­

Oda, praradusi spindesį ir elastingumą, laikui bėgant išryškėję natūralūs odos senėjimo požymiai puikiai pažįstami kiekvienai savimi besirūpinančiai moteriai. Rūpindamasi Jūsų grožiu ir puikia savijauta, pažangių technologijų ir estetinės medicinos klinika „Biofirst“ pristato išskirtinę kosmetologinę procedūrą „TOX PEEL“.

„TOX PEEL“ procedūra

Jauninanti  „TOX PEEL“ procedūra tai visiškai inovatyvus rūgštinių procedūrų ciklas, puikiai vertinamas dėl panašaus poveikio į grožio injekcijas, ir suteikiantis stulbinantį vizualiai pastebimą atjauninantį efektą. Ši unikali procedūra padeda suteikti odos patempimo įspūdį bei sumažinti smulkias ir vidutinio gylio raukšleles. Po šios programos procedūrų ciklo matomas akivaizdus atjauninantis poveikis. Jau po pirmos ciklo procedūros – Jūsų oda taps skaistesnė, lygesnė ir elastingesnė.* Ši unikali programa padės pasiekti puikius rezultatus be adatos dūrių ir papildomo diskomforto.

Procedūros metu Jūsų laukia trys specialisto kruopščiai atliekami žingsniai:

  1. Eskfoliacija. Šiam žingsniui skirti ingredientai – papainas, pieno rūgštis, citrinos rūgštis – visiškai pašalins Jūsų mirusias odos ląsteles ir riebalus, net ir itin sausa ir šiurkšti oda taps švelnia ir minkšta. Specialaus odą paruošiančio produkto dėka bus užtikrintas nepriekaištingas antrojo žingsnio – odos šveitimo ir stangrinimo – efektyvumas.
  2. Šveitimas ir stangrinimas. V-TOX™ patentuotos grožio injekcijų efektą suteikiančios medžiagos dėka, šis žingsnis ne tik stangrins odą ir suteiks „pakėlimo“ efektą, bet ir didins elastingumą, skatins sparčią odos regeneraciją.
  3. Neutralizavimas ir tonizavimas. Raminantys ingredientai, tokie kaip azulenas, bei peptidai neutralizuos ir ramins Jūsų odą, padės atstatyti jos apsauginį barjerą. Drėkinančio ir šviesinančio efekto dėka Jūsų oda taps itin skaisti ir švytinti.

„Ši procedūra sukurta toms, kurios visada svajojo apie grožio injekcijas, tačiau nedrįso, nes bijojo adatų. Tai inovatyvi rūgštinė procedūra, kuri pakeis Jūsų požiūrį į rūgštines procedūras. Atlikus visą „TOX PEEL“ kursą, nustebsite – poveikis prilygs injekcinėms procedūroms“, - kalbėjo klinikos estetinės medicinos specialistė Žaneta Lubianskienė.

„TOX PEEL“ procedūroje naudojama „Cell Fusion C“  medicininė kosmetika, sukurta remiantis dermatologiškai pažangiais sprendimais ir aukštosiomis technologijomis. Dermatologų mėgstamas,  hipoalerginis ir ypač modernus odos priežiūros priemonių prekinis ženklas „Cell Fusion C“ naudoja  naujausias technologijas tam, kad atstatytų odos barjerinę funkciją ir padidintų antioksidacinį poveikį.

 * - Remiantis Pietų Korėjos dermatologijos instituto tyrimais.

Cell Fusion C procedūrų kainos