AR TIKRAI JAU ŽINOME VISKĄ?

Visi žmonių amžiaus tarpsniai atneša vis naujų išbandymų odai, tačiau laikai, kai odos problemos buvo priimamos kaip natūralus ir neišvengiamas dalykas, su kuriuo tenka susitaikyti - jau praeityje. Žmonės, besirūpinantys savo išvaizda, ieško vis naujų būdų, kaip ramybės neduodančias odos problemas išspręsti išvengiant drastiškų estetinės chirurgijos procedūrų. Renkantis geriausią sprendimo būdą svarbu ne tik efektyvumas, bet ir tai, kad procedūros būtų saugios, neskausmingos ir žinoma tai, kad norimam efektui pasiekti jų reikėtų kuo mažiau.

Atrodė, kad prieš kelis metus tikra sensacija tapusios lazeriais atliekamos procedūros jau nebeturi kur tobulėti, tačiau kaip yra iš tikrųjų?

Kamuoja jaunatviški spuogai? Problemą išspręsti Jums padės procedūros vokiečių kūrėjų pasididžiavimu — „MeDioStarNeXT PRO“ lazeriu. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad po šio gydymo spuogai neatsinaujina 12 ir daugiau mėnesių, o rezultatą pamatysite jau po pirmosios procedūros. Tai — pirmasis pasaulyje lazeris (ir vienintelis Lietuvoje!), kuriuo atliekamos procedūros yra visiškai beskausmės.

Paauglystė jau seniai praeityje, o randeliai, likę po jaunatvinių spuogų niekur nedingo? Odos nelygumus bei visus erzinančius odos darinius užmiršti padės lazeris „MCL31 Dermablate Superfractional“, kuris ne veltui laikomas naujuoju „auksiniu standartu" dermatologijoje, nes greičiau ir tiksliau įveikia apgamus, karpas, randus, o kovojantiems su negailestingais laiko ženklais odoje šis lazeris tiesiog neprilygstamas. Naujovė Lietuvoje ir visiškai naujos lazerinės estetinės ginekologijos galimybės, kurios padės išspręsti tokias problemas, kaip šlapimo nelaikymas, makšties elastingumo sumažėjimas ar vaginalinis sausumas, apie kurias kalbėti paprastai vengiama. Vos viena 15 minučių trunkanti procedūra, ir po 3 dienų jau džiaugsitės rezultatais. Ir tai dar toli gražu ne visos lazerio galimybės!

O galbūt ramybės neduoda kraujagyslių voratinkliai ar odą „puošiančios“ pigmentinės dėmės? Sprendimas tikrai yra! Tai — pirmasis pasaulyje geltonos šviesos lazeris „QuadroStarPROyellow“. Tai idealus ir saugus metodas veido ir kūno odos problemoms spręsti, o pirmiesiems rezultatams pakanka vos vienos procedūros!

Apie naujųjų lazerių galimybes kalba juos jau išbandžiusi medicinos mokslų daktarė gydytoja dermatovenerologė Jurgita Karčiauskienė, dirbanti BIOFIRST klinikoje Kaune: „Lazeriai ir anksčiau buvo laikomi geriausia alternatyva estetinei chirurgijai, bet atliekant estetines ir gydymo procedūras naujausiais lazeriais mažėja komplikacijų rizika, trumpėja gijimo laikotarpis, o pasiekiami rezultatai pranoksta lūkesčius! Šie lazeriai suteikia puikią galimybę procedūras atlikti greičiau ir tiksliau, o procedūrų poveikis yra ilgalaikis ir pastebimas iškart. Vos išbandžiusi naujuosius lazerius ir išvydusi rezultatus, nedvejodama jiems skyriau aukščiausią įvertinimą.

Lazerinės dermatologijos naujovių atsiradimas Lietuvoje - tai tikras atskaitos taškas ir naujas lazerinės dermatologijos standartas. Iš tiesų, visiems savo pacientams drąsiai sakau, kad dabar pats laikas įsitikinti, jog su šių lazerių atėjimu, atėjo ir nesėkmingos, neryžtingos ar skausmingos kovos su odos problemomis pabaiga!”