Garso bangos susiduria su smegenų srovėmis

Smegenys taip pat gali būti stimuliuojamos garsu. Garso bangos pernešamos į ausį ir paverčiamos elektriniais signalais. Šie signalai nukeliauja į smegenis per nervus ir taip pat mes išgirstame. Šis faktas sėkmingai taikomas daugelyje terapijų. Ši technika vadinamas super – mokymas ir žymiai pagreitina mokymosi procesą. Smegenims perduodamas specialius optinis ir akustinis atsipalaidavimo dažnis, vadinamas alfa dažniu, Tai vadinama atsipalaidavimo faze. Esant giliai vidinei ramybei ir ypač aktyviam dešiniajam pusrutuliui, aktyvuojama ilgalaikė atmintis ir pasąmonė. Būtent šiomis kūrybingomis dienomis svajojimo fazės metu atsiranda vertingiausi išradimai ir kūriniai.
Toks smegenų dažnis aptiktas pas medituojančias asmenybes gilaus transo metu. Garso skleidėjai taip pat gali būti naudojami šiam tikslui kartu su HYPER PHOTON 3D. Paprasto magnetofono, MP3 grotuvo ar CD grotuvo išeigos gali būti naudojamos, siekiant perduoti muzika lazeriu bio-fotonams.

Lazerio terapija gali kompensuoti natūralios šviesos trūkumą

Mūsų kūno biologijoje – tai rinkinys tokių sistemų, kurios reikalingos gyvenimui natūralioje gamtoje. Visi jutiminiai ir judėjimo organai pritaikyti prie natūralios gamtos aplinkos sąlygų. Į tai įeina buvimas gryname ore ir saulės šviesoje. Nuolatinis gyvenimas dienos šviesos sąlygomis buvo natūralus ir ankstesniais laikais. Šiandien mes nesame tokie pasikeitę, kad mūsų kūnas galėtų išgyventi naudodamas mažiau bioenergijos negu praeityje. Ypač nuolatinis būtiniausios saulės šviesos trūkumas sukelia sutrikimus imuninėje sistemoje ir mūsų vidiniame biologiniame valdymo mechanizme.

Oras miestuose – nesveikas

Gyvenimas mieste turi esminių padarinių mūsų sveikatai. Miestuose nebėra mums reikalingų magnetinių laukų ir natūralios dienos šviesos. Mūsų organizmai sugeria milijonų elektroninių prietaisų ir radio biologiškai sutrikusius, dirbtinus elektrinius ir magenitius laukus. Mūsų biologinė sistema nėra prie to pritaikyta. Mes negalima per ilgai ignoruoti biologinio deficito, kuris atsiranda dėl modernaus gyvenimo būdo. Dauguma socialinių įsipareigojimų apriboja –žmogaus galimybes gauti būtiniausia biologine saulės šviesos dozę.

Mažo spinduliavimo intensyvumo lazeris gali pakeisti dienos šviesą

Specialūs šviesos elektroniniai šaltiniai gali kompensuoti šviesos deficitą. Moderni šviesos terapija gali pakeisti šviesos deficitą bio fotonais, kurie gaunami iš didelio greičio puslaidininkų šviesos diodų. Šių diodų dėka visos nuo šviesos priklausančios funkcijos aktyvuojamos. Smegenys-centrinė valdymo sistema – tiesiogiai priklauso nuo šviesos. Taikydami šviesos terapija smegenims mes stimuliuojame žmogaus imuninę sistemą, odą ir  organus. Naujasis mažo spinduliavimo intensyvumo lazeris ir bio fotonų terapijos įranga HYPER PHOTON 3D atitinka visus reikalavimus, keliamus tinkamos šviesos terapijos vykdymui.

  • Lazerinė terapija - vieno lauko

    9 €
  • Lazerio magneto terapija

    4 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.