Kaune jau daugiau nei šešerius metus veikianti pažangios medicinos ir grožio klinika „Biofirst“ išsiskiria naujausiomis gydymo technologijomis ir estetinės medicinos naujovėmis. Daugiau nei 50 klinikoje dirbančių gydytojų specialistų pasirengę pasirūpinti jūsų sveikata ir pasitelkę naujausias technologijas gali diagnozuoti net ir mažiausius neigiamus pakitimus dar tada, kai jų nejaučiate.

Klinikoje naujausia Lietuvoje aparatūra galite išsitirti dėl ausų, nosies, gerklės ir virškinimo trakto onkologinių susirgimų. Revoliucinė endoskopijos videosistema padeda aptikti pakitimus ankstyvose stadijose, kai gydymas yra pats efektyviausias. Tyrimai pasižymi 98-100proc. diagnostiniu tikslumu, todėl galite būti tikri – pastebėsime net labai ankstyvas onkologinių susirgimų užuomazgas. Problema, su kuria susiduria žmonės šiais laikais – dėl darbo kompiuteriu silpnėjanti rega. Su klinikoje esančiu pirmuoju Lietuvoje kompleksiniu aparatu net neprisiliečiant prie akies galima aptikti smulkiausius akių pakitimus, kurių neįmanoma nustatyti jokiais kitais metodais. Jokio diskomforto ar skausmo – tik maksimalus rezultatas.

Moderniomis fizioterapijos procedūromis padėsime jums nulašinti įvairaus pobūdžio skausmą, pavyzdžiui, kaklo, stuburo, juosmens ar sąnarių, slopinti uždegimus, atpalaiduosime įtemptus bei stimuliuosime nusilpusius raumenis, pagerinsime kraujotaką. „Biofirst“ klinikoje taikoma pažangiausia Norvegijos mokslininkų sukurta treniruočių programa. Pas mus greitai ir efektyviai išspręsite jus varginančias odos problemas – nuo jaunatvinių spuogų iki raukšlių ar pigmentinių dėmių. Mes tikime, kad spindinti oda šiuolaikiškam žmogui suteikia pasitikėjimo ir dar daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Klinika rūpinasi maksimaliu jūsų komfortu, todėl joje daug procedūrų atliekama moderniausiais lazeriais, kurių neturi kitos medicinos ir grožio klinikos Lietuvoje. Manote, kad yra plaukelių šalinimas itin skausmingas? „Biofirst“ atliekama depiliacija pirmuoju pasaulyje lazeriu yra beskausmė. Tereikia 4 procedūrų ir šilkine oda galėsite džiaugtis ne tik pavasarį, bet ir visus metus! Vaizdą veidrodyje gadina po paauglystės likę spuogų randeliai, nelygumai, karpos ar apgamai? Gerokai greičiau ir tiksliau juos įveiks „auksiniu standartu“ dermatologijoje vadinamas lazeris. Jis yra neprilygstamas ir siekiantiems sumažinti raukšles.

Norite visiems laikams atsikratyti išryškėjusių kraujagyslių voratinklių ir pigmentinių dėmių ant veido ir kūno? „Biofirst“ klinikos specialistai siūlo išbandyti pirmąjį pasaulyje geltonos šviesos lazerį, su kuriuo pasiekti rezultatų užtenka vos vienos procedūros – paviršinės kraujagyslės išnyksta jau po pirmo karto. Svarbiausia, kad klinikoje „Biofirst“ būsite apgaubti išskirtiniu specialistų dėmesiu ir gausite aukščiausios kokybės paslaugas.

Sulaukiame klientų iš visos Lietuvos ir užsienio. Todėl investuojame į moderniausias technologijas, kurios mūsų klientams garantuoja gražų ir sveiką gyvenimą. Mūsų jau šiandien naudojama ateities medicina atvers jums kelią į sėkmę!

Naujausios apklausos duomenimis, 97 proc. pacientų atsakė, kad rekomenduos kliniką "Biofirst" savo draugams ir artimiesiems. Klinika "Biofirst", Studentų g. 37, Kaunas, tel.(8 37) 75 08 66, info@bioklinika.lt, www.bioklinika.lt