikacija, imuninės ir endokrininės sistemos būklė.

BIOFIRST klinikoje su „Dermatron CLS“ aparatu dirba, ilgametę patirtį turintys gydytojai, kurie stažavosi Pitterling firmos institute Miunchene (Vokietija) ir turi tai patvirtinančius sertifikatus.

 

„DERMATRON CLS“ elektropunktūrinio tyrimo išskirtinumai

 • Viso organizmo ištyrimas. Per energetiškai aktyvius taškus įvertinami organizmo bioenergetiniai pokyčiai.
 • Ligų prevencija. Dar nepasireiškus ligos simptomams, gali būti užfiksuoti organų pakitimai klinikinėje stadijoje.
 • Individualus gydymas. Remiantis tyrimo rezultatais, paskiriamas individualus gydymas.
 • Saugus ir neskausmingas tyrimas, atliekamas vieninteliu Baltijos šalyse aparatu „Dermatron CLS 3D“.

Kuo ypatingas „Dermatron CLS 3D“ elektropunktūrinis aparatas?

 • Dvejopas veikimas. Aparatas naudojamas ne tik diagnostikai, bet ir terapijai, kurios metu yra stiprinama natūrali Jūsų organizmo apsauga.
 • Sureguliuojama mityba. Aparatu atliekamas maisto netoleravimo testas, kurio metu ištiriama net 200 maisto produktų bei gėrimų ir nustatoma, kuriuos Jūsų organizmas toleruoja, o kurių derėtų atsisakyti.
 • Saugus medicininis prietaisas. Aparatas yra priskiriamas IIA medicinos prietaisų klasei ir atitinka Lietuvos medicinos normos MN 4:2009 "Medicinos prietaisų saugos techninis reglamentavimas" reikalavimus.

Kaip atliekama „DERMATRON CLS“ elektropunktūrinė diagnostika?

Elektropunktūros procedūros metu vieną elektrodą pacientas laiko rankoje, o kitu gydytojas matuoja biologiškai aktyvius taškus rankų ar kojų pirštuose. Tyrimo rezultatai fiksuojami kompiuteryje ir jais remiantis paskiriamas individualus gydymas.

Kaip paskiriamas gydymas?

Elektropunktūros metu matavimo duomenys pateikiami monitoriuje. Naudojant interaktyvią programą galima labai paprastai liečiant monitoriaus paviršių jutikliu išsaugoti paciento duomenis. Tuo pačiu metu kompiuteris pateikia pasiūlymus, kokie nozodai galėtų šias vertes sureguliuoti. Jei tokiu būdu nustatoma ligos simptomatikos priežastis, supaprastėja specifinis, bendrosios medicinos arba odontologijos reikalavimų nulemtas, palyginamasis medikamentų testavimas. Palyginimo preparatai apima visus svarbiausius nozodus, o taip pat alopatinius bei homeopatinius medikamentus, kurie esant tam tikroms matavimo vertėms įvedami į matavimo sritį ir testuojami.

Tinklapio informacija atnaujinta 2018 06 30, remiantis Lietuvos Respublikos Reklamos įstatymo pakeitimais, įsigaliojusiais nuo 2018 07 01.

 • Elektropunktūrinė diagnostika „DERMATRON CLS“ aparatu (EAV) + konsultacija + individualus homeopatinių preparatų kompleksas

  115 €
 • Medikamentų testavimas su „DERMATRON CLS“ aparatu (EAV) + konsultacija + individualus homeopatinių preparatų kompleksas

  100 €
 • Pakartotinas kontrolės metu „DERMATRON CLS“ aparatu parinktas individualus preparatų kompleksas

  26 €
 • Medikamentų parinkimo testas

  25 €
 • Individualių kosmetinių priemonių parinkimas „DERMATRON CLS“ aparatu

  46 €
 • Toksinų, parazitų testavimas

  110 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.
DĖMESIO! Tyrimai atliekami tik su gydytojo konsultacija. Konsultacija į tyrimo kainą neįskaičiuota.