Revoliucinė endoskopinė video-sistema OLYMPUS ,,Evis Exera III“

echoskopiniai tyrimai

Visame pasaulyje sergamumas gerklės, stemplės, skrandžio ir žarnyno vėžiu auga. Užbėgti už akių šioms klastingoms ligoms padeda modernūs endoskopiniai tyrimai, kurių pagalba diagnozuojami net menkiausi pakitimai, o ankstyvojoje stadijoje nustatytų ligų gydymas yra pats efektyviausias.

Įsigydama naująją vieno patikimiausių pasaulyje japonų gamintojo „Olympus“ endoskopinę video-sistemą „Biofirst“ klinika tęsia savo misiją suteikti pasaulinės klasės paslaugas savo pacientams. „Olympus Evis Exera III“ – tai rafinuota technologija, sukurianti sąlygas maksimaliai pasirūpinti paciento sveikata!

Endoskopinis tyrimas – tai žarnyno ar kitų sprindį turinčių organų apžiūra iš vidaus. Šio tyrimo metu ne tik įvertinamas organas ir jo gleivinės būklė, bet prireikus paimama ir biopsija, kuri svarbi nustatant vėžines ar kitas ligas.

Biofirst“ klinikoje naujausia Lietuvoje aparatūra galite išsitirti dėl ausų, nosies, gerklės ir virškinimo trakto onkologinių susirgimų. Revoliucinė endoskopijos video-sistema padeda specialistams aptikti net labai ankstyvas onkologinių susirgimų užuomazgas.

Tyrimų rūšys:

  • Nosies landų endoskopinio tyrimo metu galima apžiūrėti visą nosies landą iki gerklų, įvertinti vidurinio plyšio zoną, uodžiamąjį plyšį. Tyrimas leidžia tiksliau nustatyti lėtinės slogos, pasikartojančio sinusito, pasunkėjusio kvėpavimo pro nosį ar pablogėjusios uoslės priežastis. Taip pat galima apžiūrėti ir įvertinti gerklų (balso klosčių) vaizdą ir funkciją,nustatyti gerybinius ar piktybinius gerklų pažeidimus, gastroezofaginiorefliukso ligą. Tyrimą rekomenduojama atlikti, kai vargina užsitęsę ar nuolat pasikartojantys nosies ir gerklės funkcijos sutrikimai.
  • Virškinamojo trakto viršutinės dalies endoskopija atliekama esant skausmams ar nemaloniems pojūčiams viršutinėje pilvo dalyje, esant „pavojaus“ simptomams (naujai atsiradę simptomai vyresniems nei 50-55 metų, kitiems šeimos nariams buvęs skrandžio ar stemplės vėžys, svorio mažėjimas, kraujavimas, progresuojantis sutrikęs ir skausmingas ryjimas, neaiški geležies deficitinė anemija, lėtinis vėmimas, pilve yra čiuopiamos masės arba yra padidinti limfmazgiai, gelta). Jos metu tiriame stemplę, skrandį, dvylikapirštę žarną. Gastroskopinis tyrimas padeda diagnozuoti gastritą, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligę, gastroezofaginio refliukso ligą, skrandžio piktybinius ir nepiktybinius navikus, vėžį ir kitas ligas. Anksti nustačius ligas jas dažniausiai galima pagydyti vaistais arba endoskopu pašalinti polipus, sustabdyti kraujavimą.