Fizioterapijos lazeris „BTL-4110 Premium“ – tai nauja lazerio gydymo metodų sistema, pacientui suteikianti:

 • Itin veiksmingą skausmo malšinimą;
 • Priešuždegiminį, antiedeminį (paburkimą mažinantį) poveikį;
 • Raumenis atpalaiduojantį poveikį;
 • Įnervaciją gerinantį poveikį;
 • Biostimuliaciją (ląstelėse aktyvuojama medžiagų apykaita ir atsinaujinimas);
 • Mažesnį medikamentų vartojimo poreikį.

Kokiu principu veikia fizioterapinis lazeris?

Fizioterapijos lazeris „BTL-4110 Premium“ – tai nauja lazerio gydymo metodų sistemaPaprastai kalbant, lazeris naudoja specialią, sutelktą šviesą, prasiskverbiančią į žmogaus kūno audinius. Fizioterapijos lazeris „BTL-4110 Premium“ turi skirtingus antgalius, su dviejų tipų bangų ilgiais ir reguliuojamais intensyvumo lygiais. Gydytojas, atsižvelgdamas į paciento reabilitacijos planą, gali pasirinkti iš raudonos, infraraudonos ar kombinuotos šviesos zondų, parinkti pastovų arba impulsinį režimus. Skirtingų dydžių antgaliai leidžia efektyviai pasiekti ir mažesnius, ir didesnius gydomus plotus. Esant reikalui, tikslingai galima paveikti tiek mažai išplitusias problemines vietas (pvz.: herpes viruso darinius), tiek ištisą raumenyną ir t.t.

Kodėl būtent „BTL-4110 Premium“?

Šis lazeris pagamintas remiantis daugiau nei 20 metų patirtimi, kuriant ir gaminant fizioterapijos gaminius. Gamintojų pastangos buvo sutelktos į technologiškai pažangiausias fizioterapijos sistemas, dėl kurių „BTL-4110 Premium“ tapo ne tik efektyviu, bet ir patogiu bei paprastai valdomu prietaisu.

Kokios būklės yra gydomos fizioterapiniu lazeriu?

Sunku būtų išvardinti visas lazerio „BTL-4110 Premium“ galimybes, tačiau dažniausiai jis gali padėti:

 • Reabilitacijoje. Taikomas neurologinių, judamojo - atramos aparto, kvėpavimo sistemos, dermatologinių, ausų-nosies-gerklės ligų kompleksiniame gydyme.
 • Neurologijoje. Gydant stuburo susirgimus, esant skausmui, pečių juostos ir nugaros raumenų įtempimui; kryžkaulio skausmui, migrenai, veidinio nervo pažeidimams, trišakio nervo neuralgijai, esant trigeriniams taškams.
 • Ortopedijoje ir sporto medicinoje. Gydant: sąnarių uždegimą, sausgyslių uždegimą, minkštųjų audinių sumušimą, raiščių patempimą, girnelės chondropatiją, po įvairių vietų traumų, gyjant po kaulų lūžimų, pooperaciniam gijimui.
 • Bendrosios medicinos praktikoje. Gydant nudegimus, sumušimus, pragulas ir sunkiai gyjančias žaizdas; hematomas (mėlynes), randus, kulnakaulio pentiną, plantarinį fascijitą.
 • Dermatovenerologinėms būklėms. Gydant aknę, dermatitą, egzemą, herpes zoster, mažinant strijas ar randus (biostimuliacinis, vazodilatacinis poveikis, skatinama kolageno gamyba, gerinama audinių vaskuliarizacija).
 • Otorinolaringologinėms (LOR) būklėms. Gydant ausies uždegimus, gerklės skausmą, esant balso prikimimui, faringitui, sinusitui, tonzilitui ir kt.
 • Ginekologinėms būklėms: gydant dismenorėją (skausmingos mėnesinės), genitalijų herpesą.
 • Stomatologijoje dėl priešuždegiminio, patinimo mažinančio ir biostimuliacinio poveikio gydant: dantų ėduonį, stomatitą; naudojamas lengvinant gijimą po dantų traukimo.
 • Lazerinėje akupunktūroje.

Tai nėra visas ligų ir būklių sąrašas, kurių gydymui gali padėti fizioterapinis lazeris. Siekiant suprasti ar šis gydymo būdas gali padėti būtent Jums, rekomenduojame užsiregistruoti ir atvykti fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai, kurios metu bus aptariama ir įvertinama individuali paciento būklė bei sudaromas jo reabilitacijos planas.

Kaip atliekama lazerio terapija?

Lazerio terapija atliekama pacientui sėdint arba gulint, priklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje yra probleminė zona. Lazerio antgalis laikomas priglaustas prie kūno arba labiliai judinamas šiek tiek virš kūno. Procedūros trukmė - nuo kelių iki keliolikos minučių. Lazerio terapijos metu pacientas ir gydytojas dėvi specialius apsauginius akinius, tačiau pacientui rekomenduojama užsimerkti, maksimalios akių apsaugos užtikrinimui.

Ar lazerio procedūros yra skausmingos?

Daugeliui žmonių gydymo metu jaučiama švelni šiluma arba jokio jutimo; skausmo fizioterapijos lazerio procedūra nesukelia.

Kiek procedūrų gali prireikti?

Tai priklauso nuo žmogaus organizmo, jo būklės, ligos stadijos ir daugybės išorinių aplinkybių. Deja, tiksliai nusakyti, kiek procedūrų prireiks kiekvienu atveju – neįmanoma.

Kam ši procedūra nėra rekomenduojama?

Lazerio terapija nėra taikoma akių ir skydliaukės srityse (sergant endokrininėmis ligomis), tatuiruotose kūno vietose, karščiuojantiems pacientams. Taip pat sergant: onkologinėmis ligomis, fotodermatoze, raudonąja vilklige, epilepsija, naudojant fotojautrius vaistus, esant 6 mėn. po spindulinės terapijos.

Kokio specialaus pasiruošimo reikia prieš procedūrą?

Specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu
 • Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo (suaugusiems) konsultacija

  80 €
 • Lazerinė terapija - vieno lauko

  21 €
 • Lazerio magneto terapija

  5 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.