Š.m. kovo 5 dieną, naujausiame verslo centre „Kauno Dokai“ įvyko medicininės kosmetikos Cell Fusion C Expert inovatyvios, patentuotos technologijos pristatymas ir praktiniai mokymai. Konferencijos organizatorius, UAB Bioklinika, džiaugiasi itin dideliu dalyvių skaičiumi ir susidomėjimu. Viso dalyvavo 105 kosmetologai ir gydytojai dermatovenerologai iš visos Lietuvos, po konferencijos gavę dalyvavimą pažyminčius sertifikatus.

Kas yra Cell Fusion C Expert linija?

  • Cell Fusion C Expert yra profesionali odos priežiūros priemonių linija suteikianti saugius ir efektyvius odos problemų sprendimus klientams atėjusiems pas odos priežiūros specialistus. Tik odos priežiūros specialisto parenkami ir individualiam kliento poreikiui pritaikomi produktai.
  • Cell Fusion C Expert produktų ingredientai yra atrinkti itin kruopščiai ir yra saugūs naudojimui, o produktų poveikis patvirtintas klinikiniais tyrimais.
  • Cell Fusion C Expert yra autentiškas medicininės kosmetikos prekinis ženklas, kuris yra pripažintas ir vertinamas dermatologų visame pasaulyje jau daugiau nei 20 metų.

Tarptautinę konferenciją vedė:

Cell Fusion C tarptautinio vystymo skyriaus atstovė iš Pietų Korėjos, kuri tiesiogiai atsakinga už bendradarbiavimą su Lietuva. Yulia yra estetikos specialistė ilgus metus studijavusi ir specializavusios aparatinėse technologijose tiriančiose odos būklę. Dabar pagrindinės jos veikla apima Cell Fusion C Expert kūrimą ir vystymą tarptautinėse rinkose.

Pagrindinė konferencijos lektorė ilgą darbo patirtį grožio industrijoje turinti lektorė Dr. Alla Sintsova – dermatovenerologė, kosmetologė, grožio instituto „Fijie“ lektorė-trenerė, tarptautinių konferencijų dalyvė ir pranešėja. Lektorė jau daugiau nei 12 metų yra sertifikuota „Cell Fusion C“ prekinio ženklo mokymų vadovė Rusijoje.

Dr. Alla Sintsova jau ne pirmą kartą skaito pranešimus Lietuvoje, yra itin vertinama kosmetologų ir būtent mūsų klientų pageidavimu gydytoja vedė ir 2019 metų konferenciją. Jos neišmatuojama patirtis, žinių bagažas ir neįtikėtina charizma sužavėjo renginio dalyvius, o pati gydytoja stebėjosi lietuvių žingeidumu ir noru tobulėti.

Praktinė konferencijos dalis

Konferencijos metu, dalyviai žinių sėmėsi ne tik teoriniame, bet ir praktiniame lygmenyje. Mokymų metu procedūrą atliko CFC lektorė Lietuvoje Rasa Neverauskaitė, pagal dermatovenerologę Alla Sintsovą. Viskas buvo atvaizduojama dviejuose dideliuose ekranuose. Taip pat Alla patarė, kokie produktai iš CFC Expert būtų rekomenduotini modeliui naudoti namuose. Seminaro metu buvo rodoma filmuota medžiaga, paremta ilgamete Rusijos grožio industrijos patirtimi, derinant CFC Expert produktus po aparatinių procedūrų.


CFC Expert linijos produktai yra skirti tik gydytojams dermatovenerologams ir odos priežiūros specialistams. Tuo tarpu Cell Fusion C kosmetines priemones, skirtas naudojimui namuose, galima apžvelgti ir įsigyti čia.