Modelis Deimantė Andriuškaitė atvira: savo kūnu ji rūpinasi visus metus – tai daryti įpareigoja jos darbas. Pati kosmetologijos studijas baigusi mergina su IKONA pasidalijo, kokios procedūros yra neatsiejamos nuo jos pasiruošimo vasaros sezonui.

Kaip ruošiatės artėjančiai vasarai?

Labai mėgstu masažus. Įvairūs limfodrenažiniai masažai padeda greitai sumažinti kūno apimtis, atsikratyti celiulito be alinančių treniruočių ir pagerinti savijautą. Ypač veiksminga RAYLIFE aparatu atliekama anticeliulitinė terapija. Tokios procedūros teigiamai veikia sveikatą, valo ir detoksikuoja organizmą. Pati save palepinu ir masažais, kaukėmis, įvairiomis SPA procedūromis.

Ar skiriate didesnį dėmesį savo kūno odai? Kaip atrodo kasdienė jūsų odos priežiūra?

Tam, kad oda neišsausėtų, geriu daug vandens, taip pat kasdien kūno odos priežiūrai naudoju kokosų aliejų. Per savaitę porą kartų darausi kūno šveitimą su jūros druska ir aliejumi – tai odai suteikia glotnumo, švelnumo ir skaistumo.

Didžiausia moters puošmena – lygi ir švelni oda, Kokius depiliacijos būdus esate išbandžiusi? Kurio rezultatas buvo geriausias?

Esu išbandžiusi depiliaciją vašku, cukrumi, fotoepiliaciją, žinoma, depiliaciją skutimosi peiliukais. Plaukų šalinimas lazeriu vienareikšmiškai yra pats geriausias būdas. Oda glotni, švelni, procedūra ilgalaikė, plaukeliai neįauga. Kadangi lazeriu plaukelius esu šalinusi ir anksčiau, labai nustebino, kad „BIOFIRST“ klinikoje šios procedūros yra visiškai beskausmės.

Kaip manote, koks lazerio pranašumas prieš kitus depiliacijos būdus? Kas jums pačiai paliko didžiausią įspūdį?

Esu jautri skausmui. Kas dvi savaites darytis depiliaciją vašku ar cukrumi – ne man. Lazeris buvo šauniausia išeitis, kadangi procedūra ilgalaikė, neskausminga, sugaištama mažiau laiko . Esu labai patenkinta rezultatais.

Ko norėtumėte prieš vasarą palinkėti kiekvienai moteriai?

Visų pirma, džiaugtis nuostabiu oru, skleisti moteriškumą ir spindėti. Visų antra, saugoti save kaitrioje saulėje. Niekada nedeginu veido odos nei soliariume, nei atviroje saulėje, tai viena didžiausių prevencijų prieš raukšles. Ir trečia, mylėti save ir nepamiršti pasilepinti.

Apie plaukų šalinimą lazeriu:

  1. Klinikoje „BIOFIRST“ naujuoju medicininiu „MeDioStar NeXT PRO“ lazeriu plaukų šalinimo procedūros atliekamos greičiau ir jų reikia mažiau, palyginti su kitais lazeriais. Be to, tai – pirmasis medicininis lazeris pasaulyje, kuriuo atliekamos plaukų šalinimo procedūros yra visiškai neskausmingos.
  2. Procedūros metu skatinama kolageno gamyba, oda tampa gražesnė, elastingesnė, nepažeidžiami aplinkiniai audiniai, jų struktūros, todėl iškart po šios procedūros galima grįžti prie įprasto ritmo, tik kurį laiką rekomenduojama naudoti apsauginį kremą nuo saulės (SPF 30+).
  3. Naujuoju lazeriu optimaliam ir ilgalaikiam plaukų pašalinimo efektui pasiekti reikia vidutiniškai 4 procedūrų, kartojamų kas 1–1,5 mėn. Šio lazerio išskirtinumas – procedūras dėl ypatingos technologijos galima atlikti ir pacientams, kurių oda įdegusi. Vadinasi, drąsiai galite jas atlikti ir vasarą. Lazeris įveiks ne tik tamsius, bet ir šviesius ar žilus plaukus.

PRIEŠ PROCEDŪRĄ REKOMENDUOJAMA

  1. Nuskusti plaukelius 1–2 dienas prieš procedūrą;
  2. 4–6 savaites nešalinti tos srities (-čių) plaukų vašku, elektroepiliatoriumi ir kitais būdais, kurių metu plaukai išraunami;
  3. Procedūros metu oda turi būti švari, be kosmetinių priemonių.